Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 17:10, Piotrek K. napisał:

Boze, dalem Ci link do pomocy sklepu. Czytaj to, a nie olewaj!

Pomoc sklepu gram.pl -->> http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp
Zmiana/anulowanie zamowienia -->> http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=10

Chccesz, zeb Ci pomaganao, a nie potrafisz skorzystac z ofiarowanej pomocy. Nie jest to zachowanie,
ktore sprawi, ze bedziesz lubiany...


cicho, cicho bo witek zaraz powie zebys nie byl chamski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:19, Pablor napisał:

(..)
że zakupy na GRAM PL są mało opłacalne, a WPLN po prostu mnie zawiodły.

To fakt, że od pewnego czasu (rok) wPLN są coraz mniej warte, nawet zniżek...coraz bardziej przedstawiają znikomą wartość, nawet w zamówieniach "hurtowych"... widocznie osiągnięto cel - wzrost sprzedaży, zachęcenie klienta (w moim przypadku "odchęcenie") i uznano, że można stopniowo odcinać dopływ tej krwi pempowinowej i "uwolnić" ceny...

Ja mam hobby wiele, ostatecznie mogę wrócić do np. dinozaurów i zacząć ściągać tomiska fachowych książek paleontologicznych z USA, co do tej pory cierpiało kosztem gier...
Widocznie działa to jak w przyrodzie... (populacja ofiara-drapieżnik), więc trzeba zmniejszyć liczbę "ofiar", aby warość... tfu liczba "drapieżników" spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:26, Jan Czarny napisał:

Ja uważam że WPLN jest pożyteczne :)


Pozyteczne hmmm
Musze o tym pomyslec bo Ja raczej uwazam ze wirtualna gotowka to mydlenie oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:48, Zebek napisał:

> Ja uważam że WPLN jest pożyteczne :)

Pozyteczne hmmm
Musze o tym pomyslec bo Ja raczej uwazam ze wirtualna gotowka to mydlenie oczu


Wolisz zapłacić 100 zł czy 80zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:44, Jan Czarny napisał:

Ale wtedy pokrywa ic się cena przesyłki nie płacisz 120 zł tylko 100 zł różnica :P


Ciagle jest atrakcyjniejsze kupno gry w MM niz na www.gram .pl
kilka zlotych roznicy powoduje to ze wole isc do sklepu wylozyc kase i mam gre\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pokrywać nimi wszystkie koszty gier ale zrobić należy tak żeby nie było łatwo zdobywać dużo WPLN np. za jedną gre 10 lub 5 WPLN. Taki pomysł jest dobry nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak
W nocy zaszalem i kupilem 3 gry zeszlo mi jakies 150 wirtualnej kasy plus 10 wPLN za wyslanie
Gdyby nie ta promocja to bym dalej chomikowal wirtualna kase

WPROWADZIC MOZLIWOSC UZYWANIA WIRTUALNEJ KASY W PLACENIU ZA PRZESYLKI BEZ WZGLEDU NA CENE GIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wPLN-y są najkorzystniejsze przy kupowaniu kilku gier naraz(zniżki za gry redukują nawet w całości koszty przesyłki), gadżetów ze sklepu gram.pl i Edycji Kolekcjonerskich. W Empikach i innych sklepach EK-i wystawia chyba tylko Cenega. I bardzo dobrze, bo gracz kupując w sklepie producenta, może poczuć się naprawdę wyróżniony, z dostępem do czegoś, czego nie ma nigdzie indziej. Ja jestem z systemu wPLN-ów bardzo zadowolony i nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich zachłannych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zamówieniu zostało mi 832 wPLNy. Jak przyjdą zamówione gierki i dorejestruję te co mam w domu spokojnie dobiję do 900 jak nie 1000 - ciekawe po co mi ich tyle...
Trochę się uzbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:05, Azreix napisał:

Wy wszyscy którzy tyle uzbieraliście tyle wPLN, to możecie wydać na tą nową promocję.


... i tym postem możemy zakończyć, bo w jednym zdaniu ująłeś cały sens wPLN;) Chociaż ja wciąż twierdzę, że możnaby wprowadzić możliwość zakupu gadżetów za wPLN-ki. BTW Koszta przesyłki też można z nich pokryć, więc wcale tak niewygodnie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować