Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!

136 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 14:07, Graffis napisał:

Jak pisałem w Gdyni w Empiku był już wczoraj dostępny. Po raz kolejny wygląda to na marketingową
klęskę gram.pl i takie przedstawianie oferty dla klientów ich własnego sklepu online,
jakby jednak byli najważniejsi. A w rzeczywistości, co by Ekipa nie powiedziała widać,
że klienci kupujący na stronie gram.pl są mało istotni - ważniejsze są wielkie sieci
handlowe.


gram.pl nie wysyła gier do sieci handlowych. gram.pl to nie to samo co cdp, są to dwie oddzielne firmy. Nasza firma nie ma wpływu na to kiedy dana sieć handlowa wystawi produkt otrzymany od dystrybutora na półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Mielcu,z ważniejszych sklepów jest tam tylko Tesco w którym ME wylądowałby mw.za jakieś 2 miechy.Kurier jeszcze nie dotarł,pewnie wpadł w jakąś dziurę na naszych drogach.

RadkoR,fajnie masz,ja zabulam 94,90 gra + 15 za kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier odebrał moją paczkę o godzinie 7:40 - jest po 16tej, a ja wciąż czekam. Coś czuję, że poczekam do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją kurier odebrał o 8.10 i też jeszcze nie ma, żałuję że zamówiłem na gram pl , kupił bym sobie dzisiaj w sklepie, zaoszczędził 14.90 i już bym grał. Paczka przyjdzie w poniedziałek akurat jak trzeba iść do roboty. Czarna rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a wam też na początku instalacji po wybraniu rodzaju instalacji bardzo dług ekran "Instalator Windows" się pokazywał bo ja patrze już na niego z 10min i się niepokoję;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:40, googlers napisał:

Do której godz. kurierzy DPD rozwożą paczki ? Ja jeszcze nie dostałem mojej EK :((((


Ja 2 razy pod rząd dostawałem paczki o 21, później im przeszło i zaczęli przywozić kilka godzin wcześniej. W każdym razie kurierzy pracują do dość późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:19, robes napisał:

Moją kurier odebrał o 8.10 i też jeszcze nie ma, żałuję że zamówiłem na gram pl , kupił
bym sobie dzisiaj w sklepie, zaoszczędził 14.90 i już bym grał. Paczka przyjdzie w poniedziałek
akurat jak trzeba iść do roboty. Czarna rozpacz.

Kurier musi dostarczyć paczkę dziś. Możesz też samodzielnie się z nim skontaktować dzwoniąc do DPD. Nr przesyłki masz przy zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:45, akne napisał:

> Moją kurier odebrał o 8.10 i też jeszcze nie ma, żałuję że zamówiłem na gram pl
, kupił
> bym sobie dzisiaj w sklepie, zaoszczędził 14.90 i już bym grał. Paczka przyjdzie
w poniedziałek
> akurat jak trzeba iść do roboty. Czarna rozpacz.
Kurier musi dostarczyć paczkę dziś. Możesz też samodzielnie się z nim skontaktować dzwoniąc
do DPD. Nr przesyłki masz przy zamówieniu.



Musi?? No proszę Cię. Moja paczka wylądowała w Rzeszowie bo pomyliła im się rozdzielnia. I może dostarczą ją na jutro ale Pani rozwalajaco poinformowała mnie abym się nie napalał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moją kurier odebrał o 8.10 i też jeszcze nie ma, żałuję że zamówiłem na gram pl , kupił
> bym sobie dzisiaj w sklepie, zaoszczędził 14.90 i już bym grał. Paczka przyjdzie w poniedziałek
> akurat jak trzeba iść do roboty. Czarna rozpacz.

Kurier musi dostarczyć paczkę dziś. Możesz też samodzielnie się z nim skontaktować dzwoniąc do DPD. Nr przesyłki masz przy zamówieniu.

Zadzwoniłem -- miła Pani poinformowała mnie że kurier będzie po godz. 18,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:18, Johnny Bravo napisał:

gram.pl nie wysyła gier do sieci handlowych. gram.pl to nie to samo co cdp, są to dwie
oddzielne firmy. Nasza firma nie ma wpływu na to kiedy dana sieć handlowa wystawi produkt
otrzymany od dystrybutora na półki.

Cóż to prawda - moja wina i mój błąd, że za bardzo utożsamiam obie, już niezależne od siebie firmy. W takim jednak wypadku, gdy nie macie na coś wpływu, a nawet możecie być pewni, że nie będziecie ani jedyni, ani pierwsi, ani wyjątkowi, ani ekskluzywni, ani etc. etc nie ma po co kreować wokół siebie takie image''u. Nie dość, że pozostawia to przynajmniej niesmak u klientów (nie wspominając o tym, że niektórzy czują się wręcz oszukani), a wam bardzo psuje opinię i renomę - po raz kolejny.
I nie, nie uważam, że gram.pl jest złem, które gnębi klientów i chce ściągnąć z nas kasę - a raczej jestem z tym pogodzony, bo jesteście komercyjna firmą na wolnym rynku i takie są jego zasady. Kto nie może się z tym pogodzić niech jedzie na bezludną wyspę i robi gry z kokosów. Chodzi raczej o to, że pewne zagrania są opłacalne na krótką metę, a marka która jesteście zniesie tylko określoną liczbę prób tego typu - bardzo byłoby szkoda, gdyby gram.pl ugryzło tak wielki kawał rynkowego jabłka, że się nim zadławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:31...a kurier do mnie nie przyjechał...extra...(z tego co wiem o 13:20 odebrali moją paczkę) pewno sobie w poniedziałek pogram...a myślałem, że jak złożę preordera to będę jedną z pierwszych osób w kraju, którą grę dostaną. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować