Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!

136 postów w tym temacie

Empik w Gdyni na ulicy świętojańskiej sprzedaje Mass Effect od wczoraj. Jakaś reakcja ze strony gram.pl?

Ja na kuriera już czekam, o 9:30 przesyłka opuściła centralę DPD w Gdańsku, do Gdyni rzeczywiście ma kawałek ;P Szkoda trochę, że premiera została przygotowana na weekend, gdyż ci do których przesyłka nie dotrze dziś będę pewnie musieli czekać aż do poniedziałku na grę. Oby tylko gra spełniła pokładane w niej nadzieje, bo nie da się ukryć, ze wykreowano wokół niej atmosferę nowego-starego cRPG - a to wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj poszedłem do Saturna i kupiłem - taniej niż w gram.pl + przesyłka kurierska.
Do kupowania w gram.pl jestem zniechęcony, po tym jak kupiłem NWN2 i po rozpakowaniu okazało sie, że ktoś już grę otwierał i skorzystał z mojego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w empiku od wczoraj ale za to 20zł drożej niż przez internet ;) Nie mówiąc już o cenie na gram.pl ;] jednak jak dla mnie oszczędność warta 1 dnia. Chociaż teraz będę musiał chyba spotkania z rodziną w grafiku zapisywać xD Praca, dziewczyna a potem kolejno Mass Effect, Guitar Hero 3 z kolegą a na zakończenie dnia czy może nocy Unreal Tournament 3 lub GRID którego miałem przyjemność wygrać w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:17, Virek1987 napisał:

Może w empiku od wczoraj ale za to 20zł drożej niż przez internet ;) Nie mówiąc już o
cenie na gram.pl ;] jednak jak dla mnie oszczędność warta 1 dnia. Chociaż teraz będę
musiał chyba spotkania z rodziną w grafiku zapisywać xD Praca, dziewczyna a potem kolejno
Mass Effect, Guitar Hero 3 z kolegą a na zakończenie dnia czy może nocy Unreal Tournament
3 lub GRID którego miałem przyjemność wygrać w empiku.


W empiku 109zł czyli mniej więcej tyle samo co na gram razem z przesyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja już dziś odebrałem mój egzemplarz. Ale jeszcze nie będę grał w ME, bo gram w co innego. A ja jestem takim graczem, ze nie lubię rozgrzebywać na raz dzieisięciu gier i potem gubić się na zasadzie, co miałem zrobić w tej, a co w tej. Najpierw przechodzę jedną grę, a potem zaczynam grać w następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kurier do mnie dotarł, EK jest na miejscu. Zaraz zabieram sie za instalkę, tymczasem jedna rzecz którą jestem zaskoczony - koszulka to po raz kolejny ''L'', więc od razu posmutniałem, wiedząc że będzie i za krótka i... za mało obszerna ;P Tym razem jednak okazała się to być ''elka'' większa niż dotychczasowe, więc może koszulka będzie pełnić inną rolę niż tylko kolekcjonerską. Powinna być możliwość wyboru rozmiaru, tak jak przy Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
Magazyn: wydanie kurierowi 11/07/2008 08:57:37 Przesyłka wychodząca z sortowni WBA

A ta sortownia jest w moim mieście a i tak się nie wyrobił z dostarczeniem do 13:30 :/ No i chyba w poniedziałek dopiero ją odbiorę ;(((((( A teraz do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:35, maciekstaar napisał:

Ja jeszcze czekam, ale dzień jeszcze młody, kurier ma dużo czasu, więc się nie denerwuję.


Nie ty jeden:)Do mnie też gra ma przyjść w późniejszych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic... pozostaje tylko czekać na kuriera. Najważniejsze przecież, że gra ma dojść właśnie dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz zaczne chodzic po scianach :P Cholerny kurier zadzwonil o 10 i spytal o ktrej moze przyjechac, i do tej pory go nie ma:D A ja tylko podskakuje do okna na dzwiek przejezdzajacego samochodu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować