Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekskluzywne wydanie Fallout 3 - prezentujemy edycję kolekcjonerską największego przeboju RPG!

59 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa, 2 lipca 2008 – Cenega Poland, wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje wszystkich fanów Fallout 3, że również w naszym kraju, dostępna będzie Edycja Kolekcjonerska gry.

Przeczytaj cały tekst "Ekskluzywne wydanie Fallout 3 - prezentujemy edycję kolekcjonerską największego przeboju RPG!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:09, Mac Cry napisał:

Kupuję, nie ma bata :D Kiedy dacie fotkę i podacie cenę?


Wizualizacja jest taka sama jak zachodniej Edycji Kolekcjonerskiej, ale jeśli chcesz ją koniecznie zobaczyć, to wejdź na stronę Cenegi i kliknij w na miniaturkę przy wiadomości o EK. Lub po prostu zerknij na zdjęcie w tym poscie. :>
Co do samego wydania. Nie jest jakieś super "wybajerzone", ale w zupełności wystarczy. Byle nie przesadzili z ceną - 140 złociszy jestem w stanie dać, nie więcej, no wydanie jest za biedne. :) Natomiast w newsie przydałaby się informacja w jakiej wersji jest gra z edycji kolekcjonerskiej. :)

20080702171732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byś jeszcze chciał? Mi pasuje, no może przydałby się jakaś książeczka (a raczej książka), coś a la bestiariusz. No i myślę, że z ceną nie przesadzą. Te 140 zł mogę dac (AitD ma podobne EK i też tyle kosztował, tylko że gra jest od CDP). Jeśli przesadzą z ceną, to poczekam na obniżkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:09, Mac Cry napisał:

Kupuję, nie ma bata :D Kiedy dacie fotkę i podacie cenę?


Fotka jest i w prasówce. Wkradł mi się mały chochlik do tagów podczas jej dodawania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne chociaż Fallout zasługuje na coś bardziej "ekstra". 130 zł było by w sam raz za taką edycję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie grzeszy bogactwem jak na EK. Jeśli zdecyduję się na kupno to i tak raczej na zwykłą edycję, ale ciekawe ile EK ma kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BAAAARDZO ubogo niestety ..... tyle ze oryginalne opakowanie i ... tyle... :/ nazywanei tego edycją kolekcjonerską to lekkie naduzycie IMO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale was wszystkich rozpieścił Wiedźmin (a raczej jego EK). Za granicą pewnie się cieszą, że taki wypas, a Polacy marudzą :P Ale soundtrack by się przydał ;]

LIZZU=> To niech nazwą ES (Edycja Specjalna). Tak chyba nazwali EK AitD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydanie bogate.. jak na konsolowe standardy, w Polsce gracze PC są rozpieszczeni i przyzwyczajeni do czegoś więcej, zwłaszcza że ten artbook to będzie książeczka cieńsza niż instrukcja nijak mająca się do the art of gothic 3, artbooka z wiedźmina czy tego z medievala II. Generalnie cenega poszła po najmniejszej linii oporu dając to, co jest na zachodzie nie siląc się na innowacje.

No i szkoda, że pudełko śniadaniowe i figurka valut boy''a będą prawdopodobnie ciekawszą atrakcją niż sama gra, a przynajmniej jeśli chodzi o klimat fallouta ;p

zresztą co bym nie wyszedł na fana cedepu - EK mass effect też nie porywa, a już zwłaszcza ceną.Tu prawdopodobnie też będzie koło 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajna sprawa - zmowu biedny mój portfel - pewnie ca. 200 zeta nie moje:)

No właśnie - ile to cacko ma kosztować?

Ile będzie egemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej - jak będzie wyglądała kwestia ich sprzedaży, zapisów?

Zdają sobie Państwo (tzn. Cenega) że to będzie... szturm a la szturm na EK Wiedźmina CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile kupię Fallouta 3 to tylko edycje kolekcjonerską.Nie ze względu że żywię wielki entuzjazm do tej gry ale nie miałem okazji kupić EK jedynki i dwójki bo kiedy w ogóle dowiedziałem się o tej grze była w Falloucie Sadze i to w XK.
Więc kupuje EK nie ze względu na grę ale ze względu na to że znów EK przegapię.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować