Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Witam jestem mile zaskoczony a szczególnie fajnym logiem Diablo 3 i ciekawą grafiką właśnie tego się po nich spodziewałem jestem tylko ciekaw jak bardzo są zaawansowane prace dewelpoerskie nad tą produkcją i kiedy ona wyjdzie bo to że ją kupię to chyba nie muszę nikomu mówić.Mam nadzieje że będzie godnym nsatępcom dwujki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam 3-4 lata temu, poszła plota że D3 powstaje, bo rzekomo orkiestra, która brała udział w D2, została raz jeszcze ściągnięta przez Blizzarda... Ciekawe jak długo jest D3 w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, klas będzie tylko/aż 5, ale każdej będzie można wybrać płeć i customizować ich pewne atrybuty. Co do klas to uważam, że będzie -> barbarzyńca, witch doc, mag, hunter (coś ala amazonka) i klasa magiczno-walcząca pokroju jakiegoś kapłana lub mnicha, całkowicie nowa dla uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę kilka już gotowych i kilka nadchodzących produkcji - spodziewałem sie troche lepszych animacji walk w takim hicie jak D3 ... no ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie IGN jest wypowiedz Vice dyrektora Blizzarda, przekupili go kawalkiem pizzy peperoni i udzielil im wywiadu. D3 powstaje jak powiedzial od momentu ZANIM blizzarda opuscilo studio north. oni zainicjowali D3 i trwalo to od tamtego czasu. Przez ten czas zmieniali wszystko 3 razy, wszystkie filmy itd wraz z postepem techniki, az wkoncu powiedzieli dosyc, ta gra jest w takim punkcie ze trzeba juz o niej powiedziec, i to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi -> Ominołeś kilka istotnych informacji zwiazanych z Diabolizmem, np. rejestracja kilku domen dla trzeciego Diabełka i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ta gra będzie prawdziwym arcydziełem. Długo nam było czekać na kontynuacje tej gry więc powinniśmy oczekiwać hitu. ~_~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:16, Ecko09 napisał:

Nigdy nie grałem w żadne Diablo, ale chyba sie zainteresuje "trójką", bo uwielbiam hack''n''slashe
(co prawda grałem tylko w Dungeon Siege 2, ale to wystarczy, oderwać sie nie mogłem).

szczerze mówiąc nie rozumiem jak można uwielbiać Hack''n''slashe a nie grać w Diablo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie słyszałem o platformach na jakie gra wychodzi... mam nadzieję że tylko na PC ;> to by konsolowcy mieli w końcu czego żałować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 08:14, player000 napisał:

ale nic nie słyszałem o platformach na jakie gra wychodzi... mam nadzieję że tylko na
PC ;> to by konsolowcy mieli w końcu czego żałować:D

Niee :P bo każdy konsolowiec ma PC :P :D
Ahhh wreszcie D3 zapowiedziano teraz tylko czekać na grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czytając komentarze mam nieodparte wrażenie że większość ludzi tutaj to dzieciaki z podstawówek i gimnazjów (patrząc tylko po ortografii)wychowanych na grafice 3d badziewiarskich wodotryskach z Crysisem i innymi tego typu hi-tech grami na czele. Bardzo się cieszę że jednak zapowiedziano Diablo 3 a nie W4,fani Blizzarda mają już w produkcji rts SCII, dodatek do WoW lada moment. Diablo to coś dla takich graczy jak ja nie przepadających za rts-ami i niemających nieograniczonych ilości czasu na farmienie w WoW. Pamiętam jak w 1996 na Boże Narodzenie kupiłem cd z jakąś gazetką pewnie < SS ;) > i zakochałem się Diablo te 2 dostępne poziomy przeszedłem ze 100 razy w ciągu 1,5 tygodnia kiedy to 4 stycznia kupiłem premierowe pudło za 140 zł kiedy moja pensja wynosiła wtedy niecałe 300zł. Na Diablo 2 też czekaliśmy kilka ładnych latek i tu drama grafika grafika 3D - TAK, grafika 3D - NIE a gra jest niesamowicie grywalna do dziś mimo przestarzałej grafy i max rozdziałki 800x600. Teraz to samo - ogrzewany kotlet, grafa słaba, klimatu nie ma, mało mroczna, za kolorowa itd. itp. - ŻAŁOSNE !!!!!. Blizzard jeszcze nigdy nas nie zawiódł to na pewno będzie doskonała gra - dopracowana, grywalna i zrównoważona a te wszystkie nowinki jak fizyka, mniej lub bardziej podobająca się grafika tylko spotęgują doznania - powiem Wam jeszcze że jeśli będzie Diablo 4 to też ją kupię bez zastanowienia. Blizzard to już chyba ostania firma, której produkcje są warte zakupu, te wszystkie TQ, LOKI (na którym osobiście się zawiodłem) Sacred to gry pozbawione duszy, tego czegoś co przyciąga w Diablo. I jeszcze do kilku osób z tego forum mam nadzieję a właściwie to już jestem pewien że to CDProjekt zrobi lokalizację D3 bo tylko oni są wstanie to zrobić na odpowiednim poziomie. Pozdrawiam wszystkich fanów Diablo mamy na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:51, Metalhead86 napisał:

Oj wątpię, że to nic takiego... Gdyby to była gra jak każda inna, czemu fani Blizzard''owskiego
Diabełka czekali na tę grę 7-8 lat? Akurat to co pokazali na gameplay''u już jest krokiem
milowym w gatunku gier H''n''S - dajmy na to wykorzystywanie otoczenia do ubicia większej
grupki potworów. Diablo III będzie nowym wyznacznikiem jakości dla tego gatunku. Nie
pokazali oni "fajowych fragmentów", a jak gra będzie wyglądała. Jak zresztą wiemy Blizzard
daje nam gry, nie bardzo dobre a perfekcyjne (chociaż WoW na dłuższą metę może się znudzić).
W jaki sposób jesteśmy nie fair?

Wykorzystanie Havok i zniszczalne otoczenie to nic nowego... sorry.

Dnia 28.06.2008 o 18:51, Metalhead86 napisał:

@dla wszystkich marudzących
Prawda - D3 będzie w 3D, aczkolwiek nie będzie możliwości zmiany kamery (podobnie jak
to było w Titan Quest - kamera więc będzie ustawiona tak jak w Diablo II). Nie rozumiem
też narzekań co do grafiki - jak wcześniej powiedziałem Blizz ma swój unikalny styl więc
stfu ;). Zresztą nie tylko grafika budowała klimat (bo tym gra rozwalała) - chodziło
przede wszystkim o dźwięki (muzyka z DII to poezja ;). Będzie to godna kontynuacja D2
i temu nie da się zaprzeczyć. I kolejne lata na Battle.net zostaną stracone...


Grafika moim zdaniem jest doskonała. Jest ładna i estetyczna, a przy tym gra pewnie nie będzie miała zbyt dużych wymagań. No i to co jest naprawdę świetne to klimat. Te wszystkie smaczki o których wspomniałeś(choć kamieniem milowym to na litość boską nie są), razem tworzą naprawdę fajne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować