Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Kurde ten twoj avek przypomina mi Kaczora, sam niewiem czemu ;)
Ja tez lece spac, a raczej polece jak skoncze partyjke w CSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 03:01, Kamil.i.Maciek napisał:

Dobra kotki idziemy soać dobranoc już...;)


kotki nie chodzą spać, kotki puniają =^^=

(prof. Miodek mówi: Poprawna odmiana słowa "puniać" brzmi: punia, puniasz, punia, puniamy, puniacie, puniają)

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahahahahaha! Jutro do pracy na drugą zmianę, czyli na 12! Wiecie co to oznacza? Taaak! Do 3 albo i dłużej!
Kto tu jest? Nikogo... hmmm... strange... A! Jest Kamil.i.Maciek oraz diablolod.. i TYHE. I Darkstar... jak widzę zmieniasz kolejne avki z OFP, co :D ? Też mam kilka, zaraz polookam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wróciłem z hiszpani i siedzie sobie troche dłużej na kompie :D. Przed chwila skończyłem granko :). Nie cierpe na bezsenność, ale czasem lubie sobie dłużej posiedzieć.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 23:53, DevilFish napisał:

I
Darkstar... jak widzę zmieniasz kolejne avki z OFP, co :D ? Też mam kilka, zaraz polookam sobie
;)

Tak, ta pierwsza to nawet bardziej mi się podobała,ale juz ktoś miał, i wolałem zmienić na tę z Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem :P Ale mnie to już nie wymieniłeś, noo :P Miłej pracy, ja jutro na basne idę ;)

P.S. Na gg się zgłoszę za jakaś 1h-2h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam idę spac, mało sie śpi ostatnio to musze nadrabiac straty.
A w ogóle to nasunęła mi sie pewna myśl, mianowicie, że dla ludzi z gimnazjum i liceów wakacje to czas, gdy mogą sobie dłużej posiedziec przy kompie, czy ogólnie później iść spać, ja jestem studentem i wakacje to czas gdzie właśnie mogę iść spac wcześniej, bo w roku to nauka do późna ;]
Ale zwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 23:59, Budo napisał:

bo w roku to nauka do późna
;]
Ale zwała :)


Eee, no co ty? To studenici się uczą!? NIEMOŻLIWE :)))

Ja tam nie widze różnicy, skoro się uczysz do późna, to czemu by nie zaszaleć do późna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2006 o 00:04, Darkstar181 napisał:

Ja tam nie widze różnicy, skoro się uczysz do późna, to czemu by nie zaszaleć do późna? :)


Ee, powód jest prosty nauka daje szansę na zaliczenie koła, a zabawa do nocy co najwyżej daje nadzieję na ból nóg i głowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem byłym licealistą i nieformalnie studentem (w piątek wyniki :), a nie śpie raczej dużo... właściwie śpię mniej niż jak zakuwałem do matury :P Praca robi swoje... komp jeszcze więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 00:36, BriaTharen napisał:

I nikogo nie ma ;> No wiecie co, opuściliście mnie ;P Zostałam sama na tym rozległym terenie
(forum).

Ja jestem, nawet jeśli akuratnie nie pali się ta zielona diodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować