Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekskluzywne wydanie Fallout 3 - prezentujemy edycję kolekcjonerską największego przeboju RPG!

59 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 21:34, Marcuz napisał:

Dla osób które czują się powiedzmy nieusatysfakcjonowane wydaniem kol, niestety czasem
nie ma możliwości wydania Edycji Kolekcjonerskiej jaką wszyscy by sobie wymażyli, po
prosty dev moze miec inny plan dotyczacy tego wydania. Czasem jednak mozna spróbować
spowodować że i Wilk będzie syty i owca cała. Wkrótce...

Pamiętajcie ze i w Cenedze pracują ludzie którzy kochają gry ;)


To znaczy, że skład polskiej EK może jeszcze ulec zmianie, czy raczej są to złudne nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 21:38, Jaro7788 napisał:

> Dla osób które czują się powiedzmy nieusatysfakcjonowane wydaniem kol, niestety
czasem
> nie ma możliwości wydania Edycji Kolekcjonerskiej jaką wszyscy by sobie wymażyli,
po
> prosty dev moze miec inny plan dotyczacy tego wydania. Czasem jednak mozna spróbować

> spowodować że i Wilk będzie syty i owca cała. Wkrótce...
>
> Pamiętajcie ze i w Cenedze pracują ludzie którzy kochają gry ;)

To znaczy, że skład polskiej EK może jeszcze ulec zmianie, czy raczej są to złudne nadzieje?


skl\ład Edycji Kolekcjonerskiej musi pozostać taki sam jak na zachodzie.Jedynie Amazonowi udało się wynegocjować lekki retusz w Edycji, aleeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ta Edycję Kolekcjonerską, to po prostu się załamuję. To jest przecież do kitu. Wystarczy spojrzeć na niektóre EK CDProjektu i widać wielką różnicę, w ich wykonaniach. Ciekawe czemu Cenega nie pokusiła się o pozwolenia na zrobienie własnej wersji EK, bo coś mi się wydaje, że ona nie znajdzie dużej liczby kupujących ( ale jak będzie niewiele droższa od normalnej wersji, to pewnie się kupcy znajdą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulke z wybuchem atomowym i napisem "War, war never changes" wziąłbym w ciemno, ta edycja jest słaba, kto z takim wielkim pudłem śniadaniowym chodzi w Polsce? :) jakbym jeszcze do szkoły chodził to może....Panowie co projektowali EK na zachodzie chyba zapomnieli, że ta gra jest od 15 czy 18 lat? i takie maskotki dają? lol!

Nie no przegięcie i tyle....gre kupią dorośli ludzie w 90% bo reszta nie zrozumie, albo oleje bo to nie Halo czy Gears, a EK jak dla kogoś kto do przedszkola chodzi...wstyd!

Oczywiście te cierpkie słowa nie są adresowane do Canegi w całości...po części bo mogli się wybić i zrobić coś bardziej dorosłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy do tego zestawu nie można byłoby dołączyć koszulkę "falloutowską" i duży plakat - np. ten z widokiem na Waszyngton - tak rozławiony przez Al Khaidę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Korbest
O hype ty się nie martw, Bethesda potrafi zrobić hit z niczego, wystarczy dobry marketing (średnia ocen dla Obliviona na poziomie powyżej 90% to jakieś totalne nieporozumienie) no i ostatecznie to fallout, który co prawda z poprzednimi ma niewiele wspólnego, ale marka powinna oddziaływać. Przynajmniej na zachodzie (głównie w US i A) bo u nas faktycznie, choćby cenega stanęła na głowie to i tak takiego zainteresowania nie wzbudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja jak na zachodzie - fajna sprawa. Tylko, że ktoś tu robił ankietę na temat tego co fani chcą mieć w EK - i doopa :O - nie ma koszulki, nie ma menażki, nie ma innych bajerów. Cóż skok na kasę - fan Fallouta ma kasę i chce mieć gadżet - dostaje go. Polityka Bethsedy i Cenegi jest podobna - jak najwięcej kasy jak najmniejszym kosztem.

http://blizzardguru.com/2008/07/bethesda-softworks-can-suck-it/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie m z całej tej edycji kolekcjonerskiej to najfajnieszy jest Vault-Tec boy i jeszcze moze być książka ze szkicami koncepcyjnymi reszta to zbędny bajer. Ja bym wolał żeby dorzucili do EK takie cuś: http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/videogames/features/pip_boy_3000.jpg , by się fajnie na półce prezentowało i ma funkcjęużytkową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście może to nie jest kwintesencja EK, ale mam wrażenie że CDP za bardzo was rozpieścił EK własnej produkcji ;). Mi tam się podoba, o ile będzie w normalnej cenie (choć w ogóle kupować Fallout 3 nie mam w planach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:55, Nufiko napisał:

Moim zdanie m z całej tej edycji kolekcjonerskiej to najfajnieszy jest Vault-Tec boy
i jeszcze moze być książka ze szkicami koncepcyjnymi reszta to zbędny bajer. Ja bym wolał
żeby dorzucili do EK takie cuś: http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/videogames/features/pip_boy_3000.jpg
, by się fajnie na półce prezentowało i ma funkcję użytkową :P


Nie dadzą, bo to jest w Survival Edition, a mu mamy tylko Collectors :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 10:39, Aargh92 napisał:

Edycja jak na zachodzie - fajna sprawa. Tylko, że ktoś tu robił ankietę na temat tego
co fani chcą mieć w EK - i doopa :O - nie ma koszulki, nie ma menażki, nie ma innych
bajerów. Cóż skok na kasę - fan Fallouta ma kasę i chce mieć gadżet - dostaje go. Polityka
Bethsedy i Cenegi jest podobna - jak najwięcej kasy jak najmniejszym kosztem.



Hmm widzę, że kolega zna się na rzeczy i widzi jaki przebiegły plan mamy.. uuu ta teoria spiskowa. Brawo nie ma to jak konstruktywna krytyka gdy nie mamy argumentów prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiedz jeszcze jakie były wyniki ankiety i co z niej wynikło.

Co do samej edycji- jak dla mnie lipa... strata kasy. Menażka, albo butelka Nuka-Coli dałyby radę zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nędzna ta EK, zależy jeszcze jaka będzie cena, a nóż widelec się pokuszę. :]
Ale koniec końców, najważniejsza w zestawie jest gra, a w EK płacimy za dodatki do niej. Co jednak nie znaczy, że dodatki nie są ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że to troszkę biednie wygląda, ale ja się specjalnie tym nie zamartwiam, gdyż jak zwykle Kolekcjonerki nie kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj kolekcjonerek też nie kupuję ale akurat Fallouta to mieć muszę i nie mam zamiaru narzekać no to że jest biedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować