Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 11:50, Jacullaa napisał:

Do CDP - dajcie się "zgwałcić" na zapalniczkę i blachę "tatuowaną"


Nie pisz postów jeden pod drugim. Możesz je edytować, gdy o czymś zapomnisz lub się pomylisz - ta funkcja jest aktywna przez 5 minut. Jeśli będziesz kontynuować ten proceder, to następnym razem możesz się spodziewać ostrzeżenia za spam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma soundtrack bo z zapalniczki mozna by se odpuscic ale mogli dac jakis niezly gadget gratis co byl by niespodzianka dla tych co kupili EK Cien Czarnobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:56, Paladynka napisał:

> Do CDP - dajcie się "zgwałcić" na zapalniczkę i blachę "tatuowaną"

Nie pisz postów jeden pod drugim. Możesz je edytować, gdy o czymś zapomnisz lub się pomylisz
- ta funkcja jest aktywna przez 5 minut. Jeśli będziesz kontynuować ten proceder, to
następnym razem możesz się spodziewać ostrzeżenia za spam. Pozdrawiam.


Przepraszam bardzo! jestem daleki od przesyłania spamu i takich tam , nawet o tym nie pomyślałem,przepraszam jeśli kogoś uraziłem to nie było moim celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:07, marekl1975 napisał:

Całkiem ładna kolekcyjka. Torba na całośc jest bardzo dobrym pomysłem, ale myslę, ze
ja i tak kupię edycję zwykłą. :-)



Ja nie mogę się doczekać tego co zamówiłem - a myślę że nie będę zawiedziony (EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo, słabo niezbyt ciekawie EK wygląda szczerze nie ma tu nic ciekawego ! :/ Fakt zapalniczka by sie przydała :{ jednym słowem lipa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh kurcze CDP ostatnio coś się nie stara, najpierw kiepska EK Mass Effect teraz STALKER: Clear Sky:/
Mam nadzieję że to nie wejdzie w nawyk CDP i wrócą stare dobre kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:16, Viper napisał:

Eh kurcze CDP ostatnio coś się nie stara, najpierw kiepska EK Mass Effect teraz STALKER:
Clear Sky:/
Mam nadzieję że to nie wejdzie w nawyk CDP i wrócą stare dobre kolekcjonerki.



blacha by się przydała taka jak jest u Rosjan tylko tyle,no bo czego się spodziewać wycieczki do Czarnobyla? albo kierownicy do Ziła - mają rację z CDP -tu ale powtarzam - blacha i cóś jeszcze i jest ok!!

Ale torba jest ok !! będę ją miał na leki (przeciwpromienne)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:30, Bambadil napisał:

Medikt przypomina mi torbę z Edycji Specjalnej Enemy Territory: Quake Wars ;]


A miiii - to wszystko przypomina Katastrofę z Czarnobyla bo musiałem pić wtedy jod.

Jestem ofiarą Czarnobylskiej katastrofy i muszę mieć tą torbę bo nie przeżyję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ale jak większości wydaje mi się że to co proponuje CDP to trochę za mało. Zapalniczka...hmm...mogłaby być ale ja nie pale więc mógłbym nią szpanować tylko przed kumplami. :P Bardziej jestem za jakimś medalikiem z logiem jakiejś frakcji czy coś w tym guście (może nieśmiertelnik jakiegoś stalkera?). Chusty też mogły by być - znalazło by się na nie zastosowanie, jako nakrycie na głowę lub na ramie. W ostateczności można by je powiesić na ścianie - też ładnie by się prezentowały. Z naklejek bym zrezygnował gdyż jak już wiele osób pisało jest to zbyt "dziecinne" (jak na grę dla starszych odbiorców). Dodałbym zamiast nich może jeszcze jedną naszywkę (ogólnie naszywki bardzo dobry pomysł, szkoda że tylko jedna). Oczywiście soundtrack powinien być rzeczą obowiązkową. Artbook - hm...mam nadzieje że nie będzie miał 10 str. (oczywiście przesadzam ale chodzi mi o to by prezentował jakąś klasę w końcu to EK). No i osławiony medkit - oby nie był z takiego materiału że jak włoży się tam coś cięższego niż płyty to rozerwie się na strzępy.
To tyle ile miałbym do powiedzenia i mam nadzieje że CDP wysłucha chociaż w jakiejś części głosu ludu ;)
Pozdrawiam

[EDIT] Wie ktoś czy EK będą numerowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:30, Bambadil napisał:

Medikt przypomina mi torbę z Edycji Specjalnej Enemy Territory: Quake Wars ;]


wykorzystali nadwyżkę produkcyjną ?? tylko z nowym logiem ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna jest ta EK,koszulka ma idealny kolor,chociaż szary byłby bardziej taki w klimacie STALKERA,ale i tak bardzo fajnie się preznetuje,po jakiego wam ta zapalniczka lol xD,Cieszcie się z tak niskiej ceny EK,bo się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:01, Ajinur napisał:

świetna jest ta EK,koszulka ma idealny kolor,chociaż szary byłby bardziej taki w klimacie
STALKERA,ale i tak bardzo fajnie się preznetuje,po jakiego wam ta zapalniczka lol xD,Cieszcie
się z tak niskiej ceny EK,bo się opłaca :)


nam chodzi o to żeby EK znacząco różniła się od zwykłej. to że dali naszywkę i torbę to troszkę za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:20, Jacullaa napisał:

blacha by się przydała taka jak jest u Rosjan tylko tyle,no bo czego się spodziewać wycieczki
do Czarnobyla? albo kierownicy do Ziła - mają rację z CDP -tu ale powtarzam - blacha
i cóś jeszcze i jest ok!!

Ale torba jest ok !! będę ją miał na leki (przeciwpromienne)!!


Blacha w sensie?
Ja bym chciał zapalniczkę bo to w sumie najfajniejsza część ruskiej EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 13:11, Viper napisał:

Blacha w sensie?

Jemu chyba chodzi o blaszany pojemnik który jest dodawany do większości wydań EK. Jest także w wydaniu rosyjskim, o którym tak wszyscy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:45, Laki.men napisał:

wykorzystali nadwyżkę produkcyjną ?? tylko z nowym logiem ? ]:->


Twój post mnie rozbawił. ET: QW wydawała cenega więc jak CDP mógł wykorzystać "nadwyżkę produkcyjną"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować