Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 14:30, Darkstar181 napisał:

> Rzucicie do cudo do Empików lub MM? Bo nie wiem jak z kasą będę stał i ten pre-order

> to trochę ryzyko. ;) Wolałbym kupic to normalnie w sklepie.
Maryjan z CDP stwierdził że EK będzie można kupić TYLKO na gram.pl. Do sklepów nie trafi.


Ciekawe jak zweryfikuja czy kupuje uzytkownik koncowy czy uzytkownik koncowy co sprzeda to do mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:11, karolj napisał:

Jesli plecaki jeszcze nie zrobione/zamówione, to zróbcie napisy po rosyjsku. Głupio wygląda
napis "czyste niebo".


Zgadzam się!

Napisy po rosyjsku byłyby fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 14:35, karolj napisał:

Ciekawe jak zweryfikuja czy kupuje uzytkownik koncowy czy uzytkownik koncowy co sprzeda
to do mm


Tzn. ? Sprzedasz im tę jedną sztukę EK jaką zamówisz ? Albo MM kopiuje EK w swoich tajnych fabrykach :P No chyba, że MM, zrobi ileś tam "użytkowników" i kupuje masowo EK :P Bo takiej sytuacji sobie nie wyobrażam:
Super Tajna Skrytka Media Markt (STSMM)
"Panie Waldku, zamówił pan te kolekcjonerki" ?
"Jasne, zamówiłem 5 - dostałem darmową przesyłkę !"
"Dobra, rozwozimy wszystkie 5 egzemplarzy jakie mamy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiałem :(. Ta torba absolutnie mi nie pasuje. Kiedyś dziadek miał coś takiego na ryby. Tego ani postawić nigdzie się nie da, ani wykorzystać w jakimś celu. Coraz mniej mi się podoba ta EK. Narazie zamówienia nie anuluję, ale jak to zostanie w takiej postaci...
Na dobrą sprawę to płcić 80zł więcej za co?? Za koszulkę i jakąś śmieszną naszywkę??
Z tego całego 9-cio punktowego zestawienia można spokojnie wykreślić nr. 2,3,5,6,8,9 I co nam zostaje jako EXKLUZYWNA EDYCJA KOLEKCJONERSKA?????? To już poprostu jest kpina i naciąganie dziaciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:56, Mychaa napisał:

Tego się właśnie obawiałem :(. Ta torba absolutnie mi nie pasuje. Kiedyś dziadek miał
coś takiego na ryby. Tego ani postawić nigdzie się nie da, ani wykorzystać w jakimś celu.
Coraz mniej mi się podoba ta EK. Narazie zamówienia nie anuluję, ale jak to zostanie
w takiej postaci...
Na dobrą sprawę to płcić 80zł więcej za co?? Za koszulkę i jakąś śmieszną naszywkę??

Z tego całego 9-cio punktowego zestawienia można spokojnie wykreślić nr. 2,3,5,6,8,9
I co nam zostaje jako EXKLUZYWNA EDYCJA KOLEKCJONERSKA?????? To już poprostu jest kpina
i naciąganie dziaciaków!



a co chcesz z tym chodzić na ryby? to jest tylko fan fan fan - czyli zabawa a nie przedmiot codziennego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:56, Mychaa napisał:

Tego się właśnie obawiałem :(. Ta torba absolutnie mi nie pasuje. Kiedyś dziadek miał
coś takiego na ryby. Tego ani postawić nigdzie się nie da, ani wykorzystać w jakimś celu.
Coraz mniej mi się podoba ta EK. Narazie zamówienia nie anuluję, ale jak to zostanie
w takiej postaci...
Na dobrą sprawę to płcić 80zł więcej za co?? Za koszulkę i jakąś śmieszną naszywkę??

Z tego całego 9-cio punktowego zestawienia można spokojnie wykreślić nr. 2,3,5,6,8,9
I co nam zostaje jako EXKLUZYWNA EDYCJA KOLEKCJONERSKA?????? To już poprostu jest kpina
i naciąganie dziaciaków!


twój numer też powinni wykreślić - nic nie rozumiesz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:03, Jacullaa napisał:

twój numer też powinni wykreślić - nic nie rozumiesz!!!!!!!!!!

To bądź łaskaw mi wytłumaczyć. Bo moim zdaniem coraz częściej mamy wydania EK z masą bubli i nic poza tym. Naprawdę to tylko kredek tutaj brakuje. Ale zaraz usłyszę że nikt do kupowania nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:09, Mychaa napisał:

> twój numer też powinni wykreślić - nic nie rozumiesz!!!!!!!!!!
To bądź łaskaw mi wytłumaczyć. Bo moim zdaniem coraz częściej mamy wydania EK z masą
bubli i nic poza tym. Naprawdę to tylko kredek tutaj brakuje. Ale zaraz usłyszę że nikt
do kupowania nie zmusza.


Słuchaj , może i ja się nie znam na Edycjach Kolekcjonerskich ale widziałem dla przykładu EK World in ....i podobało mi się chociaż tego sobie nie kupiłem,no zrozum sam przecież nie włożą do tej torby nie wiem :nogi snorka czy granatu a tym bardziej AK czy noktowizora.Oczywiście tutaj się zgadzam że EK powinna być unikatowa i jedyna w swoim rodzaju i oczywiście że powinni włożyć coś co będzie naprawdę "super",ale wszystko w granicach rozsądku,zobacz EK Rosjan co oni mają , zobacz co my mamy i czego nam brakuje - pewno może zapalniczki czy nieśmiertelnika czy chusty jednej i drugiej - a może akurat CDP (bo ma jeszcze czas) dołoży coś co chcemy i będzie ok.Mówię nie spodziewajmy się teczki z dokumentami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:24, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie. Czy jak zamówię teraz EK i np w połowie sierpnia dowiem się że nic ciekawego
nie dodadzą to mogę anulować zamówienie?


Dopóki nie potwierdzisz zamówienia możesz je anulować(możesz już potwierdzić na tydzień przed wysyłką) zresztą wszystko masz w dziale ''pomoc''y....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:34, edyss napisał:

> Mam pytanie. Czy jak zamówię teraz EK i np w połowie sierpnia dowiem się że nic
ciekawego
> nie dodadzą to mogę anulować zamówienie?

Dopóki nie potwierdzisz zamówienia możesz je anulować(możesz już potwierdzić na tydzień
przed wysyłką) zresztą wszystko masz w dziale ''pomoc''y....;]


Wolałem się spytać bo jak czytam to czasami mogę coś źle zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. W końcu 5 dni przed premierą musisz potwierdzić zamówienie.
Przyznam się, że zamówiłem swój egzemplarz EK. :) Wydaje się dużo ciekawszy, niż EK Mass Effecta + niższa cena. Nie mogłem się powstrzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:39, Miltenos napisał:

Pewnie tak. W końcu 5 dni przed premierą musisz potwierdzić zamówienie.
Przyznam się, że zamówiłem swój egzemplarz EK. :) Wydaje się dużo ciekawszy, niż EK Mass
Effecta + niższa cena. Nie mogłem się powstrzymać. :D



Ja już potwierdzam - mówię to przy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 16:41, Jacullaa napisał:

Ja już potwierdzam - mówię to przy wszystkich

Przecież możliwość potwierdzenia będzie dopiero 5 dni przed wysyłką :) Dostaniesz wtedy maila z potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:44, Darkstar181 napisał:


> Ja już potwierdzam - mówię to przy wszystkich
Przecież możliwość potwierdzenia będzie dopiero 5 dni przed wysyłką :) Dostaniesz wtedy
maila z potwierdzeniem.


dokładnie- już czekam, o ile mnie Czarnobyl nie wykończy...ha ha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:57, Jacullaa napisał:

>
> > Ja już potwierdzam - mówię to przy wszystkich
> Przecież możliwość potwierdzenia będzie dopiero 5 dni przed wysyłką :) Dostaniesz
wtedy
> maila z potwierdzeniem.

dokładnie- już czekam, o ile mnie Czarnobyl nie wykończy...ha ha ....


Mam tylko pytanie - jeśli ktoś mi może odpowiedzieć :czy koszula bo pewnie taka się pojawi będzie w kolorze czarnym jak na zdjęciu bo w opisie jest brązowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tego się właśnie obawiałem :(. Ta torba absolutnie mi nie pasuje. Kiedyś dziadek miał
> coś takiego na ryby. Tego ani postawić nigdzie się nie da, ani wykorzystać w jakimś celu.
> Coraz mniej mi się podoba ta EK. Narazie zamówienia nie anuluję, ale jak to zostanie
> w takiej postaci...
> Na dobrą sprawę to płcić 80zł więcej za co?? Za koszulkę i jakąś śmieszną naszywkę??
>
> Z tego całego 9-cio punktowego zestawienia można spokojnie wykreślić nr. 2,3,5,6,8,9
> I co nam zostaje jako EXKLUZYWNA EDYCJA KOLEKCJONERSKA?????? To już poprostu jest kpina
> i naciąganie dziaciaków!


Racja w tej EK nie ma NIC ciekawego, ot zwykła wersja + kilka bajerków. Nie no wykreślać to może nie, ale dodać te elementy które ma wersja rosyjska i jest git. Rosjanie po przeliczeniu płacą chyba 190zł, więc czemu my nie możemy dostać tego samego, za trochę więcej kasy?? Jestem pewien że większość z tej 500''ki będzie w stanie dopłacić 30zł za wersję dużo lepszą. W EK właśnie o to chodzi żeby były te "bajerki" ktoś do ciebie przychodzi i pyta "Można to gdzieś jeszcze kupić, bo fajnie wygląda?" A ty mu odpowiadasz że w Polsce było tylko 500egzemplarzy i szczena opada ;) Nie rozumiem czemu CDP chce nam wcisnąć takie ... skoro ktoś z CDP pisał że "zrezygnowali z chust, bo uważają że są nie przydatne". Czyli chusty i reszta mogły być w naszej EK, więc czemu nie?? W EK WiC była flaga rosji (z tego co czytałem) i co tu się nikt nie zastanawiał czy ta flaga będzie użyteczna... Więc skoro zrezygnowaliście z chust to widać że byłą możliwość ich dodania. Teraz pytanie: Skoro flaga była użyteczna to chusta nie jest?? Paranoja -.-

PS. Sam złożyłem pre-ordera na EK, ale zastanowię się jeszcze czy potwierdzę(Jeśli zawartość się zmieni to tak, ale teraz to jest naciąganie!!). Najwyżej poszukam sobie zwykłej wersji w empiku etc. -.-

Gdyby nie było EK to naszywka byłaby pewniakiem w zwykłej wersji. Co do koszulki to ona na obrazku jest brązowa, co wy chcecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować