Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 12:04, Rizzan napisał:

> http://sw-extreme.com/article,2699,znamy-forme-platnosci-za-tor.html
> Czyli jednak abonament.

I bardzo dobrze, mniej dzieciaków chcących być "dżedajami" będzie latać.

Nie mam pojęcia co ma abonament do "mniej dzieciaków chcących być dżedajami"... W WoWie, wszystkich innych MMO opierających się na abonamencie nie trudno jest spotkać 11letniego dzieciaka "wymachującego axem". Jak dziecko ma bogatych rodziców to i abonament nie jest przeszkodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:41, Daronn_Darker napisał:

/.../
Zawsze to jednak tych "n" dzieciaków mniej;p Ja osobiście nienawidzę dzieci w MMO. Chyba,
że są nad wiek rozwinięte.

"N" dzieciaków jak i zwykłych graczy ; ) Osobiście bardzo chciałem zacząć grać w ToRa, jednak teraz się zastanawiam czy to zrobię... Wszystko zależy od stawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 12:11, tomoliop napisał:

> http://sw-extreme.com/article,2699,znamy-forme-platnosci-za-tor.html
> Czyli jednak abonament.
Super, zdecydowanie nie chciałbym mikropłatności.


Tylko widzisz, to uderza też w innych graczy, nie tylko dzieciarnie, bowiem niestety także w "biednych studentów" do których się zaliczam :( Plus, że mniej dzieciaków i nie będzie podziału na lepszych z kasą i gorszych bez kasy przez mikropłatności nie do końca mnie urządza. Płacić abonament za granie 2 godzinki co dwa dni średnio mi się widzi, a i tak w takim przypadku dotrzymać kroku tym którzy grają częściej będzie ciężko :/ Definitywnie w przypadku abonamentu muszę przyznać że niestety ale nie pogram w tą gierkę, choć wcześniej byłem bardzo zainteresowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że ten abonament, na pewno nie będę wydawał kilkudziesięciu złotych mięsięcznie na to. Dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej daty premiery to dalej spekulacje tylko są. Wiadomo, że.... po 31 marca i tyle :p . Wiosna jest mało realna, raczej jesień. Ja tam wolę chwilę poczekać jeszcze i dostać naprawdę powalającą grę, a nie zabugowaną, przez presję deadline''u.

PS. Jakby ktoś był zainteresowany po raz kolejny pokazaniu "czerwonym" gdzie ich miejsce, to zapraszam do polskiej gildii Republiki: "Zakon Jedi". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 17:49, Ecko09 napisał:

Będzie możliwość opłacania abonamentu za pomocą paysafecard?


Rozumiem, że ktoś tu pisał, że będzie abonament ale chyba nikt tego oficjalnie nie zapowiedział, że w tej grze trzeba będzie płacić abonament.

Olamagato w sumie mnie to nie dziwi Niemcy mają każdą grę przełożoną na swój język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Accounts/Payments


* Confirmed during Electronic Arts CFO Eric Brown''s presentation that TOR "...will generate revenue through monthly subscriptions" - Darth Hater
* Its looking more likely that TOR will be a subscription based game than a Microtransaction one based on the recent interview with Greg Zeschuk - Softpedia
* Quote: We’re thinking of all of our games now as a platform, and once we launch them and whether we’re supporting them through subscriptions like an MMO like Star Wars The Old Republic - Industry Gamers
* All payment and Subscription methods are still being looked into - Games Industry

Ja tu widzę jednak wskazanie na abonament ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować