Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekskluzywne wydanie Fallout 3 - prezentujemy edycję kolekcjonerską największego przeboju RPG!

59 postów w tym temacie

>>"Zdają sobie Państwo (tzn. Cenega) że to będzie... szturm a la szturm na EK Wiedźmina CDP?"

heeeeeeeE?????
a co tu jest takiego dla czego warto przypuścić ów szturm ..???? pudelko na kanapki? no błagaaaaaaammmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 00:13, LIZZU napisał:

>>"Zdają sobie Państwo (tzn. Cenega) że to będzie... szturm a la szturm na EK Wiedźmina
CDP?"

heeeeeeeE?????
a co tu jest takiego dla czego warto przypuścić ów szturm ..???? pudelko na kanapki?
no błagaaaaaaammmmm ...


Dlaczego oceniasz innych według własnego widzimisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę rozczarowany. Niby całe wydanie jest ciekawe, ale według mnie troszeczkę za skromne. Spodziewałem się wydania podobnego do EK Wiedźmina albo drugiego Medievala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Strajker - ortodoksyjni fani Fallouta nawet na to nie spojrzą, ci którym nie podobał się oblivion oraz polityka bethesdy wobec tych którzy jako community starali im się doradzić też (głównie dlatego że zostali olani), a w samym kraju nie ma wcale na ten tytuł żadnego hype''u. Nic nie wskazuje na to, by serwery miały się palić jak przy wiedźminie czy Gothicu 3, mogę się nawet założyć że będzie jak z GoW, JE, WiC czy nawet medievalem II - egzemplarzy zostanie tak dużo, że nawet w rok po premierze bez problemu dostaniesz.
No chyba że rzucą się na to domorośli sprzedawcy z allegro zamawiający po 40 sztuk, wtedy szansa na zapchanie się faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... co to ma być... pudełko na kanapki, figurka z kiwającą głową?? Tylko TYLE przy kontynuacji jednej z najlepszych gier wszechczasów?? Już AitD edycja specjalna, niby dosyć biedna prezentuje sie lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię Fallout 3 natychmiast, jak tylko wyląduje w Supersellerach albo Kolekcji Klasyki ;-)
Współczynnik cena/jakość powinien być wtedy bardziej korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że Cenega do swoich EK daje wszystko to samo co na Zachodzie, przetłumaczą grę, ewentualnie jakąś instrukcję i koniec. My jesteśmy w Polsce, chcemy czegoś innego. CDP robi super - nie chodzi o to, że np AitD jest ubogie, ale o to, że mamy coś innego (często bogatszego), niż w USA. A Cenega sobie olewa za przeproszeniem, wytłoczy płytkę, wydrukuje instrukcję i wrzuci wszystko do pudełka. Tak było z Bioshockiem, Assassin''s Creedem, tak jest i z Falloutem 3. Wiem, że wolno im tak robić, ale za te pieniądze, które wydajemy powinniśmy dostać coś lepszego. Tak czasem myślę, że Cenegę ze sprzedażą EK ratuje tylko to, że wydają bardzo dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:01, ibisz napisał:

Nie podoba mi się to, że Cenega do swoich EK daje wszystko to samo co na Zachodzie, przetłumaczą
grę, ewentualnie jakąś instrukcję i koniec. My jesteśmy w Polsce, chcemy czegoś innego.
CDP robi super - nie chodzi o to, że np AitD jest ubogie, ale o to, że mamy coś innego
(często bogatszego), niż w USA. A Cenega sobie olewa za przeproszeniem, wytłoczy płytkę,
wydrukuje instrukcję i wrzuci wszystko do pudełka. Tak było z Bioshockiem, Assassin''s
Creedem, tak jest i z Falloutem 3. Wiem, że wolno im tak robić, ale za te pieniądze,
które wydajemy powinniśmy dostać coś lepszego. Tak czasem myślę, że Cenegę ze sprzedażą
EK ratuje tylko to, że wydają bardzo dobre gry.


Nie możemy mieć do Cenegi pretensji za to, że wydaje to samo, co na Zachodzie. Właściwie będąc w Polsce powinniśmy się raczej cieszyć, że w ogóle EK do nas trafi. Przecież stosunkowo nie zapłacimy za to więcej niż za granicą, więc o czym rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:10, Jaro7788 napisał:

Nie możemy mieć do Cenegi pretensji za to, że wydaje to samo, co na Zachodzie. Właściwie
będąc w Polsce powinniśmy się raczej cieszyć, że w ogóle EK do nas trafi. Przecież stosunkowo
nie zapłacimy za to więcej niż za granicą, więc o czym rozmawiamy?


Napisałem, że może tak robić, a tym samym miałem na myśli, że dobrze, że w ogóle jest, w moich postach trzeba czytać między wierszami :P A stosunkowo zapłacimy więcej niż za granicą, u nas przeciętny człowiek nie zarabia tyle co tam. Chodzi mi o to, że EK Cenegi są dość drogie (nie liczę AC, ale tego to nawet Cenega nie nazwała EK), a nie ma w nich nic co mogłoby podwyższyć tą cenę. Przepraszam są takie rzeczy - teraz figurka, czy chlebak, ale od CDP dostajemy to samo, a nawet więcej w cenie często niższej. Np. jeżeli ktoś by mi mógł wytłumaczyć - dlaczego ta "super EK" Settlersów kosztuje 360zł, a nie ma tam nic, czego nie byłoby np. w EK Medievala II? W moim poprzednim poście chciałem zaznaczyć, głównie to, ile zarabia Cenega na swoich EK, bez właściwego wysiłku. A CDP potrafi. I nie ma w tym poście ani grama wazeliny :) No ale taka jest polityka Cenegi, nie możemy ich za to pozwać do sądu, najwyżej "podziękować" i kupować od nich gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:59, ibisz napisał:

Napisałem, że może tak robić, a tym samym miałem na myśli, że dobrze, że w ogóle jest,
w moich postach trzeba czytać między wierszami :P A stosunkowo zapłacimy więcej niż za
granicą, u nas przeciętny człowiek nie zarabia tyle co tam. Chodzi mi o to, że EK Cenegi
są dość drogie (nie liczę AC, ale tego to nawet Cenega nie nazwała EK), a nie ma w nich
nic co mogłoby podwyższyć tą cenę. Przepraszam są takie rzeczy - teraz figurka, czy chlebak,
ale od CDP dostajemy to samo, a nawet więcej w cenie często niższej. Np. jeżeli ktoś
by mi mógł wytłumaczyć - dlaczego ta "super EK" Settlersów kosztuje 360zł, a nie ma tam
nic, czego nie byłoby np. w EK Medievala II? W moim poprzednim poście chciałem zaznaczyć,
głównie to, ile zarabia Cenega na swoich EK, bez właściwego wysiłku. A CDP potrafi. I
nie ma w tym poście ani grama wazeliny :) No ale taka jest polityka Cenegi, nie możemy
ich za to pozwać do sądu, najwyżej "podziękować" i kupować od nich gry ;)


Co fakt, to fakt, pod względem edycji kolekcjonerskich dalej CDP prowadzi w stosunku do innych wydawców. Ale to już jeden z niewielu takich aspektów: Cenega i Techland już dorównują, a miejscami nawet przewyższają CDP odnośnie polskich wersji. Ponadto Cenega dużo sumienniej wyrabia się z premierami i częściej daje do wyboru dwie wersje językowe. Nie wspominając o odważnym wejściu na rynki konsolowe. CDP powinno wreszcie zrozumieć, że jego pozycja dominującego wydawcy gier w Polsce jest zagrożona jak nigdy dotąd. I wyciągnąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że w EK brakuje soundtracka to i tak ją kupię, dlaczego bo jest figurka i zajebiste pudełko ładnie się będzie prezentować na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że dla mnie gadżety będą o wiele ciekawsze niż sama gra...
choć EK nie oślepia bogactwem, pamiętajmy, że nie każdy wydawca to św. mikołaj, albo cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:20, Jaro7788 napisał:

Co fakt, to fakt, pod względem edycji kolekcjonerskich dalej CDP prowadzi w stosunku
do innych wydawców. Ale to już jeden z niewielu takich aspektów: Cenega i Techland już
dorównują, a miejscami nawet przewyższają CDP odnośnie polskich wersji. Ponadto Cenega
dużo sumienniej wyrabia się z premierami i częściej daje do wyboru dwie wersje językowe.
Nie wspominając o odważnym wejściu na rynki konsolowe. CDP powinno wreszcie zrozumieć,
że jego pozycja dominującego wydawcy gier w Polsce jest zagrożona jak nigdy dotąd. I
wyciągnąć wnioski.

Tu masz rację - Cenega ostatnio bardzo się poprawiła i to cieszy, bo zaczyna się robić konkurencja. W Cenedze (oprócz tych mankamentów, które wyszczególniłem w poprzednich postach) bardzo mnie denerwuje jeszcze sama obsługa klienta, ale to już inna bajka. Ja także mam nadzieję, że obie firmy pójdą coraz bardziej do przodu (CDP pod swoimi względami, Cenega pod swoimi, Techland pod swoimi) szkoda, że na polskim rynku są jeszcze światowe giganty typu EA, bo o ile do np. polskich wersji nic nie mam, to znowu przerażające są ceny gier. Chociaż wydaje mi się że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzięki za rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pudełko metalowe na śniadanie , ale raczej bym trzymał w niej gre. Ale trochę bidnie :D chociaż OST by dali. Ciekawe ile będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troche lipa:/ I pewnie będzie kosztować ze 200zł:/ Wydaje mi się, że nawet zwykła wersja Wiedźmina była bogatsza:/ Zwłaszcza, że w Empiku dostałem torbe:D I po co komu pudełko z fallouta na kanapki? Mi nawet byłoby troche szkoda to nosić mimo, że na meblach głupio by wyglądało:/ Mimo kłopotów z EK Wichera chyba nie wyszła póki co lepsza kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do nikogo pretensji nie mam za to że EK jest "uboga" bo moim zdaniem po prostu taka nie jest. Czego więcej się spodziewacie ? koszulek, soundtracków, branzoletek? BO nie wiem gdzie widzicie problem. Cenega wydaje EK bo taka jest potrzeba - a to że jest to zachodni odpowiednik - hm.. mi to wcale nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które czują się powiedzmy nieusatysfakcjonowane wydaniem kol, niestety czasem nie ma możliwości wydania Edycji Kolekcjonerskiej jaką wszyscy by sobie wymażyli, po prosty dev moze miec inny plan dotyczacy tego wydania. Czasem jednak mozna spróbować spowodować że i Wilk będzie syty i owca cała. Wkrótce...

Pamiętajcie ze i w Cenedze pracują ludzie którzy kochają gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować