Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Z tego co się orientuję gra nie została wydana, ale czy wiadomo czy będzie abonament? Bo jak będzie 6 dych w wowie to mogę pomarzyć ;x Dla mnie by było idealnie żeby kosztowała te 100zł i jak już abonament to 10 zł.

A, i kiedy ma wyjść wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu obu trailerów mogę tylko powiedzieć, że chcę kupić nową szczękę bo stara zgubiła się gdzieś na podłodze. ;-)
Trailery najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem, ale i sama gra zapowiadająca się jako WoW w świecie SW jest właśnie tym na co czekam.
Choć oczywiście nie chcę zapeszać, ale na 100% zainwestuję w TORa, choćby nawet abonament kosztował i tyle co swojego czasu w WoWie, czyli 140 zł za prepaida. Apropo, mam też nadzieję, że będą właśnie prepaidy bo inaczej trzeba będzie kombinować z jakimiś kartami internetowymi itp., a tego wolałbym uniknąć.

Tak patrząc na te screeny gra jest już chyba w dość zaawansowanej fazie, także premiera na wiosnę 2011 jest mam nadzieję, całkiem realna.
Póki co nadal czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 17:11, Ecko09 napisał:

/ciach

Abonament będzie na pewno, jakoś muszą utrzymać ''serwery'' :p
Premiera w pierwszym kwartale 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się na wielki hit. Śledzę jej drogę już od targów E3 09 (bardzo fajna prezentacja) i mam nadzieję że nie będzie abonamentu chociaż jak patrzy się na grę to jest to baaaaardzo rozwinięty świat z wieloma wspaniałymi elementami co jak dla mnie sugeruje pobieranie opłat za granie jednak jak dotąd nic o abonamencie nie wspomniano a więc wątpię w to. Jednak gra zapewne będzie kosztować od 160zł do 199zł. Teraz tylko czekać na wiosnę 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:29, Viitrik napisał:

Czy wiadomo jakie będą klasy, i czy jest szansa na Polski dubbing w grze? Czy chociaż
jakieś napisy? ;p


Klasy znane są już od dawna: http://swtor.com/info/holonet/classes
A co do dubbingu nie jestem pewien, ale chyba będzie. Coś tam kiedyś słyszałem, ze gra ma być wydana w kilku wersjach językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:34, Ecko09 napisał:

> Czy wiadomo jakie będą klasy, i czy jest szansa na Polski dubbing w grze? Czy chociaż

> jakieś napisy? ;p

Klasy znane są już od dawna: http://swtor.com/info/holonet/classes
A co do dubbingu nie jestem pewien, ale chyba będzie. Coś tam kiedyś słyszałem, ze gra
ma być wydana w kilku wersjach językowych.


Dzięki, tylko jeszcze zobaczyć jak się sprawują w akcji ;p A wiadomo coś o max lvlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, i jeszcze pytanie - jeśli skłamałem jako tako z pełnoletnością, aby móc testować bete, to mogę jakieś później problemy mieć? Z wiekiem o 3 lata skłamałem, a z tego co widzę trzeba tu wypełnić swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:29, Viitrik napisał:

Czy wiadomo jakie będą klasy, i czy jest szansa na Polski dubbing w grze? Czy chociaż
jakieś napisy? ;p


Dubbingu na pewno nie będzie ze względu na tysiące linijek tekstów mówionych przez prawie każdą postać jaką spotkamy w świecie gry. A jeżeli chodzi o napisy to może spolonizują menu i cały HUD postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, jak to możliwe że gildie już powstają skoro jeszcze gry nie wydano? Rozumiem że wskazane jest już zbierać członków gdzieniegdzie ale tych gildii jest od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Korzystając z bogatego doświadczenia powiem, że lepiej nie tłumaczyć na polski bo wychodzi zawsze źle. No i nie zapominajmy, że jeśli nie będzie tłumaczenia, to nie będzie dzieci w grze.(tzn. tak dużo;/) W oryginale od wieków zawsze sie grało lepiej, a w dzisiejszych czasach raczej jest mało osób, które nie znają ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 20:07, Daronn_Darker napisał:

/.../
Kończy się era na abonament w grach MMO. Blizz też coś mówił, że sie pozbędzie opłat
za WoW.

Posta napisałem trochę czasu temu .. :)
Ale zgadzam się, za jakiś czas pewnie mikrosubkrypcja zdominuje mmo - co akurat bym wolał, darmowa gra i płatne ''gadżety'' w grze jakoś do mnie lepiej przemawiają.
Co do WoW''a póki jest ''aktywnych'' 12 milionów użytkowników płacących te ~15$ miesięcznie to Blizz tak szybko tej opcji nie zmieni, chociaż też mają już śladowe opcje mikrosubkrypcji za dodatki takie jak pecik za 10$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 20:07, Daronn_Darker napisał:

/.../
Kończy się era na abonament w grach MMO. Blizz też coś mówił, że sie pozbędzie opłat
za WoW.


Powiem tak:

Planuję kupić po świętach swoich i urodzinach w grudniu Black Opsa, ale chyba jednak poczekam na swtora, aby się dowiedzieć czy to będzie f2p czy p2p, bo jeśli będzie za darmo z kupnem gry i mikropłatnościami to gonię do empika :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 20:21, Deturis napisał:

Ale zgadzam się, za jakiś czas pewnie mikrosubkrypcja zdominuje mmo - co akurat bym wolał,
darmowa gra i płatne ''gadżety'' w grze jakoś do mnie lepiej przemawiają.


Ja wolę abonament - przynajmniej mam pewność, że płacę za wszystko co gra mi oferuje (za wyjątkiem petów i koników, ale to mi jest niepotrzebne). Duża częśc MMO z mikrotransakcjami powstała na zasadzie Play 4 Free, Pay 4 Fun - a jako że wydawcą TOR-a jest EA, może się okazać, że taki właśnie system zostanie zastosowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 09:16, Demagol napisał:


Czyli dobra wiadomość. Równe szanse dla wszystkich grających. Oby tylko dobrze wykorzystali ten stały dopływ pieniędzy.
Swoją drogą, czy pojawiło się w ostatnich latach MMORPG, które po pierwszym miesiącu, powoli i systematycznie rosło w siłę? Wydaje mi się, że szczytowym okresem był zawsze pierwszy miesiąc. Niestety jeśli SWTOR nie powali graczy na kolana na starcie, będzie to największa wtopa w historii gier i żaden abonament grze nie pomoże. Przejście na model f2p, to przyznanie się do porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować