Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2014 o 16:12, Pietro87 napisał:

W opcji interface editor.

Tylko, że dla F2P przygotowano niespodziankę w postaci braku dostępu do nich... Musisz wykupić unlock na GTNie lub za CC, jeśli masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 22:42, Pietro87 napisał:

W f2p są dostępne dwa quick bary, w opcji preferred 4.

Mówisz o podstawowym pasku na dole w trybie extended, które generalnie nie wystarczają na wszystko, a ja o tych dodatkowych 4 właśnie (jeden albo dwa z nich jest/są dostępny/e w opcji preferred), o które pytał Malevyn (o main barze mówił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym pisałem.

Co w sumie nie zmienia nic w kwestii pytania :

w jaki sposob dodaje sie wiecej action barow ? main action bar to za malo, brakuje miejsca na skille. dodam ze gram f2p acc

Na które odpowiedź jest jedna :

Interface Editor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 09:30, Pietro87 napisał:

Na które odpowiedź jest jedna :
Interface Editor

Tylko nie ma po co tam zaglądać, jeśli nie wykupi unlocków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensu to nie ma pisanie "spam postów" które mijają się z konkretną odpowiedzią na konkretne pytanie :)

P.S.
No chyba, że masz korespondencyjny kurs jasnowidzenia i wiesz, że on jest na 100% graczem f2p [bo może być na subie albo na pfie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 11:32, Pietro87 napisał:

Sensu to nie ma pisanie "spam postów" które mijają się z konkretną odpowiedzią na konkretne
pytanie :)

P.S.
No chyba, że masz korespondencyjny kurs jasnowidzenia i wiesz, że on jest na 100% graczem
f2p [bo może być na subie albo na pfie]



"dodam ze gram f2p acc"

Z postu zainteresowanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak chodzi ta gra jest bardzo irytujace. zadne inne mmo czy nawet graficznie intensywne gry jak bf3 nie przycinaja tak jak swtor. sa takie przeskoki w klatkach, bardzo to mnie denerwuje.

ustawienia na maxa, vsync wlaczony.

specyfikacja kompa w opisie

inb4 gpu drivers, sa zaktualizowane jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szukasz rozwiązania czy stwierdzasz fakt?

Na to nie ma rozwiązania, mam niemal identyczny komputer i mam ścinki i spadki fps na raidach.
Deal with it. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nie sa zwykle scinki przy wiekszej ilosci efektow na raidach, a wszedzie, takie dziwne przeskoki w klatkach.

gdybym chcial wykupic pelne konto to w jaki sposob ? podstawke (ktorej juz wlasciwie nie potrzeba) i 30 dni czy wystarczy prepaid 60 dni i juz bedzie wszystko pelne ?

i czy po uplywie tego czasu nadal bede mogl korzystac z rzeczy subskrybenta np dodatkowe actionbary, bagspace itd czy wroci z powrotem do f2p acc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 01:38, Malevyn napisał:

ale to nie sa zwykle scinki przy wiekszej ilosci efektow na raidach, a wszedzie, takie
dziwne przeskoki w klatkach.


To też miałem na myśli. Musisz się do tego przyzwyczaić.

Dnia 27.04.2014 o 01:38, Malevyn napisał:

gdybym chcial wykupic pelne konto to w jaki sposob ? podstawke (ktorej juz wlasciwie
nie potrzeba) i 30 dni czy wystarczy prepaid 60 dni i juz bedzie wszystko pelne ?


Wystarczy tylko abonament w tej chwili. 30 czy 60 dni, odnawialny czy nie, to nie istotne.

Dnia 27.04.2014 o 01:38, Malevyn napisał:

i czy po uplywie tego czasu nadal bede mogl korzystac z rzeczy subskrybenta np dodatkowe
actionbary, bagspace itd czy wroci z powrotem do f2p acc ?


Po wygaśnięciu suba dostajesz Preffered Status. Taki F2P ale masz tam parę rzeczy więcej. Gdzie "parę" oznacza "wystarczająco mało by nadal narobić ci chęć na suba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybym teraz dodal 60 dni gametime do swojego konta f2p to bedzie juz pelne ? da sie tak ? nie trzeba kupowac podstawki ani zadnych dodatkow czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 17:13, Malevyn napisał:

gdybym teraz dodal 60 dni gametime do swojego konta f2p to bedzie juz pelne ? da sie
tak ? nie trzeba kupowac podstawki ani zadnych dodatkow czy cos ?



Nic nie trzeba kupować, żadnej podstawki, dodajesz do konta gamecard lub wykupujesz abonament i masz normalne, płatne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 18:21, Ring5 napisał:

Nic nie trzeba kupować, żadnej podstawki, dodajesz do konta gamecard lub wykupujesz abonament
i masz normalne, płatne konto.


No i dodatek za darmo i parę gadżetów w prezencie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale dylemat 60 dni do swtora ktorego bede przechodzic po raz pierwszy, cos nowego ale wlasciwie to singleplayer; czy 60 dni do wowa gdzie od dluzszego czasu nie ma nowego contentu, ale to wow. pve i pvp bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 19:06, Malevyn napisał:

ale dylemat 60 dni do swtora ktorego bede przechodzic po raz pierwszy, cos nowego ale
wlasciwie to singleplayer;


TOR ma to do siebie, że jest tak multi, jak zechcesz. Jeśli uznasz, że wolisz przejść grę sam, nie ma problemu, jest to jak najbardziej wykonalne (a do grupowych questów możesz wrócić po nabiciu kolejnych poziomów). Jeśli jednak zdecydujesz, że chcesz grać z in nymi, to również jest to możliwe. Wątek fabularny jest rzeczywiście raczej solo, natomiast wokół niego masz całkiem sporo misji pobocznych, które można robić w pojedynkę, jak również misje, których bez ekipy nie przejdziesz (Flashpointy, chociażby).

Dnia 28.04.2014 o 19:06, Malevyn napisał:

czy 60 dni do wowa gdzie od dluzszego czasu nie ma nowego contentu, ale to wow.


Dla mnie porównywanie tych gier trochę mija się z celem. Inny klimat (fantasy vs. space opera), inne podejście do tematu, więcej możliwości w TORze (Starfighter, space combat).

Dnia 28.04.2014 o 19:06, Malevyn napisał:

pve i pvp bezkonkurencyjne.


To już kwestia gustu. Wiele rzeczy mogę o WoWie powiedzieć, ale "bezkonkurencyjnym" bym go zdecydowanie nie nazwał. Może tak było na początku jego istnienia, ale obecnie? W dobie gigantycznych, wielotysięcznych starć w EVE, powiązanych z działaniami szpiegowskimi, sabotażem, dywersją? To już nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak grać łowcą nagród? Bo mając 18 level nie jestem w stanie pokonac wroga, ktorego powinno się dać pokonać na 15. A nie mogę bez tego ruszyć fabuły czy nawet polecieć na inną planetę.
Gram powertechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 11:32, MistrzSeller napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak grać łowcą nagród? Bo mając 18 level nie jestem w stanie
pokonac wroga, ktorego powinno się dać pokonać na 15. A nie mogę bez tego ruszyć fabuły
czy nawet polecieć na inną planetę.
Gram powertechem.


Tank czy dps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 12:08, Sipso napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jak grać łowcą nagród? Bo mając 18 level nie jestem w stanie

> pokonac wroga, ktorego powinno się dać pokonać na 15. A nie mogę bez tego ruszyć
fabuły
> czy nawet polecieć na inną planetę.
> Gram powertechem.

Tank czy dps?

dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować