Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Żeś mapę całkowicie zniszczył ty wandalu:) Btw. nie wiem, czy jeszcze warto dla mnie zaczynać Risena po raz 3, bo już wszystko odkryłem we wszystkich kierunkach:( Nie żebym mówił że gra jest mało rozbudowana, po prostu dla fana Gothika to wystarczy dłużej posiedzieć:) Jeśli macie jakieś ciekawe sugestie co do zabawy w Risenie to walcie śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym

Dnia 11.01.2010 o 21:10, zajacisko napisał:

mówił że gra jest mało rozbudowana


Możesz śmiało powiedzieć.W Risen miło zagrałem prawie 2 razy i muszę zaliczyć długi czas odpoczynku , żeby chociaż trochę szczegółów z gry zapomnieć.Świat ogromny nie jest , questów zatrzęsienia także nie ma.Ja tą grę traktuję raczej jak zapowiedź następnych , udanych i na dodatek , a może przede wszystkim , większych tytułów od Piranii.Risen jest co prawda bardzo smaczną , ale jednak tylko przekąską.Danie główne , mam nadzieję , w drodze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za pierwszym razem było takie och i ach... nie?:) Mimo wszystko Piranie nie przyłożyły się do Risen tak jak do Gothików, wydaje się, że mapa nie jest mała, ale to tylko złudzenie, jest mała, ale naszpikowana detalami, nie to co w Gothic 3, 60% mapy to gołe stepy. Gdyby posiedzieli nad grą jeszcze z pół roku, to by była inna gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:00, zajacisko napisał:

A za pierwszym razem było takie och i ach... nie?:)


To prawda , tyle że może nie za całym pierwszym razem , ale w trakcie początkowych rozdziałów.Dla niskopoziomowej postaci , większość potworków była skuteczną przeszkodą i większość świata można było tylko z daleka podziwiać.Po podpakowaniu okazało się raptem , iż wszędzie jest blisko i gra zrobiła się okropnie krótka i mała.

nie to co w Gothic 3, 60% mapy to gołe stepy. Gdyby

Dnia 13.01.2010 o 19:00, zajacisko napisał:

posiedzieli nad grą jeszcze z pół roku, to by była inna gra:)


Wielkość mapy z Gothic 3 , a do tego odpowiednie nasycenie całości przeciwnikami i questami , oraz system walki z Risen i gra byłoby dopiero czymś na co warto długo czekać , a potem jeszcze dłużej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę zostać magiem ?
Zgłosiłem się do klasztoru na ochotnika, wybrałem ścieżkę maga, no i wykonałem wszystkie próby i questy w Klasztorze, a mimo to, Ignatius nie chce dalej ze mną gadać ani nie mogę dostać Kosturu od Karlsena.
Wszystkie próby przeszedłem i zameldowałem o tym Ignatiusowi, ale nic dalej się nie da ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 09:50, Bezi_113 napisał:

WSZYSTKIE QUESTY
Tak przeszedłem też i to.



A byłeś w mieście przed udaniem się do Klasztoru? Podobno(co niestety jest głupotą) trzeba pierw wykonać miasto na full aby potem można było zostać magiem. W przeciwnym razie możesz zostać tylko wojownikiem inkwizycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.-
Gdybym nie wykonał wszystkich questów w mieście, to bym nie mógł wybrać drogi maga ...
Już się udało, wczytałem wcześniejszego save''a i przeszedłem od nowa szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie mogę zdobyć zaklęcie telekinezy? Jestem w pierwszym rozdziale i muszę zdjąć złotą misę z

Spoiler

desek w latarni morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 21:37, Czarek-k napisał:

Mam pytanie. Gdzie mogę zdobyć zaklęcie telekinezy? Jestem w pierwszym rozdziale i muszę
zdjąć złotą misę z

Spoiler

desek w latarni morskiej.



Latarnik który pilnuje tej latarni ma w swoim sklepie (nie pamiętam jak miał na imię) podchodzisz do niego i mówisz mu ze coś chcesz kupić i kupujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 22:02, SirLee napisał:

Latarnik który pilnuje tej latarni ma w swoim sklepie (nie pamiętam jak miał na imię)
podchodzisz do niego i mówisz mu ze coś chcesz kupić i kupujesz. :P

Aha, dzięki. On ma na imię Jack, jest to tradycja "piranii". W GII i G3 latarnicy też mieli tak na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 22:06, Czarek-k napisał:

Aha, dzięki. On ma na imię Jack, jest to tradycja "piranii". W GII i G3 latarnicy też
mieli tak na imię.


Aha tak mi się wydawało że naszywał się Jack, ale nie byłem 100% pewien. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 23:21, Bezi_113 napisał:

Udało się, jestem Magiem, i się skilluję w Kryształach Ognia ;]


Hehe a co przegapiłeś/robiłeś nie tak jak trzeba wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia zupełnie, wczytałem wcześniejszego save''a i przeszedłem od nowa całe szkolenie na maga.
Tym razem, nie zabierałem nikomu broni po udanym pojedynku, nie podpadałem Magom i przy zabójstwie Hemlara nie uciekałem z Arikiem do Vitusa gdzie walka automatycznie się kończyła, tylko go pokonałem najpierw ;]
Myślę, że to nie miało najmniejszego znaczenia, a to był zwykł bug, zdarza się, najważniejsze, że działa teraz wszystko poprawnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi, co powinienem uczynić po zebraniu wszystkich artefaktów Tytana?
Bo ten cały duch, we wnętrzu góry już nie chce ze mną rozmawiać i nie wiem, co robić ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, gram bandytami i właśnie zacżąłem 3 rozdział i mam otworzyć jaką brame w jaskini w wullkanie i właśnie przelewitowałem w lewej grocie( patrząc od bramy) do następnej sali na stopniu, i tam był kapłan i kapitan jaszczuroludziów i jak ich ubiłem to mam 4 przeszkody ) płonienie z pod ciemi, kolce i jeszcze raz płomienie;p Jak to przejść? Probowałem już lewitować, w łodzika przemiany i zwyczajnie przeskoczyć i nic nie dało''[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w obozie bandytów i muszę znaleźć 5 odłamków miecza, które muszę zanieść Oscarowi. Mam już cztery. Brakuje mi tylko tego, który należy do tego zaginionego bandyty. Szukałem go jakiejś jaskini na północ od farmy ziela, ale tamte owady są zbyt mocne. Użyłem zaklęcia "szybkość" i wbiegłem do tej jaskini, zbadałem ciało trupa(zabierając to, co miał przy sobie) i wybiegłem, ale odłamka nie ma. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować