Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

REPUBLIKA GALAKTYCZNA - Gildia

Nastawienie na typ gry: PvP, PvE oraz RP.
Serwer: PVP

FORUM: https://rgtor.fora.pl/

Republika Galaktyczna jest Gildią stojącą po stronie STAREJ REPUBLIKI powołaną na mocy Rady Jedi w Tython jako odrębne zgrupowanie, którego wewnętrzną strukturę tworzą Jedi oraz Jednostki Commando . Ich celem jest odszukanie ocalałych Jedi, szkolenie wąskiego lecz oddanego i wprawionego w boju grona kolejnych adeptów Mocy jak i żołnierzy zawodowych oraz skuteczna walka z coraz to potężniejszym Imperium Sithów.
Rada Jedi nadała temu zgrupowaniu nazwę Devoted co oznacza oddani i tylko oni znają ich prawdziwą nazwę, wyznaczone cele jak i członków.

Cała organizacja skupia się bardzo na walkach miedzy graczami PvP jak i raidach PvE. Lecz najistotniejsze jest to, iż jest to gildia, która kładzie również dużą wagę na fabułę uniwersum Star Wars The Old Republic.
Chcąc dołączyć w szeregi Republiki Galaktycznej, ochotnik powinien wiedzieć, iż gildia szuka ludzi, którzy nie tyle co grają w samą mechanikę gry, co również lubią do tego odgrywać graną przez siebie postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pooglądałem nieco tych różnistych filmików z bety, gdzie gracze sobie levelują i robią inne rzeczy i tak jak na to patrzę, to sama rozgrywka aż nazbyt rażąco przypomina takiego WoWa w nieco innym klimacie oraz ze wszystkimi dialogami "mówionymi", co z czasem może się okazać bardziej utrapieniem, np. podczas lvlowania 10-tej postaci. Nie bez powodu w WoWie można jednak ustawić sobie opcję natychmiastowego pojawiania się opisu questów. Podobnie jest z wieloma rozwiązaniami dotyczącymi poszczególnych aspektów gry, które są niejako zbieżne z tym co widzimy w MMO Blizzarda.
Od dłuższego czasu byłem szczerze zdecydowany TOR przynajmniej przetestować, ale to zdecydowanie zaczyna mnie powoli opuszczać. Nie po to przestałem grać w WoWa, aby teraz wracać do niego w wersji nieco bardziej futurystycznej. To już równie dobrze mógłbym po prostu powrócić do samego WoWa i tyle... tylko z kim ja bym teraz grał ?

Nie wiem, może się mylę. Może gra ma w sobie to coś, co przemawia do ciebie jedynie w momencie kiedy sam zasiądziesz przed ekran monitora i osobiście to poczujesz... tylko czy starczy mi motywacji aby tej chwili doczekać ?

A szkoda, bo najpierw Diablo 3 okazało się dla mnie "no go", a teraz podobnie zaczyna mi się widzieć TOR. Coś tu jest nie tak, nie wiem tylko czy to ja czy cała branża... zapewne po części i jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:27, TheFlyingDutchman napisał:

Nareszcie potwierdzili oficjalnie datę premiery: 22 grudnia 2011 dla Europy ;-)

http://www.swtor.com/news/news-article/20110924


I bardzo ładnie. Nie planowałem rezerwować sobie egzemplarza, ale będę musiał to zrobić. Gra akurat wpasowała się w okienko, w którym nie wychodzi nic innego co by mnie interesowało. BF3 i MW3 pewnie będzie do bólu ograne a na diablo 3 przyjdzie pewnie jeszcze parę miesięcy poczekać. No chyba że guild wars 2 jutro ogłosi premierę, wtedy torowi podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:18, Deathscythe napisał:

22 grudnia w EU, 20 grudnia w US.

Abonament: 9 funtów (lub 13 euro) za miesiąc w EU, a w US 15 dolarów.

Wniosek: Europa = druga kategoria.

No to ładnie, liczyłem jedynie na mini płatności. Ale ok ok. Zobaczymy co się stanie BioWare''owi po premierze, bo szczerze nie wierzę już w ich magię po Mass Effect i po Dragon Age. Uważam, że KOTOR3 byłby lepszym posunięciem, a po tylu latach gra by miotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 16:20, bartog123 napisał:

> 22 grudnia w EU, 20 grudnia w US.
>
> Abonament: 9 funtów (lub 13 euro) za miesiąc w EU, a w US 15 dolarów.
>
> Wniosek: Europa = druga kategoria.
No to ładnie, liczyłem jedynie na mini płatności. Ale ok ok. Zobaczymy co się stanie
BioWare''owi po premierze, bo szczerze nie wierzę już w ich magię po Mass Effect i po
Dragon Age. Uważam, że KOTOR3 byłby lepszym posunięciem, a po tylu latach gra by miotła.


To jets najdroższa gra jaka powstała. Watpie żeby mini płatności by im przyniosly zyski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 20:06, Malevyn napisał:

a dla porownania ile kosztuje miesiac wowa ??


Tyle samo. Jak wszystkie MMO na abonament. 15 dolarów miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 23:10, Malevyn napisał:

to po co te narzekania, ze ta gra droga ??

prepaidy na stronkach typu keye.pl i tak beda tansze.


Bo ludzie chcieli f2p...zawsze tak jest, jak nie stać to narzekają.

Albo jeszcze lepiej: "niech premier zrobi taniej!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. cena gry spora...
Obserwuję TORa od pierwszych dni, czyli już ładne kilka lat od pierwszego newsa o pracach nad grą.

Ale ciągle się waham... Na horyzoncie siedzi Diablo 3 i nie chodzi tu tyle o aspekt finansowy co o wybranie gry sieciowej.
D3 posiadać będzie swój multiplayerowy sieciowy aspekt, jeśli zdecyduję się na ostre szarpanie w wolnym czasie w D3 to TOR odpada, nie mam już 14 lat i zero obowiązków, nie stać mnie na komfort szarpania w dwie potencjalnie sieciowe giery :)

A z drugiej strony stoi kasa, kupując Diablo 3 za około 3-4 stówy [tak wyceniam EK która ukaże się prędzej czy później] jeśli miał bym do tego dokupić TORa za 4 stówy EK + kolejne 300 zeta na abonament pół roczny, to muszę niestety wybrać tylko jeden produkt, bo kupując oba, jeden będzie leżał bezużytecznie jako zbędny wydatek [grac w dwa na raz nie dam rady, a jak bym nawet ciorał w oba tytuły w żadnym bym do czegoś sensownego nie doszedł, lepiej skoncentrować się poważniej nad jednym produktem]


Heh ciężka rozkminka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Diablo wychodzi dopiero na poczatku 2012 roku, a jak znam Blizzarda to bedzie to ''poczatek'' Marca, albo dalej. A co do Star Warsa to ja tam nie widze zeby on byl drozszy od innych mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 23:23, Pietro87 napisał:

Heh ciężka rozkminka...


A czemu z góry zakładasz, że EK musisz kupić? :p

Poza tym, na chwilę obecną EK TORa chyba nie znajdziesz...chyba że w czeluściach jakiegoś Empiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2011 o 00:28, Zb4wiciel napisał:

A czemu z góry zakładasz, że EK musisz kupić? :p


Wiesz jak już kupić jeden z tych tytułów to raczej w EK :)
Generalnie wszystkie większe gry na które czekam kupuję w EK [no chyba, że EK to jakiś śmieszny żart jak z nowym TESem... W sumie ME3 tez ma badziewne EK, ale zwieńczenie serii wezmę już z tymi DLC i innym badziewiem, niech raz stracę]

Dnia 25.09.2011 o 00:28, Zb4wiciel napisał:

Poza tym, na chwilę obecną EK TORa chyba nie znajdziesz...chyba że w czeluściach jakiegoś
Empiku..


W sumie EK TORa jest biedna, oprócz contentu w postaci dodatków w grze [przedmioty, statek, droid inne bzdury] figurka mi zwisa bo i tak się tego wala na półkach nie mało :)
Ale nawet wersja standard to jest bodajże 200 zeta + 3 stówy na abonament [bo jak już brać, to dać grze pol roku, lub minimum kwartał i po dłuższym obcowaniu się do niej przekonać lub totalnie zrazić jeśli wyjdzie nudny szajs]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować