Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

<Graffis zagląda na Marki, lekko wściubiając nos przez drzwi... cisza... od dawna... same szare lampki... wtf??? o.O>

Jeśli chodzi o nocne i wybudzeniowe przygody to ja kiedyś po długim niespaniu (jakieś 5 dni i nocy) zasnąłem około 17. Była zima, więc już ciemno. Obudziłem się i nadal było ciemno, więc uznałem, że jest rano i muszę lecieć na uni. Wykąpałem się, ubrałem, zjadłem śniadanie, umyłem zęby, a przy wyjściu zorientowałem się, że jest 21:15... -_-"
LOL @ Graffis

A z hardcorowych rzeczy to na obozie narciarskim, znajomy anestezjolog znieczulił kolesiowi nogi we śnie. No i jak się tamten obudził to się trochę zdziwił... ale że chirurg to szybko skumał o co chodzi. A tak przy okazji nie jeździjcie nigdzie z lekarzami ;P

<Graffis kończy dzisiejszy program artystyczny za 15 minut tops... w razie czego dobranoc wszystkim :) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 01:56, Graffis napisał:

Jeśli chodzi o nocne i wybudzeniowe przygody to ja kiedyś po długim niespaniu (jakieś 5 dni
i nocy) zasnąłem około 17. Była zima, więc już ciemno. Obudziłem się i nadal było ciemno, więc
uznałem, że jest rano i muszę lecieć na uni. Wykąpałem się, ubrałem, zjadłem śniadanie, umyłem
zęby, a przy wyjściu zorientowałem się, że jest 21:15... -_-"
LOL @ Graffis


Jesli idzie o tego typu zabawne sytuacje, to pamiétam jak mój kumpel po nieprzespanych ponad dwóch nocach wrócil do domu pewnego wczesnego niedzielnego poranka. Postanowil przespac sie gdzies tak do godziny 16, aby potem spokojnie móc pójsc na 17stá do kosciola. No wiec obudzil sie miniej wiécej o godzinie 15-16 i stwierdzil, ze nikogo nie ma w domu. Wybila 16:30, i spokojnym krokiem ruszyl w kierunku kosciola. Wchodzi, a tu cisza jak makiem zasial, jeno koscielny z miotlá miédzy filarami smiga. Skonsternowany pyta sie koscielnego o mszé, a ten zdziwiony odpowiada, ze dzis mamy juz poniedzialek. Ot cala "historyja" - ponad 24-godzinny sen ;-)

A propos snu, czas najwyzszy sie zbierac ;-). Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 00:00, Monastor napisał:

Stworku, a może zamienimy się awatarami na prima aprilis? :)
Może narobimy w ten sposób troszkę zamiesz... .eee urozmaicenia :D


Co tu dużo pisać.. Jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 02:10, Mudra napisał:

a ten zdziwiony odpowiada ze dzis mamy juz poniedzialek. Ot cala "historyja" - ponad 24-godzinny sen ;-)

Ludzie są po prostu niesamowici! :-)

Dnia 01.04.2007 o 02:10, Mudra napisał:

A propos snu, czas najwyzszy sie zbierac ;-). Dobranoc wszystkim.

Ja tak samo rzucam robotę na bok ;) Dobranoc Nocne Marki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ja kiedyś musiałem godzinę czekać, bo o zmianie czasu zapomniałem ;) Swoją drogą trudno takiej pomyłki nie uznać jednak za swego rodzaju ''wiadomość'' ;P
Miło widzieć, że kilka osób jednak się ruszyło do pisania.
Dobrej nocy i trzymajcie sie dzielnie do rana :)

<log off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 03:02, mrodnim napisał:

Hej czy ktoś jescze nie śpi oprócz mnie dzisiaj?:)


Oczywiście:) Gram w WoW-a i chwilami w przerwach spoglądam na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 03:02, mrodnim napisał:

Hej czy ktoś jescze nie śpi oprócz mnie dzisiaj?:)


Sen...? Ten jest dla mało wytrwałych :) Ja Stalkera męcze a forum na maszynie obok odpalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem grać w Jade Empire i teraz brykam spać, bo jeszcze rano trzeba do kościoła wstać ... a później mecz ... Trzymajcie kciuki ;)


Graffis ---> Ja miałem podobnie jak Ty kiedyś, tylko, że to przez moją mame. Obudziła mnie rano do szkoły i ja wstaje taki ledwy, myślałem, ze zasne jak myłem zęby schodze na dół ... Jem sniadnie, potem tak sobie siadłem na fotel i wziąłem gazete ... patrze na zegarek, a tam 6:30 ... I sobie myśle co jest kurrrde ... Pytam się mamy dlaczego mnie tak szybko obudziła, a ona, ze myślała, ze jest po 7 ... Nie wiem jak ona mogła sobie tak pomyśleć skoro zegarek dobrze chodził ... heh :P A tak mógbym normalnie spać sobie tak gdzieś do 7:30 ... A tak miałem prawei godzine wplecy i położyłem się w urbaniu do wyra, ale zapomniałem budzika nastawic, a mama poszła już do pracy i jak sie obudziłem do było po 9 ... Wtedy dostałem speeda i do szkoły biegłem :PP

To brykam lulu, trzymajcię się wszyscy, co nie spią jeszcze i nie będą w najbliższym czasie tego robić ;) =P
Dobrrej nocy! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... 20 min temu obudził mnie szczekający pies. I zgadnijcie kto musiał z nim wyjść?

A ja nałogowiec pierwszej klasy po spacerze musiałem odpalić kompa ;) Teraz dylemat wyro czy Warcraft III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:04, Vasilli napisał:

No to co? Zaczynamy Nocne Marki:)


22 już minęła to można zaczynać. Ja na razie gram z bratem w PESa, ale będę tu od czasu do czasu zaglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz sprawdzam wyniki meczy bo troche postawiłem w swojej lidze.
A tak wogóle jak się Klimos interesujesz piłką albo chcesz sprawdzić jakie masz szczęście to weź udział w lidze typera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, ja jestem Nocny Krzysiek :D Jak wynajde jakąś giere na całą noc to troche wytrzymam... Ale ja nigdy problemów ze snem nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować