Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny projekt polskiego studia ogłoszony

40 postów w tym temacie

pepsi

District Wars to nowo zapowiedziana gra polskiego studia Teyon z siedzibą w Krakowie. Będzie to strzelanina z widokiem z trzeciej osoby przeznaczona na platformę PC. Jej premiera powinna nastąpić już w czwartym kwartale bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny projekt polskiego studia ogłoszony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale obrzydliwa grafika.
Nie będzie fabuły? Nie będzie grafiki? Nie będzie grywalności?
Dobrze im życzę, ale cienko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeśli grafika w news''ie to screen z gry, to wygląda żałośnie... do tego sam zwrot "polska gra" ma dla mnie tylko pejoratywne znaczenie/skojarzenia. Ale niech tam się męczą, byleby gracze nie męczyli się patrząc na to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Trochę, troszeczkę jak GTA w polskich klimatach... :P

A i błąd w tekście:
U celu krwawej drogi leży odsyskanie władzy nad miastem.
Może chodzi o odsysanie? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To NIE jest artwork.
Ta gra TAK wygląda!!!

Ludzie zajrzyjcie sobie na stronę i wejdźcie w screeny. Tam możecie sobie powiększyć obrazki. To engine taki kaprawy. :(((
link macie newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na kształt GTA tyle, że polskie? Pogram w Saint Row 2 a później wyjdzie GTA4 i wszystko jasne. O grę zahaczę jedynie dlatego, że polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO będzie kiepsko - kiepska grafika i fabuła co najmniej bez polotu. W nadziei na dobre, polskie gry skłaniałbym się raczej ku People Can Fly i studiom CD Projektu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właśnie przed chwilą sobie pomyślałem, że zagrałbym w coś, gdzie mogę bez sumienia zabić kogoś, kto czymś mi zawinił, a tu niespodzianka, niedługo będę miał okazję w coś podobnego zagrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie życzę niczego złego twórcom, ale z gry to chyba kaszanka wyjdzie (obym się mylił). Ale od czegoś trzeba zacząć na rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic wielkiego :D Zobaczymy co będzie później, znaczy się za jakiś czas. Przyznam za to szczerze że całkiem ciekawy pomysł, zważywszy że ostatnimi czasy mamy mało gier tego typu w takich klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować