Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 13:56, WIkitory napisał:

Dobra poszukam,a nie wiesz jako dojsc do WSCHODNIEJ świątyni?


Szukaj na północny-wschód od skrzyżowania łączącego obóz, miasto i klasztor (tam koło tych małych ruin) ścieżki w dół. Dość trudno ją zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak otworzyć te kufry w jaskini ze skarbem Stalobrodego, o ile je da się otworzyć ? ;p Chodzi mi o te pułapki. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:49, Albii napisał:

Pytanie, jak otworzyć te kufry w jaskini ze skarbem Stalobrodego, o ile je da się otworzyć
? ;p Chodzi mi o te pułapki. ;)

Pozdr.


Przeczytaj wszystkie wskazówki, wtedy dojdziesz który kufer jest właściwy. Pozostałych kufrów nie da się ''rozbroić'', ani otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:54, KannX napisał:

Przeczytaj wszystkie wskazówki,

A jak się czyta wskazówki, bo jak klikam dw razy to nic się nie dzieje.

>wtedy dojdziesz który kufer jest właściwy.
Już "dawno" wykonałem tego questa. Patty wraz z mapą jest bezpieczna w mieście. ;]

>Pozostałych kufrów nie da się ''rozbroić'', ani otworzyć.
O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:28, Desann235 napisał:

Czy kufer Romanowa, który musimy mu zwrócić może trafić w inne ręce? Bo jestem po stronie
inkwizycji, podczas gdy to jest zadanie na korzyść Dona.


Tak, w porcie między celą Romanowa a kobietą która trzeba przysłać strażnikowi kręci się jakiś wojownik inkwizycji. Jemu możesz podarować kufer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na którym poziomie rozpoczęliście III rozdział? Bo ja zacząłem na 14 i wydaje mi się, że jednak się pospieszyłem. Mam problemy, szczególnie jak dopadnie mnie dwóch jaszczuroczłeków (wojownik)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w demo gry. Poznałem chyba wszystkie questy w owym, więc postanowiłem pobawi się kodami. Użyłem kodu na umiejętności, żeby zobaczyć jak wygląda walka na wyższym poziomie. Użyłem kodu na pojawienie się wszystkich przedmiotów. Cześć jest, ale większość niema tekstur i ich nie widać(są tylko te, które pojawiają się w demie). Byłem ciekaw, czy teleporty działają. Ku mojemu zdziwieniu tak, ale po teleportacji demo się kończy(screen). Mam pytanie: czy można jakoś pochodzić sobie po świecie gry, bez granic dema? Nie chodzi mi o to, żeby móc grać, nie płacąc za grę, tylko by przejść się po pustej mapie, która prawdopodobnie jest cała w demie.

20091113174614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:27, ociec_maniek1 napisał:

do tych co skończyli gre magiem, teraz ide własnie magiem (pierwszy raz byłem u dona)
czym walczy na końcu z bosem czy magią czy i jakim orężem

Chodzi ci o to, czy mag na końcu gry walczy magią?

Spoiler

NIE, każda postać walczy w tej samej zbroi i tą samą bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyszedł juz patch, który miał na celu poprawienie grafiki wersji na 360.Mógłby ktoś podzielić się wrażeniami po jego zainstalowaniu.Grałem kilka dni po premierze i było strasznie, głównie przez kontrast którego nie dało się zmienić.Jest dużo, czy tylko trochę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez tak macie, ze pozostale rozdzialy sa... kiepskie? 1 byl IMO najlepszy...
nie umiem natomiast znalezc tych dyskow... dalby mi ktos namiary na wszystkie? chyba, ze musze wykonac ten quest z bieganiem dla patty, nie mam czasu na takie bzdety! gra mnie zawiodla po 1 rozdziale... prosze o pomoc, a jak nie mozna mi pomoc to zna ktos trainer czy kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:28, Carlossio napisał:

czy wy tez tak macie, ze pozostale rozdzialy sa... kiepskie? 1 byl IMO najlepszy...
nie umiem natomiast znalezc tych dyskow... dalby mi ktos namiary na wszystkie? chyba,
ze musze wykonac ten quest z bieganiem dla patty, nie mam czasu na takie bzdety! gra
mnie zawiodla po 1 rozdziale... prosze o pomoc, a jak nie mozna mi pomoc to zna ktos
trainer czy kod?


Tak ;-) musisz marnować czas na bzdety żeby ukończyć Risena.
Widać że nie grałeś w Gothic 1 ;-)
Tam było identycznie z zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O B... Bez komentarza. Stalobrody podczas swoich bodbojów zagarnął jeden z dysków jakbyś słuchał co Patty do Ciebie mówiła to byś wiedział. CZyli jest to dość logiczne, że aby zdobyć dysk trzeba odnaleźć skarb stalobrodego. Ogólnie to jeden z lepszych questów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:28, Carlossio napisał:

czy wy tez tak macie, ze pozostale rozdzialy sa... kiepskie? 1 byl IMO najlepszy...
nie umiem natomiast znalezc tych dyskow... dalby mi ktos namiary na wszystkie? chyba,
ze musze wykonac ten quest z bieganiem dla patty, nie mam czasu na takie bzdety! gra
mnie zawiodla po 1 rozdziale... prosze o pomoc, a jak nie mozna mi pomoc to zna ktos
trainer czy kod?


Owszem, jeśli chcesz mieć jeden z dysków to niestety zadanie Patty musisz wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:31, Albii napisał:

O B... Bez komentarza. Stalobrody podczas swoich bodbojów zagarnął jeden z dysków jakbyś
słuchał co Patty do Ciebie mówiła to byś wiedział. CZyli jest to dość logiczne, że aby
zdobyć dysk trzeba odnaleźć skarb stalobrodego. Ogólnie to jeden z lepszych questów w
grze.
O B... Bez komentarza. Stalobrody podczas swoich bodbojów zagarnął jeden z dysków jakbyś
słuchał co Patty do Ciebie mówiła to byś wiedział. CZyli jest to dość logiczne, że aby
zdobyć dysk trzeba odnaleźć skarb stalobrodego. Ogólnie to jeden z lepszych questów w
grze.

Wiesz mialem przerwe z gra, chyba z 3 tygodnie... moglo mi sie zapomniec, czyli nie ma innego chedozonego sposobu? Zna ktos cheat jakis? ...
ogolnie to ta gra jest glupia, mam bardzo dobry PC a musze grac na medium tak jak w G3, bo mi gra scina... fajnie, a w crysisa na fulla gram plynnie, a tu... szkoda slow, a niektore questy sa nudne jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:36, Carlossio napisał:

ogolnie to ta gra jest glupia,

To nie graj... ;]

Dnia 14.11.2009 o 15:36, Carlossio napisał:

mam bardzo dobry PC a musze grac na medium tak jak w G3, bo mi gra scina...

Dziwne, jakoś wszystkim dobrze działa. Ja mam słąbego kompa i jakoś mi działa na wszystko maxymalnym.

>fajnie, a w crysisa na fulla gram plynnie, a tu... szkoda slow,
Fajnie, a w cryssisa nie grałem, bo pewnie by mi nie ruszył na żadnych wysokich ustawieniach, a tu szkoda słów, działa mi na max... ;(

>a niektore questy sa nudne jak flaki z olejem
To nie graj... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:36, Carlossio napisał:

ogolnie to ta gra jest glupia, mam bardzo dobry PC a musze grac na medium tak jak w G3,
bo mi gra scina... fajnie, a w crysisa na fulla gram plynnie, a tu... szkoda slow, a
niektore questy sa nudne jak flaki z olejem


wiesz, jako wady tej gry, wymieniłeś wszystkie zalety gatunku RPG, czyli konwersacje, questowanie, zwiedzanie świata itp. Definytywnie gatunek RPG nie sprawia Ci radości (jak hack''n''slashe i "strzelałki"- które np mnie nie podchodzą, bo ja nie widzę sensu biegać z giwerą po lesie 20 godzin i strzelać/siekać w żołnierzy/potworki)

Pozostaje Ci tylko ściągnąć coś innego (jak domniemam, nie kupiłeś gry, bo narzekasz na wszystko, tylko nie na to, że kasa poszła w błoto, od czego każdy legalny użytkownik by zaczął, gdyby gra mu tak bardzo nie podpasowała jak Tobie)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:36, Carlossio napisał:

ogolnie to ta gra jest glupia.


Tyś widzioł głupią gre.

Dnia 14.11.2009 o 15:36, Carlossio napisał:

mam bardzo dobry PC a musze grac na medium tak jak w G3, bo mi gra scina... fajnie, a w crysisa na fulla gram plynnie, a tu... szkoda slow, a niektore questy sa nudne jak flaki z olejem


Widocznie nie masz bardzo dobrego PC. ja NIE spełniam wymagań MINIMALNYCH nawet (ram), a grać moge , na najniższych, ale bez ŚCIN... Proponuje zrobić formata i usunąć syf z komputera....
A Qestów nie musisz wykonywać, możesz pograć w sapera, tam Qestów nie ma np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować