Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam witam - raz kiedyś można na NM napisać ;) Co do urodzin i innych - nowego członka rodziny powitaliśmy w piątek trzynastego :D Ale mój qzol wylosował termin na córkę :D Mam nadzieję, że żadne nieszczęście z tego nie wyniknie :P
A tak przy okazji - znacie zespół Ciemna Strona Pomidora? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna urodziła się w piątek 13 i póki co nie sprawia wrażenia nieszczęśliwej, ani nikt nie uważa jej za nieszczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:17, mikal15 napisał:

Moja dziewczyna urodziła się w piątek 13 i póki co nie sprawia wrażenia nieszczęśliwej, ani
nikt nie uważa jej za nieszczęście :P

Ja tam nie jestem przesądna :P dziś np. czarny kot przeleciał mi drogę, przypomniałam sobie że wczoraj a właściwie już przedwczoraj był piątek 13 a po chwili.. znalazłam 5 zeta :) wracałam wtedy ze sklepu :) Ja sie na szczeście w piątek 13 nie urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przesądny jak byłem mały- w jeden piątek trzynastego kolega się poskarżył na coś mamie, od czego go odwodziłem przez ponad tydzień, a w inny piłka wyleciała mi na chodniku, wtoczyła się na ulice, gdzie najechał na nią Tir :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę codziennie zdarzaja sie nam jakieś nieszczęścia, ale tylko w takie dni jak piątek 13 zwracamy na nie większą uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nienawidzę niedziel? Jak można lubić taką monotonną, nudną, i zdającą ciągnąć się w nieskończoność niedzielę?
A może po prostu jestem dziwna :-)

20070715004124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:36, LuQeMaStEr napisał:

Sorry, że wtrącę, ale mam takie nieformalne pytanie :) Leci coś jutro ciekawego w TV ?


"Jaka to melodia"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę można robić wiele ciekawych rzeczy. Udać się do kina, na jakiś koncert jeśli jest, park ze znajomymi, albo spędzić czas z rodziną. Ew. zrobić ostrą jatkę przeciwnikowi w jakiejś grze komputerowej. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:36, LuQeMaStEr napisał:

Sorry, że wtrącę, ale mam takie nieformalne pytanie :) Leci coś jutro ciekawego w TV ?


He he- to proste "Gotowe na wszystko" na Polsacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:41, Lillith napisał:

Czy tylko ja nienawidzę niedziel? Jak można lubić taką monotonną, nudną, i zdającą ciągnąć
się w nieskończoność niedzielę?
A może po prostu jestem dziwna :-)


Przypomniał mi się pewien odcinek "Kiepskich". Też narzekali na niedzielę, a pod koniec odcinka doszli do wniosku, że reszta tygodnia jest równie nudna :P Ten serial jest tak głupi, że aż śmieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:41, Lillith napisał:

Czy tylko ja nienawidzę niedziel? Jak można lubić taką monotonną, nudną, i zdającą ciągnąć
się w nieskończoność niedzielę?
A może po prostu jestem dziwna :-)


Popracuj sobie trochę w wakacje, a gwarantuję że polubisz ten dzień i będzie on twoim lubionym zaraz po sobocie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:45, WorldWar3PL napisał:

W niedzielę można robić wiele ciekawych rzeczy. Udać się do kina, na jakiś koncert jeśli jest,
park ze znajomymi, albo spędzić czas z rodziną. Ew. zrobić ostrą jatkę przeciwnikowi w jakiejś
grze komputerowej. :>


Hmmm... Znajomi pewnie coś już wymyślą, a jak już oni coś wykombinują to strach się bać ;)
Zrobić ostrą jatkę- brzmi nieźle :-) A tak serio, to dla mnie jedyne słuszne dni tygodnia to środa i piątek
( w te dni są koncerty w moim ulubionym klubie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak pracowałem to go nie znosiłem.. nie lubię mieć wolne a jak już mam wolne to biorę wtedy sobie prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie za bardzo mnie to interesuje :) Wolę przeczytać bardzo wciągającą książkę akcji typu "Książka telefoniczna TP 2007", albo pograć w super grę o pt. "Tibia" ( nie urażając fan-ów/atyków)\

@ Lillith - bym zapomniał o obejrzeniu tego serialu. Nie ma to jak życie na Wisteria Lane ( chyba tak to się pisze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:48, Sith66 napisał:

> Czy tylko ja nienawidzę niedziel? Jak można lubić taką monotonną, nudną, i zdającą ciągnąć

> się w nieskończoność niedzielę?
> A może po prostu jestem dziwna :-)

Popracuj sobie trochę w wakacje, a gwarantuję że polubisz ten dzień i będzie on twoim lubionym
zaraz po sobocie.:)


Do roboty w sierpniu idę- trza sobie dorobić,żeby potem na studiach kasa była^^
Może faktycznie jak dadzą mi wycisk, to polubię "nicnierobienie" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą chyba dziesiąty raz skończyłem oglądanie najlepszej komedii ever - Freddy got Fingered. Polecam każdemu. Tanie toto i świetne. A jakie wy, Nocne Marki, polecacie komedie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... można by wymieniać w nieskończoność, ale jest kilka "flagowych tytułów" ( przynajmniej mi się podobają ):
1. Miś
2. Mickey Niebieskie Oko ( wyśmienita komedia z Hugh''em Grant''em)
3. Agent XXL ( 1 i 2 )
4. Notting Hill
5. Uciekająca Panna Młoda
6. Austin Powers i Złoty Członek
7. Ostatnie Wakacje

i wiele, wiele innych ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:30, Mack..... napisał:

Tak naprawdę codziennie zdarzaja sie nam jakieś nieszczęścia, ale tylko w takie dni jak piątek
13 zwracamy na nie większą uwagę :)

E tam, ja w zabobony nie wierze, to nie po chrześcijańsku :D
BTW: Witam wszystkie dzieci nocy :D Co tam u was ciekawego? Ja dziś, połowe dnia pracuje w "fotoszopie" i nadal regulamin skrobie...Ale jakoś skupić sie nie mogę, nic mi nie wychodzi ;/
Jeszcze mnie mecz Polaków podłamał a jak sie dowiedziałem że krew mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie to już całkiem się załamałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować