Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2014 o 21:42, Sipso napisał:

Jeżeli chcesz grać f2p to lepiej nie graj w ogóle. 1zł/dzień to to mniej niż Snickers.

nie mam dziennie na Snickersa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:42, Sipso napisał:

Jeżeli chcesz grać f2p to lepiej nie graj w ogóle. 1zł/dzień to to mniej niż Snickers.

Umm... może nie bądź taki agresywny. :P F2P to co innego niż wersja demo, na co obecnie SWTOR wygląda.
Ja planuję zacząć grę. Najpierw od darmowego konta, a potem może wykupię subskrybcję. Fajnie, że jest w miare dużo postaci. Czy trzeba podawać koniecznie kartę kredytową, żeby uaktualnić konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 00:13, Kirabaxior napisał:

Możesz kupić klucz, jak ja. Kupiłem na G2a w promocji za jakieś 16zł i klucz mam gdzieś
tam dalej na dysku, czeka na dobry moment :)

G2a?
Czyli normalnie jak kupię klucz do SWTOR to mi uaktualnia konto do normalnego (nie f2p) i mam przez miesiąc ten status, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 02:02, Kirabaxior napisał:

G2a, to chyba serwis paypala.
Tak, ten kod wklepujesz w profilu swojego konta w redeem code.

G2A to polska firma (zarejestrowana w Krakowie) zajmująca się po pierwsze sprzedażą kluczy, po drugie pośredniczy w zakupie pomiędzy użytkownikami serwisu. Mogłem na własnej skórze przekonać się jak działa ich pomoc techniczna i program zadowolenia z zakupu.

Kupowałem od jakiegoś Amerykanina klucz do AC Black Flag. Klucz nie chciał wejść, support to doskonale widział (podczas udostępniania ci kodu pracownik supportu widzi co masz na pulpicie) i powiedzieli mi, że rozpoczynają procedurę oddania mi kasy. Po zakończonym połączeniu spróbowałem z innym linkiem i klucz wszedł. Napisałem do nich, że wszystko już ok, oni mi z kolei odpisali, że bardzo się cieszą i życzą miłej gry. Dwa tygodnie później dostałem kasę na moje konto PayPal. Zadzwoniłem, żeby powiedzieć, że zaszła pomyłka i chcę oddać kasę, na co oni stwierdzili, żebym potraktował to jako prezent. :P Także polecam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem by brzmiało to agresywnie. Po prostu jako gracz który zaczynał od suba, a potem doświadczył i F2P i Preffered mam porównanie. Złotówka dziennie to nie wiele, a masz dostęp do wszystkiego bez uciążliwych i wkurzających ograniczeń, które w swtorze są serio wyśróbowane do poziomu absurdu.
Chyba, że grasz tylko dla fabuły, to wtedy okej. F2P pełną parą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze :D niby polska firma, a obsługa klienta jak na zachodzie... nieźle. Świetny serwis ogólnie, ale właśnie zastanawiało mnie, że czasem można kupić klucz z chin czy z USA. Kto to wystawia? Przy SW TOR jest taka opcja teraz, wtedy jednak kupowałem bezpośrednio ze sklepu w wyniku promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2014 o 12:29, Sipso napisał:

Chyba, że grasz tylko dla fabuły, to wtedy okej. F2P pełną parą...

Nawet i wtedy jest ciężko. Ze względu na dwa razy wolniejszy exp, potem mobki robią się nie do pokonania samemu. Też uważam że warto zapłacić już za ten miesiąc grania, bo do roboty jest od groma, a i nic nie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zdziwiłem, bo chyba bardziej znana na zachodzie jak u nas :D W supporcie pracują ludzie z innych krajów, w ekipie pewnie też, ale siedzibę mają na bank w Polsce. :) Na stronie powinna byc informacja jest ten cały Marketplace im działa. Dla mnie ważne jest, że potrafią zapewnić ochronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ściągnąłem grę, ale... kim polecacie grać jak chcę mieć wysoki DPS pve, nie być zbyt często odtrącanym od jakichś drużynówek (xD) ? Chcę grać po stronie Sithów.
Jakiś przyjemny serwer też mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery masz do wyboru tylko dwa praktycznie. Angielski PvE albo PvP.

Po stronie Imperium fajnym dpsem jest Imperial Agent, którego potem robisz Sniperem. Ma też, według wielu, najlepszy wątek główny.
Ogólnie nie spotkałem się z dyskryminacją klasową w swtorze. Niektóre dpsy mają dobry sustained dps, inne bursty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 21:40, Sipso napisał:

Serwery masz do wyboru tylko dwa praktycznie. Angielski PvE albo PvP.

Po stronie Imperium fajnym dpsem jest Imperial Agent, którego potem robisz Sniperem.
Ma też, według wielu, najlepszy wątek główny.
Ogólnie nie spotkałem się z dyskryminacją klasową w swtorze. Niektóre dpsy mają dobry
sustained dps, inne bursty.

Generalnie to chcę grać Sithem albo wojownikiem albo magicznym (lol), zależy co wygodniejsze dla casualowca w MMO i wielbiciela Star Wars. Głównie zależy mi na PvE i raczej taki serwer wybiorę, więc wskazane jest, żebym miał dobry dps i jakoś w miarę fajnie było znaleźć do dungeona grupę. Dodam, że czasem ze mną kolega będzie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPSów jest nadwyżka. W niemal każdym mmo. To proste klasy do grania, trudne to masterowania. Tanki i healerzy mają nieco wyższy próg wejścia, ale potrafią być niesamowicie satysfakcjonującymi klasami (sam pokochałem tankowanie po zagorzałych latach dpsu).
Jeżeli po prostu chcesz machać czerwonym lightsaberem to sith warrior albo sith inquisitor. Pierwszy może być tankiem/dpsem, albo full dpsem (dwa miecze na raz) drugi to albo healer/dps ("magia sithów") ablo skradający się Darth Maul.
Różnice w dpsie dla casuala są tutaj nieistotne. Dopóki nie będziesz robić najwyższych poziomów trudności najnowszych raidów, to wybierz to co tobie bardziej się podoba.

Jeżeli checie grać z kolegą, to byłoby wam wygodniej zrobić duet dwóch różnych ról, zamiast brać dwie takie same. Np. Healer+dps. Skoro mowa o casualowym podejściu to takie ustawienie może wam ułatwić robienie wielu questów.

A tym jak jaka klasa wypada na tle innych w danej roli się nie przejmujcie.

EDIT: Znów zapomniałem dodać. Właśnie ze względu na nadwyżkę dpsów, trudniej będzie ci znaleźć grupy do dungeonów. Będziesz po prostu dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 21:19, Manigoldo napisał:

Hmm... ściągnąłem grę, ale...


Nie pisz "ściągnąłem", bo bana dostaniesz. Pisz "kupiłem darmową grę" i podawaj źródło.

Dnia 29.09.2014 o 21:19, Manigoldo napisał:

Czy gra tankiem jest w miarę łatwa i lvluje się szybko?


Zdecydowanie łatwiejsza (momentami), niż DPS, szczególnie przy trudniejszych przeciwnikach, gdzie jakość pancerza i np. stuny bardzo pomagają.

Dnia 29.09.2014 o 21:19, Manigoldo napisał:

Czytałem, że tanki mają łatwiej do znalezienia party.


Dawno nie grałem, więc ciężko powiedzieć, jak jest teraz, ale parę miechów temu, gdy ostatni raz przycinałem w TORa, priorytet mieli healerzy, sam takim grałem i znalezienie ekipy to była kwestia sekund, i to na każdym poziomie. Potem brano tanków. DPSem trzeba było trochę poczekać na znalezienie ekipy (oczywiście nie na lvl capie, tam było łatwiej). Czasem musiałem czekać kilka-kilkanaście minut, zanim znalazłem ekipę do Flashpointa. Spowodowane jest to tym, że DPSów jest po prostu najwięcej, to chyba najprostsze klasy do prowadzenia i nie wymagają za bardzo obycia z grą. Od healera czy tanka już się pewnych rzeczy oczekuje. Bez dobrego DPSa drużyna sobie poradzi, mając słabego healera polegnie przy pierwszym bossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 14:03, Ring5 napisał:

Nie pisz "ściągnąłem", bo bana dostaniesz. Pisz "kupiłem darmową grę" i podawaj źródło.

Taa, mnie też dotknęła nadgorliwość moderatorów i ban za to, że zacytowałem więcej posta, aby zachować sens. Kupiłem darmową grę f2p (free to play). ;))

Hmm... skoro zależy mi na prostej grze, bez konieczności hardkorowego obycia z tą grą i MMO, to w takim razie polecasz Sith inquisitora healera czy warriora (jako tanka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 15:04, Manigoldo napisał:

Hmm... skoro zależy mi na prostej grze, bez konieczności hardkorowego obycia z tą grą
i MMO, to w takim razie polecasz Sith inquisitora healera czy warriora (jako tanka) ?


Zależy, czy nastawiasz się na granie solo, czy raczej skupisz się na multi. W tym drugim przypadku radziłbym zostać healerem (i poczytać trochę guide''ów na ten temat, bo czasem drużyny potrafią być bardzo nieprzyjemne, jeśli coś się schrzani), oni zawsze są bardziej poszukiwani. Mnie Sorcem grało się bardzo przyjemnie, ale raczej nie jest to klasa, którą bezproblemowo przechodzi się kampanię single. Oczywiście da się, każdą klasą się da, ale czuje się brak odpowiedniego dps.

Naturalnie są respeci, ale szczerze i bez bicia przyznaję, że nie pamiętam, jak to wygląda w f2p. A i tak wtedy można jedynie drzewko umiejętności wybrać, specjalizacji nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować