Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!

136 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 14:00, sdfjhiuhd123 napisał:

ale podnieta, od wczoraj rana w lodzkich sklepach (empki i media markty) gra lezy na
polkach...



Tia... A pomyslales o tych osobach co nie maja dostepu do takich lokali jak MM czy Empik? Ciesze sie, ze w wiekszych aglomeracjach ME jest dotepny od wczoraj ale to nie znaczy ze ca;a polska ma do tego dostep. Ja mieszkam w swojej malej miescinie i naprawde nie moge sie doczekac kuriera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już w innym miejscu wyjaśniałem, że Mass Effect nie kupię z przyczyn ideologicznych.

Oczywiście nie wszyscy klienci nie muszą się nie zgadzać na takie traktowane. Część się zgadza, część nie. Nasz wybór. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 13:51, Marko Pele napisał:

Eeee żadna mi nowina. Dziś w Empiku widziałem Mass Effect na półkach, więc trochę śmieszna
ta wasza informacja. :P

Jak pisałem w Gdyni w Empiku był już wczoraj dostępny. Po raz kolejny wygląda to na marketingową klęskę gram.pl i takie przedstawianie oferty dla klientów ich własnego sklepu online, jakby jednak byli najważniejsi. A w rzeczywistości, co by Ekipa nie powiedziała widać, że klienci kupujący na stronie gram.pl są mało istotni - ważniejsze są wielkie sieci handlowe. Nie ma tutaj chyba jakiejś sensacji, ot prawa rynku, które mogą sie podobać lub nie, ale żyć z nimi trzeba. Problemem w tym wypadku jest to, że po raz kolejny gram.pl robi taki numer (wystarczy wspomnieć piekiełko związane z Wiedźminem) mimo wcześniejszych zapowiedzi bardziej przejrzystej polityki. Widać nic sie nie zmieniło przez tych kilka miesięcy, a gram.pl niczego sie nie nauczyło. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak zamówiłem wczoraj to bedzie dzisiaj ? Kurierem. Bo jeśli wczoraj ruszyły z magazynu to jak to będzie z moją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:07, Graffis napisał:

> /../. Widać nic sie nie zmieniło przez tych kilka
miesięcy, a gram.pl niczego sie nie nauczyło. Szkoda.


Dokładnie. Nie wiem czy zauważyłeś/ liście że polityka gramu ostatnimi czasy spotyka się z coraz to większą falą krytyki. I nie chodzi mi tu tylko malkontentów, którzy narzekają ciągle i na wszystko. Generalnie dzieje się źle i najgorsze jest to że oni wiedząc to (zapewne) nic nie robią aby się poprawić. Zobaczymy co będzie kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier DPD jest świetny, tak więc większość osób powinna już mieć swoje gry, albo jeszcze dzisiaj je dostać.

Sam się zdziwiłem, jak udało mi się dostać Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots dzień po premierze - nie spodziewałem się, że kurier dojdzie tak szybko! Gra była wysłana 12 czerwca (a ME oficjalną premierę ma jutro, 12 lipca - ciekawy zbieg okoliczności), a dotarła dzień po :) Byłem tym bardzo zaskoczony, że tak szybko mogłem już grać w MGS4, spodziewałem się przesyłki za 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem ME PL w empiku w Szczecinie. Więc "premiera jutro" to chyba na gram.pl. Nie wolno kłamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem, zainstalowałem, uruchomiłem i...
1. Wpadka z zabezpieczeniem:
gra nie działa jeśli włożę płytę do mojej nagrywarki PIONEER DVR-215. Wyświetla komunikat, aby włożyć poprawną płytę... Całe szczęście, że mam jeszcze napęd DVD-ROM w kompie. Gra wtedy się uruchamia normalnie.
Ciekaw jestem ile osób będzie miało problem z odpaleniem oryginału... Po raz kolejny wyszło na to, że zabezpieczenia dla piratów nic nie znaczą a legalnych użytkowników denerwują i przysparzają problemów...

2. Tłumaczenie...
Od biedy może być... Nie pasuje mi tylko pewna kwestia... Posiadam Mass Effect na X360, która była spolszczona przez wydawcę (spolszczenie kinowe). Dialogi są inne... W wielu przypadkach CDP poniosła wyobraźnia i polskie teksty/dialogi mają się nijak do oryginalnych... Ale OK, przyjmijmy, że to takie "spolszczenie" jak np. w Shreku, gdzie też co innego jest w oryginale a co innego w PL...

Podsumowując, nie jest źle. Ale mogłoby być trochę lepiej. Wielki MINUS za zabezpieczenia...
Gra jest w sumie warta tych 44,90PLN, które na nią wydałem (miałem kupon zniżkowy 50zł z konkursu GTA).
Gdybym miał ją kupić za stówę to POWAŻNIE jednak bym się zastanowił czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować