Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

160 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 21:26, Nagaroth napisał:

Ocenianie filmu na podstawie króciutkiego trailera i opisów w Internecie jest co najmniej
idiotyczne, to tak jakby zobaczyć okładkę książki, opis na jej tylnej części i ją wyrzucić
do kosza ze stwierdzeniem że jest do dupy. Recenzowanie i ocenianie ma to do siebie że
takie wyroki wydaje się jak się zapozna z treścią danej rzeczy...

Jasne, jasne...
Słyszę to bez przerwy od paru lat. Ale i tak wychodzi zazwyczaj na moje. Większość (jeśli nie wszystkie) filmów na podstawie gier to gnioty. O Hitmanie też była mowa, by nie oceniać go po jednym zwiastunie. Ja od razu stwierdziłem po obejrzeniu zwiastuna że film będzie co najwyżej średni. I taki był. Podejrzewam że z Maxem będzie to samo. W Hitmanie przynajmniej pojawiła się muzyka z menu ostatniej części gry. W zwiastunie Maxa nawet tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mark wahlberg ...mhm kojarze go ze strelca :P a film mam nadzieje ze bedzie dobry bo najwazniejsze to to ze nie uwe boll go kreci =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Max Payne obie części przeszedłem po kilka razy. Wreszcie jakiś pożądny producent i chyba reżyser również aktorzy. Film ma wysoki budżet mam nadzieje, że wyjdzie z niego coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie oceniam filmu po Zwiastunei ale gdy zoabczylem te skrzydlate gowna(co to wogole jest) mój entuzjazm opadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max i PG-13? PG-13!? Znowu dostaniemy jakieś marne popłuczyny... Czyli, jak zwykle, jedyną alternatywą jest indie :)


Max Payne: Payne & Redemption
http://www.youtube.com/watch?v=nZF2ApxX2eE&feature=related

www.paynea ndredemption.com

Który niestety, przez Fox, nie będzie już o Maxie. To znaczy bedzie, ale nie mo że mieć w tytule Max Payne, a i główny bohater też nie Max. Szkoda, 3 lata robienia filmu, i nagle ( bo decyzja foxa jest "świeża" ) okazuje się, że trzeba wszystko zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Wszystko fajnie tylko co to jest to ze skrzydłami. Wolę cartoon network. :D
Hitmana nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah Super Wiedziałem że wyjdzie :D Mam nadzieje że nie skopią go jak wielce wielkiego Hitmana - kolejny film gdzie bedzie police , gangsters , mafia itp itd suuuperrr :D nie mogę siędoczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarzo-tele: jak słaby będzie filmowy Max Payne?
a) Pójdź do kina i zapomnij
b) Kup na DVD, obejrzyj i powieś płytę w aucie
c) Poczekaj aż będzie w babskiej gazecie. Wyrzuć płytę i poszukaj artykułów o seksie.
d) Uciekaj na widok plakatów, ulotek i okładek DVD filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:20, Mimizu napisał:

b) Kup na DVD, obejrzyj i powieś płytę w aucie

Nie nie nie, ja właśnie mam wielki plan zrobić sobie w domu tapetę na ścianie z niepotrzebnych płyt - co to będzie za efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans olo - wziąwszy pod uwagę ilość produkowanych "egranizacji" oraz ich średni poziom (tj. średnią poziomu - oscylującą w okolicach żenady), prędko wystarczy Ci płyt na cały pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie filmu można znaleźć informację, że Max będzie musiał stawic czoła nie tylko bandytom i skorumpowanym gliniarzom ale również istotom spoza tego świata (huh?) i tu się nasuwa pytanie, czy będzie to w sferze działania jakiegoś narkotyku czy też stwory te będą realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że trailer mi się podobał bo dość podoba mi się ta koncepcja lekkiej nierealności. Owszem dużo lepiej by było gdyby to był film o innym tytule niż Max Payne, ale musimy poczekać do premiery na ocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:15, Sido15 napisał:

Wygląda to dość przyzwoicie ale jedna rzecz mnie martwi a nawet denerwuje – czym
jest to coś że skrzydłami?

"Chwała upadłym aniołom!"
Sądzę, że to właśnie jakieś nawiązanie do tego... pewnie Max będzie je widział podczas swoich koszmarów, czy jakichś halucynacji (nie zapominajmy, że w grach o Paynie było ich całkiem sporo). W końcu Max najlepiej z psychiką nie ma. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś ze skrzydłami, przypomina mi Ryuuka z Death Note... Te potwory ( halucynacje ? ) to w stylu Constatnine są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie da się ocenić filmu po samym trailerze, ale jeśliby już to robić, to Max Payne zapowiada się całkiem przyzwoicie. Na jego korzyść przemawia w dodatku to, iż reżyserem nie jest Uwe Boll (podobno stworzony przez niego Postal był naprawdę dobry, ale jednak lepiej nie ryzykować :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się trailer, bo daje bardzo dużą nadzieję, że film będzie utrzymany w duchu gry. Nie miałbym nic naprzeciwko, gdyby udało się połączyć (w sensie filmowym) "Silent Hill" i "Sin City", co mniej więcej odpowiadałoby nastrojowi Maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować