Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rozdawał kody

24 postów w tym temacie

pepsi

Wszyscy, którzy uczestniczyli w imprezach BlizzCon 2007 i WorldWide Invitational 2008 otrzymali kody aktywacyjne do testów wersji beta gry World of Warcraft: Wrath of the Lich King - poinformowali przedstawiciele Blizzarda na forach internetowych. Same testy wystartowały kilka dni temu.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard rozdawał kody" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam Dwarfa woja na 5lvlu i Trolla Huntera na 14. Przydałoby się do startu officiala WofLK mieć już chociaz jedną postać na 70lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głupim momencie zacząłeś grę Seph. Dobrze nie wbijesz 70tki i nie zwiedzisz Outlandu, a już będziesz musiał lecieć do Northrend, osobiście Ci współczuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. Northrend mu nie zniknie, a granie w ciągu paru dni po premierze to bedzie męczarnia- wszyscy będą zasuwac po strefach startowych, uniemożliwiając zrobienie q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 11:39, Szczur22 napisał:

Wcale nie. Northrend mu nie zniknie, a granie w ciągu paru dni po premierze to bedzie
męczarnia- wszyscy będą zasuwac po strefach startowych, uniemożliwiając zrobienie q.


Northrend nie, za to grono ludzi na pewno zniknie z Outlandu, uniemożliwiając dokończenie wielu questów, zwiedzenie wszystkich raid instancji i przede wszystkim poznanie fabuły z TBC... No chyba, że znajdą się ludzie chętni wrócić do tego contentu, w co szczerze wątpie (owszem, do Azeroth jeszcze nawet wracają, ale np o zrobieniu full Naxx czy AQ40 można pomarzyć).

Straci też szansę na zdobycie Amani Warbear Mount i być może innych fajowych wierzchowców (mam złe przeczucie, że Blizzard uniemożliwi także zdobycie Netherdrake''ów i Netherrayów po premierze WotLK, no bo przecież na 80 lvlu to będzie zbyt banalne). Sam po za tym wiem, że najlepiej zaczynać właśnie od premiery, bo wtedy najłatwiej zdobyć pomoc w robieniu questów i progressie i poznać nowych ludzi. Potem każdy ma już wszystko porobione i trzeba się użerać z noobami.

Po za tym, w WotLK będą dwie ogromne strefy startowe zamiast jednej, jak to było w TBC. To z pewnością znacząco wpłynie na zaludnienie w początkowych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety link podany:

"Chętnych odsyłamy pod TEN adres, życząc oczywiście szczęścia, które na pewno będzie potrzebne"

Przenosi nas na stronę logowania WoW-a dla graczy z realmów US... a tam nie można się zalogować na klientach z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, ze to jest amerykanska beta dodatku do World of WarCraft i europejscy gracze po prostu nie moga sie zalogowac na podanych w newsie stronach z tej prostej przyczyny, ze na amerykanskich serwerach nie ma informacji o europejskich uzytkownikach. No chyba, ze ktos ma amerykanska wersje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się na Europejskich... wchodzisz na www.wow-europe.com logujesz się na konto i tam pod tymi wszystkimi migracjami zmianami imion itp itd na samym dole. przed chwilą się zapisałem jakby co mają poinformować cię mailowo o twoim szcęsciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 11:58, Efremz napisał:

jakiegokolwiek mounta oprócz Amani War Bear.


Tego pewnie tez nie. Nadal mozna zdobyc Mounty w Zul''Gurub i Stratholme (wiem, ze trudniej niz War Bear, ale mozna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Northrend nie, za to grono ludzi na pewno zniknie z Outlandu, uniemożliwiając dokończenie
> wielu questów, zwiedzenie wszystkich raid instancji i przede wszystkim poznanie fabuły
> z TBC... No chyba, że znajdą się ludzie chętni wrócić do tego contentu, w co szczerze
> wątpie (owszem, do Azeroth jeszcze nawet wracają, ale np o zrobieniu full Naxx czy AQ40
> można pomarzyć).
Ja moją gildią próbowaliśmy Naxx, ale głównie dla zabawy. Na Horsemenach się zatrzymaliśmy, naprawdę nadal nie jest tam za łatwo. Co do Outlandu, to na pewno opustoszeje, a Netherstormu czy SMV nikt już nie będzie robił skoro w Northrend będą questy od 68 poziomu. Shattrath również będzie puste, skoro w Dalaranie (dostępnym, co ciekawe, również dla Hordy) też będą portale do stolic i bank. Może zrobią tak, jak zrobili z wieloma questami podstawki - grupowe zamienią na questy do solowania, a moby tam gdzie były elite zrobią normalnymi.
> Straci też szansę na zdobycie Amani Warbear Mount i być może innych fajowych wierzchowców
> (mam złe przeczucie, że Blizzard uniemożliwi także zdobycie Netherdrake''ów i Netherrayów
> po premierze WotLK, no bo przecież na 80 lvlu to będzie zbyt banalne).
Na razie zapowiedzieli, że jedynie misia usuną i zastąpią go jakimś zwykłym epickim przedmiotem, aby uniemożliwić łatwe farmienie tego mounta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz juz informowal ze ammani war bear bedzie nie do zdobycia po wyjsciu woltk (zostanie on zastapiony itemem epic). Pomiedzy warbear a mountami z ZG jest zasadnicza roznica, misiek leci w 100% jak sie zrobi chest event (co na 80 bedzie banalne) a mounty z ZG to kwestia malutkiego drop rate (i dlatego zostaly po wprowadzeniu tbc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, na pewno jest to spore zaskoczenie dla uczestników tych imprez ;)

Zapewne wszyscy teraz przewracają dom do góry nogami. A czemuż? Ano szukają tych kodów, by czym prędzej móc zagrać jako pierwsi na świecie w dodatek Wrath of the Lich King, hehe ;-) Zobaczymy, dodatek pewnie będzie rewelacyjny, tak samo jak Burning Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować