Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 02:03, balduran2 napisał:

Ostatnio w sumie się zastanawiam Xbox/Wii/PSP - chyba wybiorę PSP, chyba że jeśli dobrze pójdzie
to Xbox - wtedy musiałbym mieć co najmniej 50 funtów więcej na standardowy zestaw Xklocka.

Ja bardzo sie zastanawiam nad xpudłem... Mass Efect + SW: The Force Unleashed.... me luvz! :D

Dnia 17.07.2007 o 02:03, balduran2 napisał:

A czy wtedy nie mają trudniej? Chyba najlepiej jest zaczynać od podstaw.

Szczerze to nawet jest łatwiej. Dojście do 20lvl w Proph zajmuje o wiele dłużej niż w innych kampaniach. Ale zgadzam sie z tobą zupełnie, zaczynać od podstaw jest najlepiej, dlatego sam zacząłem od Prophecies, mimo że teraz już skaczę z jednego kontynentu na drugi ;)

Dnia 17.07.2007 o 02:03, balduran2 napisał:

Jak to się nie klei? Mi i Graffis''owi dobrze, nawet bardzo się klei ;P
Choć już chyba nie długo, bo będę zmykał jakiś film oglądać.

No bah! Mi czas umila Robert Miles w słuchawkach i szklanka ''kokosowego orzeźwienia'' ;) No a za niedługo czeka mnie upojne wożenie minerałków do produkcji statków w EvE... nie ma lekko trzeba ciężko pracować na życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 02:13, Graffis napisał:

Ja bardzo sie zastanawiam nad xpudłem... Mass Efect + SW: The Force Unleashed.... me luvz!

Ja również bardzo bym chciał go mieć, ale nie wiem jak z kasą będzie.
A kiedy premiera The Force Unleashed?
Na PSP, też ma owa gra być.

Dnia 17.07.2007 o 02:13, Graffis napisał:

Szczerze to nawet jest łatwiej. Dojście do 20lvl w Proph zajmuje o wiele dłużej niż w innych
kampaniach. Ale zgadzam sie z tobą zupełnie, zaczynać od podstaw jest najlepiej, dlatego sam
zacząłem od Prophecies, mimo że teraz już skaczę z jednego kontynentu na drugi ;)

Aha,
tak czy inaczej zanim ja sobie będę "skakał z jednego kontynentu na drugi" to minie jeszcze dużo czasu.

Dnia 17.07.2007 o 02:13, Graffis napisał:

No bah! Mi czas umila Robert Miles w słuchawkach i szklanka ''kokosowego orzeźwienia'' ;) No
a za niedługo czeka mnie upojne wożenie minerałków do produkcji statków w EvE... nie ma lekko
trzeba ciężko pracować na życie ;)

W takim razie, życzę miłej nocy. Bo ja zmykam i chyba tej nocy już tutaj nie zagoszczę.
Przeczytam sobie jutro (dzisiaj), co jeszcze ciekawego napisaliście.
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 02:13, Graffis napisał:

Ja bardzo sie zastanawiam nad xpudłem... Mass Efect + SW: The Force Unleashed.... me luvz!

Ale czekasz na Elite, czy kupujesz już ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 01:02, mikal15 napisał:

Ja najwięcej na rowerze przejechałem w zeszłe lato z kumplem przy 30 stopniach do Warszawy
i z powrotem - w obie strony ok 110 km

A co Was zmusiło do takiego aktu desperacji?;>

Dnia 17.07.2007 o 01:02, mikal15 napisał:

- więcej tego nie zrobię, a na pewno nie w lato.

A czemu? Zwiedzanie dobra rzecz, ale należy sobie odpowiednie towarzystwo dobrać oaz namiot zabrać ;P

BTW: Witam wszystkie NM :D Ale niestety muszę sie z wami już pożegnać bo Wy już śpicie...
Ostatnio coś z pora trafić nie mogę, dziś to kompletna porażka...

reykan--->Ojejku...Kiedy ja ostatnio grałem? Z 5 tygodni będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 02:17, balduran2 napisał:

Ja również bardzo bym chciał go mieć, ale nie wiem jak z kasą będzie.
A kiedy premiera The Force Unleashed?

Nie mam pojęcia, ale znając LA to gotowa czy nie na Boże Narodzenie i tak wyląduje na półkach :/

Dnia 17.07.2007 o 02:17, balduran2 napisał:

Na PSP, też ma owa gra być.

No nie żartuj... przecież to tak samo jak powiedzieć - ''nie potrzebuję Q4 na kompie, mam na komórce!'' ;)

@ Firaxo
Jeszcze nie wiem, czy w ogóle kupie. Ale jeśli ja o jakimś zakupie długo myślę, to znaczy, ze prawie na pewno kupię ;). A jak już kupuję to z najwyższej półki. W końcu za ca.Ł60 dostajesz 100GB więcej i kilka ciekawych możliwości jeśli chodzi o DVD itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 03:40, Graffis napisał:

Nie mam pojęcia, ale znając LA to gotowa czy nie na Boże Narodzenie i tak wyląduje na półkach

Fajnie by było, żeby do końca roku ją wydali - w Polsce.

Dnia 17.07.2007 o 03:40, Graffis napisał:

> Na PSP, też ma owa gra być.
No nie żartuj... przecież to tak samo jak powiedzieć - ''nie potrzebuję Q4 na kompie, mam na
komórce!'' ;)

Serio Ci mówię - cytat z zapowiedzi gry:
"(...)W tej chwili The Force Unleashed jest zapowiadane na konsole nowej generacji Xbox-360 oraz PlayStation 3. Warianty gry mają pojawić się także na Nindendo DS, PlayStation 2, PlayStation Portable.(...)"
A tutaj cała reszta (nie wiem czy czytałeś):
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1508&str=1

A wracając jeszcze do zakupu konsoli,
to ja od (bardzo) dawna zastanawiam się nad zakupem handheld''a,
bo konsola stacjonarna nie jest mi potrzebna - mam nowy, porządny komputera. A na dodatek, nie wiele gram - nawet teraz gdy wszystkie gry mi bez problemu działają.
I dlatego właśnie mój wybór padł na PSP (w obecnej wersji),
ewentualnie DS - ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad kupnem PSP, w sumie bardzo przydatna rzecz, bo sporo jeżdżę np do babci mam 4,5-5h drogi samochodem a autobusem 6,5 i troszkę mi się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balduran2 i mikal15-> Polecam polecam, zwłaszcza jeśli jesteście często poza domem. Gierek jest spora biblioteka, wystarczy skapować jakiś tytuł, a resztę allegro załatwi, bo niestety ale po empikach ciężko jest znaleźć gry. Kolejną zaletą psp poza domem jest możliwość działania jako MP3 player. Mam na karcie ponad 2 giga mp-trujek i w zasadzie nie używam mojego odtwarzacza (zastanawiam się czy bratu go nie dać). Do tego jeśli z neta ściągniecie sobie program do konwertowania filmów na format PSP to już jest full wypas. Moja nauczycielka od historii stwierdziła, ze jestem ułomny. Stwierdziła tak, bo oglądałem sobie na lekcji "Monty Python i Święty Graal". Oczywiście nie wiedziała o moim wykroczeniu, myślała, że śmieję się bez powodu xD. Ogółem kupiłem PSP i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak mówisz to chyba rzeczywiście się skuszę jak najszybciej. Grałem już trochę na PSP w gry takie jak NFS Most Wanted czy Fifa Street i naprawdę mi się podobało. Filmy to też nieoceniona zaleta, podobnie jak odtwarzacz mp3 bo nie lubię mieć zbyt dużo sprzętu przy sobie- zawsze nerwowo szukam po kieszeniach czy go nie zgubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:26, mikal15 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie, gdzie polecałbyś kupno?

Jeśli w Polsce, to chyba jedynie Alllegro...
Chyba, że chcesz wydać więcej kasy niż się powinno to sklep Gram.pl,
w Empiku z tego co widzę to prawie nie ma.
Możesz w Media Markacie, albo Saturnie sprawdzić - choć cena pewnie będzie podobna do innych sklepów tradycyjnych.

Jeśli na prawdę będę kupował (czytaj jeśli będę miał kasę) - to zrobię zakupy za granicą, najprawdopodobniej Anglia. Chyba jeszcze tych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tu Was wszystkich ;D
Coś ostatnio rzadko na Marki wpadam, ale mam pytanie :P
Czy warto korzystać z usług księgarnii Selkar na Allegro?
To znaczy czy wszystko w porządku itp.
Poza tym zapraszam do zapoznania się z moją opinią o filmie "Requiem for a Dream" w temacie "Film - co warto..." ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie poczekać do listopada, gdy do pracy w Hiszpanii wyjedzie mój tata i tam nie zakupić jako spóznionego prezentu urodzinowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:26, mikal15 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie, gdzie polecałbyś kupno?

No cóż, ja kupiłem w Empiku, ale pierwszą grę do niego, kupiłem na Allegro którą notabene miałem dzień wcześniej :D. Więc jak by nie patrząc jeśli o mnie chodzi to polecam Empik w momencie kiedy rozmawiamy o samej konsoli. Kartę pamięci i gry radzę kupować w sklepach internetowych które działają na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:07, balduran2 napisał:

Serio Ci mówię - cytat z zapowiedzi gry:
"(...)W tej chwili The Force Unleashed jest zapowiadane na konsole nowej generacji Xbox-360
oraz PlayStation 3. Warianty gry mają pojawić się także na Nindendo DS, PlayStation 2, PlayStation
Portable.(...)"

Kluczowe jest słowo ''warianty'' ;P Wiesz, EvE też wydają na komórki nawet za jakiś czas. Będzie można sobie skilla zmienić ;P Takie SW:TFU na PSP to nie będzie to samo co jej pełna i sztandarowa wersja - Most Wanted na PSP też jest, ale jakoś wole to na piecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:26, mikal15 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie, gdzie polecałbyś kupno?

nie wiem co wy macie z tym że PSP nie ma :D U mnie w Gliwicach jest w Empiku za 650 zł w Media Marktcie w Zabrzu też za 650.
Co do PSP POLECAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:31, balduran2 napisał:

Jeśli na prawdę będę kupował (czytaj jeśli będę miał kasę) - to zrobię zakupy za granicą, najprawdopodobniej
Anglia. Chyba jeszcze tych wakacji.

Ja w Anglii kupiłem drugą grę :D Prince of Persia: Revelations. Przeróbka (rozbudowana) Warior Within.
W zasadzie PSP kupiłem głównie dla Splinter Cell: Essentials (takie zboczenie ;P), ale po wielokrotnym przejściu tej gry i odstawieniu jej na półkę, PSP wciąż mi się nie nudzi. Mam ze sobą swoją muzykę i filmy nawet kiedy jadę do babci. A wiadomo u babci nuuudaaa ;] Teraz łaknę się na Metal Gear (Solid(?)): Portable Ops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:31, balduran2 napisał:

> Jeszcze mam takie pytanie, gdzie polecałbyś kupno?
Jeśli w Polsce, to chyba jedynie Alllegro...
Chyba, że chcesz wydać więcej kasy niż się powinno to sklep Gram.pl,
w Empiku z tego co widzę to prawie nie ma.
Możesz w Media Markacie, albo Saturnie sprawdzić - choć cena pewnie będzie podobna do innych
sklepów tradycyjnych.

A miałem napisać i zapomniałem ;D
W Krakowie w Empiku (wszystkich trzech jakie znam) PSP jest na półkach i to w takiej cenie jaką podaje gogiell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 3 gry
F1 7/10 dostałem za darmo w empiku do PSP
Burnout legend 9/10 kupiona za 40 zł WARTO
GTA Vice City Stories 11/10 :D
Teraz zbieram na Splinter Cella albo Loco Roco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:26, mikal15 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie, gdzie polecałbyś kupno?


Empik odradzam bo drogo i jak coś to Media Markt ale poczekać. Na bez vatu lub jak się w gazetce znajdzie bo dopiero wtedy się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować