Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 19:43, Huksi napisał:

Ech, jak zwykle narzekacze, no bo w koncu Blizzard przyzwyczail nas do marnosci swoich gier...


Kto tak pisal? chyba tylko ty.

PS. Po co linkowac do youtuba ciagle ten sam filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:28, Qis napisał:

Miałem skomentować kilka wypowiedzi ale to bezcelowe.
Co do "rozczarowanych", ta gra wam się nie podobała zanim została zapowiedziana.
A co do Diablo 3... O_O zbyt piękne by mogło być prawdziwe.
Ciekaw tylko jestem ile będzie trzeba jeszcze sobie poczekać...


Bo wiesz, jak za wcześnie to "Eee, nie dopracowali tego...", jak za późno to "Eee, co tak długo?" jak w 3D to "Eee, nie ten klimat." jak 2D to"Eee, za stare." A w ogóle to lato jest do d** bo za gorąco. Zima też bo za zimno, a dni za krótkie. I czemu zupa jest za słona?

A w ogóle to jestem również tak jak ty szczęśliwy, że w końcu jesteśmy blisko Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie bosko, jedynie nie podoba mi sie styl graficzny podobny do tego z warcrafta, grafika jest troche zbyt cukierkowa, ale diablo 2 było plastelinowe i itak sie grało latami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 90 % forum siedzi na mokrym z powodu Diablo 3. Mnie nigdy do tej gry nie ciągneło, grałem z godzinkę u kolegi w Diablo 1 i po tej godzince zbierania expa i notorycznej sieczce bez jakiejkolwiek krzty taktyki stwierdziłem, że to nie dla mnie. Może nie poznałem całej gry i jej wielkości, ale i tak dziękuję za Diablo III. Wolałbym Warcrafta IV, bo w II i III grało się bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się fantastycznie. Już sam gameplay mnie wciągną, a co dopiero sama gra?. Świetnie będzie przemierzać tą krainę z jakimś znajomym. Ciekaw jestem innych klas.
A co do tych narzekających... nie podoba się, trudno, nie musi. Dla mnie to MUST HAVE. Pytanie tylko, kiedy wyjdzie :(

PS: Wymagania gierki na pewno nie będą kosmiczne, w końcu to blizzard. Pozostaje mi tylko śledzić całą sytuację z tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:38, PC4ever napisał:

Pytanie tylko, kiedy wyjdzie :(


Daty podawane z różnych źródeł wskazują na drugi kwartał 2009, więc jeszcze poczekamy. No ale to w końcu Blizzard, nie wypuszczą żadnej gry dopóki nie będzie w pełni dopracowana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:37, Erton napisał:

Widzę, że 90 % forum siedzi na mokrym z powodu Diablo 3. Mnie nigdy do tej gry nie ciągneło,
grałem z godzinkę u kolegi w Diablo 1 i po tej godzince zbierania expa i notorycznej
sieczce bez jakiejkolwiek krzty taktyki stwierdziłem, że to nie dla mnie. Może nie poznałem
całej gry i jej wielkości, ale i tak dziękuję za Diablo III. Wolałbym Warcrafta IV, bo
w II i III grało się bardzo miło :)


Nom Warcraft IV to by było coś :) lecz dobre i Diablo wypełni czas na oczekiwanie WC IV bo tak patrząc to jest następny w kolejce :> lecz nim to nastąpi minie jeszcze z 2-4lata :<

Po za tym jest jeszcze StarCraft 2 którym który zapowiada się świetnie a którego też bardzo lubię to również wypełni mi czas do WarCrafta IV :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:37, Erton napisał:

Widzę, że 90 % forum siedzi na mokrym z powodu Diablo 3.

Ale nie należy zapominać o tych 10% :)

Ja osobiście Diablo I przechodziłem 3 razy, ale Diablo II tylko raz (nie bawiłem się w ponowne przechodzenie gry na wyższym poziomach trudności - po prostu nudziło mnie powtarzanie tego samego). Dlatego wolałbym, aby w D3 uniknięto podobnego zabiegu, ale za to, aby kolejne akty były z czasem coraz bardziej wymagające. D3 pewnie kupię, kto wie, może tym razem przekonam się do serii, tak jak Warcraft 3 przekonał mnie. Mimo wszystko nadal z trzech projektów Blizzarda najbardziej oczekuję na SC2. Dalej jest Warcraft 4, ale liczę, że będzie następny po D3. D3 głównie jako wypełniacz czasu w oczekiwaniu na następnego Warcrafta ;) W sumie w D3 najbardziej zainteresowała mnie klasa Witch Doctora - widać sporo nawiązań do tych z uniwersum Warcrafta (tylko tam zajmowały się tym trolle). Np. umiejętność Locust Swarm, jakby żywcem wyjęta z serii Wacraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem ostatnie screeny i widzę że Diablo 3 to...gniot. Jeśli tej grafiki nie poprawią to gra sie sprzeda tylko dlatego, że to diablo. Cos tylko dla fanów.


Prawda, Warcraft 4 to by było coś. Ale jakie wymagania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:53, Don Zorro napisał:

Zobaczyłem ostatnie screeny i widzę że Diablo 3 to...gniot. Jeśli tej grafiki nie poprawią
to gra sie sprzeda tylko dlatego, że to diablo. Cos tylko dla fanów.


Prawda, Warcraft 4 to by było coś. Ale jakie wymagania :/


Jeśli liczy się dla Ciebie TAK grafika, jest to dość casual-owe posuniecie z twojej strony. Rypać grafikę. Liczy się grywalność tytułu.
Większość gier z niesamowitą grafą to badziew, do którego się nie powraca po latach gdyż, te gry miały TYLKO, grafikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee czemu jeszcze nie widzę w sklepie możliwości pre-orderu ;D ;D ;D. I proszę o możliwość zamówienia oryginalnej wersji (angielskiej) - byłoby by to bardzo miłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera w przyszłym roku...
A jak z Diablo II było ? xD
z drugiej jednak strony prace nad III ruszyły najprawdopodobniej w 2002-03 roku.
Mam nadzieje,że dożyję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bluźnisz!
kupuj Diablo 2 i nauczę Cię grać! :P
przekonasz się, że warto czekać na D3 ;]

Pawlo09
napisał to co widzisz. pierwsza część to była ironia. druga część to była prośba. chyba jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 21:27, Thief napisał:

eee czemu jeszcze nie widzę w sklepie możliwości pre-orderu ;D ;D ;D. I proszę o możliwość
zamówienia oryginalnej wersji (angielskiej) - byłoby by to bardzo miłe :D


Co ty w ogóle piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL Don Zorro. Właśnie dlatego, że to Diablo sprzeda się choćby miało grafę trochę lepszą niż ta z 2! Dokładnie o to w tej branży chodzi, wyrobić sobie taką markę, że gry kupuje się w ciemno nie patrząc na grafe itp. tylko grywalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don Zorro jak i każdy inny forumowicz ma ewidentne i niezaprzeczalne prawo wyrażania opinii. Dla nich D3 może być gniotem. Fakty mówią jednak same za siebie. Tak samo jak D1, D2 również D3 będzie hitem. Dowodem na to jest fakt, że w sytuacji, kiedy gra jeszcze nie wyszła, a mówiono o niej wiele plotek, była już hitem. A teraz po chłopsku - jak coś czego nie ma może być w formie i treści czymkolwiek? No właśnie może - takie jest Diablo - fenomenem. Tych, którzy narzekają na grafikę, z pewnością nie grali w poprzednie części gry. Jak ktoś, kto nie grał w Diablo może nawet subiektywnie ocenić grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować