Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja sobie jeszcze posiedzę:) Jutro na uczelni same wykłady, więc zrobię sobie dzień wolny:) A tak pozatym czy taka godzina jak teraz, kwalifikuje się już pod "nocnomarkowstwo"?? Przecież jeszcze jest względnie wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 00:06, Keroth napisał:

Ważne, że pewno większość poszła już spać więc dobranoc wszystkim życzę, ciesząc się ze chociaż
tu udało mi się wypowiedzieć :]


No zawsze jak nie masz co napisać wal tu:) zawsze da się coś wcisnąc:P hehe
Jeszcze troche i zaczniemy sobie dawć buziaczki do snu:):)

No ale i na mnie czas.. Więc ;* ;* ;* gorące całusy dla was kochani:) jutro czeka mnei ciężki dzień i trzeba iść już spać!
Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:37, Stwór napisał:

No ale i na mnie czas.. Więc ;* ;* ;* gorące całusy dla was kochani:)

Nie wysypiasz się Stworku ;P
Dziwacznie się zachowujesz ostatnio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:37, Stwór napisał:

No ale i na mnie czas.. Więc ;* ;* ;* gorące całusy dla was kochani:) jutro czeka mnei ciężki
dzień i trzeba iść już spać!
Bye!


Nom dokladnie ja tez powoli sie zbieram. A pogralbym jeszcze dalej w call of cathulhu, dobra pora na taka gre :), ale jutro na uczelnie trzeba rano wstac.

Narazie wszystkim, a innym zycze milej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:38, Monastor napisał:

Nie wysypiasz się Stworku ;P


Coś nie bardzo ostatnio.. niestety! Uwaga moge czasem troche podgryzać..

Dnia 23.10.2006 o 23:38, Monastor napisał:

Dziwacznie się zachowujesz ostatnio ^^


Nie bedę zaprzeczał:) Tym bardziej że bardzo mało piszę na forum.. średnią miałem zawsze 7-8 postów dziennie a teraz 2-3.. Sam nie wiem czemu ;-/

Nio ale nie będę smęcił..ł słodkie ;* ;* ;* tylko dla ciebie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:35, Rafal G napisał:

A ja sobie jeszcze posiedzę:) Jutro na uczelni same wykłady, więc zrobię sobie dzień wolny:)
A tak pozatym czy taka godzina jak teraz, kwalifikuje się już pod "nocnomarkowstwo"?? Przecież
jeszcze jest względnie wcześnie:)


Właśnie, właśnie. Ja na ten przykład uważam, że późno to się zaczyna robić dopiero tak gdzieś koło 3. Niestety nikt ze znajomych nigdy nie podzielał mojego poczucia czasu. Jak tu zrozumieć ludzi, którzy kładą się o 23? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:49, Martimat napisał:

ja to posiedze min do 1 - pranie sie nie zrobiło - a musze je jeszcze wywiesić - ach te obowiązki
gosposi :D


Muszę przyznać, że... masz naprawdę fajne obowiązki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ogólnie - to w związku z tym, że kobietka po całodziennym męczeniu swojego faceta idzie spać ok 23 (a ty ją "usypiasz" ) to mozna jeszcze przy kompie posiedziec - tu jest plus; ogólnie tak ok 22:30 to mam "drugi poranek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:53, Martimat napisał:


ogólnie - to w związku z tym, że kobietka po całodziennym męczeniu swojego faceta idzie spać
ok 23 (a ty ją "usypiasz" ) to mozna jeszcze przy kompie posiedziec - tu jest plus; ogólnie
tak ok 22:30 to mam "drugi poranek" :D

Rzeczywiście przyjemnie jest po spełnieniu tych i owych obowiązków jeszcze troche posiedzieć, choćby po to, aby myśleć o obowiązkach dnia jutrzejszego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 00:07, Monastor napisał:

Hmm... zostałem obcałowany przed snem przez czerwonego, żółtookiego stwora ^^


Nio cio podobało się?:)

Dnia 24.10.2006 o 00:07, Monastor napisał:

Cóż... chyba nie zasnę przez następne 17 lat :(


Ąż tak bardzo sięs podobało?:) ;P nio to łap więcej ;* ;* ;* ;* ;) .. moimi kłami się nie przejmuj:)
rrrrr...rrrr...rrr...rrrrr..rrrr..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:26, Martimat napisał:

gram w fear - chętni?


Ja się kręcę po różnych serverach. Jakby co to wpisz ksywke "Xass" w osobach i mnie znajdziesz. Acha, jestem na sevrach gdzie grają ci co mają zainstalowanego najnowszego patcha 1.08, przeważnie tryb CTF. Tak do 1-2 powinienem być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:39, Stwór napisał:

Ąż tak bardzo sięs podobało?:) ;P nio to łap więcej ;* ;* ;* ;* ;) .. moimi kłami się nie przejmuj:)
rrrrr...rrrr...rrr...rrrrr..rrrr..:)


Yyy Panowie.... zbastujcie trochę. :D Rozumiem, że na forum mało płci przeciwnej, ale pragnę Was oświecić, że tam po drugiej stronie jest realny świat, w którym tego kwiatu więcej niż nas wszystkich. :D
Yhh, amorów się zachciewa, noo. :D

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło, że weekend zaczyna się u mnie prawie we środę :).
Szkoda tylko, że jest już 2:40, a ja cały czas byłem przekonany, że "troszkę po 2" i zaraz się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym patchem 1.08 to jest problem. Tez mam go zainstalowanego - ale niektóre moje ulubione servery sa w wersji 1.07 więc lipa :/

spoko spoko - podrzuce tobie kilka - na których to miazge ze, mnie robili (średnio dwa razy więcej zgonów niz zabić), a juz myślałem że cos potrafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde dzisiaj miałem byc na całonocnej imprezie na uczelni, ale zamieniłem ja z powodu słabego samopoczucia na basen, który z kolei przerodził sie w katar i zawalone zatoki, bo wylazłem na takie zimno rozgrzany z basenu że szok ;]
No cóż, mam nadzieje że to tylko taki pobasenowy katarek a nie nic gorszego, teraz pora spać, trochę później niż zwykle bo jutro rektorskie z powodu imprezy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować