Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 00:49, mikal15 napisał:

Sojusz slangowo = zgoda. Nieprzyjaźń = kosa.


Wracam z imprezy i jutro spróbuję to zaczaić, dziseiaj nie mam poprastu tych no sił. Już nic nie piszę lepiej. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 02:06, El Cascador napisał:

Wracam z imprezy i jutro spróbuję to zaczaić, dziseiaj nie mam poprastu tych no sił. Już nic
nie piszę lepiej. Miłej nocy.

Masz moje zrozumienie... mało kto kapuje wszystko jak wróci z Impry :) swoją drogą ja mam tak samo, ale nie po imprach (bo na nie rzadko chodzę) ale po meczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joł. ja jeszcze siedze i klikam bezsensownie :) wlasnie skonczylem przegladac temat TAPETY. 325 stron :)

teraz zabiore sie za przegladanie moich zdobyczy i znajac zycie obudze sie o 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A ja pochwalę się że kupiłem sobie Gothica 3 wkońcu. A właściwie dopiero dodałem do koszyka, ale raczej zrealizuję zamówienie tylko czekam aż brat wyjedzie i przywiezie mi swoją wypasioną kartę graficzną na 3 tygodnie, przez które będę grał i pracował, albo na odwrót i zarobię na swoją własną kartę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę i się głowie co mogę sprzedać aby zarobić na gorące pozycje co na X''sa wychodzą od września :) przeliczyłem że aby kupić wszystkie pozycje jakie bym chciał a które wyjdą do końca roku to muszę zebrać 1300 zł :)
Pewnie skończy się jak zawsze kupie jedną (Mass Effect) prosto ze sklepu a resztę po allegro będę ścigał :)
Na razie młócę w świetne The Darkness więc nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 02:51, Sith66 napisał:

Witam.
A ja pochwalę się że kupiłem sobie Gothica 3 wkońcu. A właściwie dopiero dodałem do koszyka,
ale raczej zrealizuję zamówienie tylko czekam aż brat wyjedzie i przywiezie mi swoją wypasioną
kartę graficzną na 3 tygodnie, przez które będę grał i pracował, albo na odwrót i zarobię na
swoją własną kartę!!

Ehh... Gothic 3 ;) U mnie nawet instalator by nie odpalił :P No ale cóż....
Dobra ja już spadam bo ziewww..... coś mi się ziewww.... spać chcę ;)
Dobranoc wszystkim markom.... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Ech, cały dzień musiałem czekać żeby ci na tego posta odpowiedzieć XD

Hehe, taki urok nocnych marków, ja od tygodnia (XD) czekam na odpowiedź od Igorinho ;D

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Czasami po prostu nie mam nastroju żeby forumować po nocy, cóż początek wakacji mam i jak na
razie mój mózg jest ustawiony na Leniwy Tryb. Innymi słowy, absolutnie nic mi się nie chce
robić.

Dobrze wiem o co chodzi, sam spędzam na forum ostatnio dużo czasu a piszę posta co 30 min...
A w nocy przeważnie pracuje tylko dziś pewna Osoba mnie od tego odwiodała :)

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Cóż, zdarza się

Ano zdarza...

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Mam nadzieję że jesteś gotowy na malutką recenzyjkę ??

Dawaj ją!:D

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

/i po recenzji../

Cóż, powiem tylko tyle że musisz już bardzo dobrze Angielski znać skoro oglądałeś w takiej werski językowej...
Ja bym mało zrozumiał...
A tak bez zaglądania w sajta pozwolę sobie mniemać że ma pan...23 lata :D Zgadłem? Raczej nie, ale skoro umiesz angieski, piszesz "modre" posty to zapewne już troszkę latek masz...No i chodzisz do koledżu więc chcieś koło 23 lat pownieneś mieć :)
A zgadnij ile ja? xD

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Dokładna i Bezbłędna Diagnoza panie doktorze :-]

Ja doktor?! Chyba Jekyll ;]

Dnia 14.07.2007 o 00:43, Hubi Koshi napisał:

Hehe wybacz że to powiem, ale mylisz się w obu przypadkach.

Ano mylę się bo widzę po zapoznaniu się z wiekszą wersją avka że nawet lekki uśmiech się pojawia na twarzy ;)
A co do "Ghost of shell" to gdzieś juz to słyszałem...zapewne od greg''a_f ale nie jestem pewien...
BTW: Witam NM xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 02:59, kbs napisał:

co do markow.. to ja mieszkalem kiedys w Markach ;p

Ale nie nocnych xD
Bo te są wyjątkowe...z całej polski i nie tylko :)
Ale patrząc po avku widzę że przeprowadziłeś się do "Wlewa"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Dobrze wiem o co chodzi, sam spędzam na forum ostatnio dużo czasu a piszę posta co 30 min...
A w nocy przeważnie pracuje tylko dziś pewna Osoba mnie od tego odwiodała :)

No to chyba dobrze, praca po nocach to ZŁO... no chyba że to jakaś przyjemna praca.

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, powiem tylko tyle że musisz już bardzo dobrze Angielski znać skoro oglądałeś w takiej
werski językowej...

Cóż chodzę do koledżu językowego (Angielski) więc trochę go umieć muszę :-] Niestety słuchanie to akurat u mnie najgorzej rozwinięta zdolność, w ogóle zawsze miałem z tym problemy, czasami nawet w Polskich piosenkach czy filmach nie rozpoznaje słów... ale cóż widać tak to już jest, za to łatwo sobie radzę z czytaniem dlatego napisy to dla mnie zbawienie :-]

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A tak bez zaglądania w sajta pozwolę sobie mniemać że ma pan...23 lata :D Zgadłem? Raczej nie,
ale skoro umiesz angieski, piszesz "modre" posty to zapewne już troszkę latek masz...No i chodzisz
do koledżu więc chcieś koło 23 lat pownieneś mieć :)

No ładnie to tak :-P O dwa lata mnie postarzyłeś... Noo o dwa lata i parę dni bo 21 latek mi stuknie 16 bieżącego miesiąca, a ja wcale nie piszę mondrych postów, tylko długie i pokrętne, takie co by udawały że są mądre XD

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A zgadnij ile ja? xD

Mhm obstawiałem okolice 17-19 lat, ale po spojrzeniu na sajta okazało się że się odrobinkę przecyferkowałem :-]

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja doktor?! Chyba Jekyll ;]

A Mr Hide to gdzie ?? W szafie schowałeś ??

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Ano mylę się bo widzę po zapoznaniu się z wiekszą wersją avka że nawet lekki uśmiech się pojawia
na twarzy ;)

Nom to mnie trochę gryzło że przy zmniejszeniu do rozmiarów avka masa szczegółów znika.

Dnia 14.07.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A co do "Ghost of shell" to gdzieś juz to słyszałem...zapewne od greg''a_f ale nie jestem pewien...
BTW: Witam NM xD

Ghosta warto obejrzeć to praktycznie że klasyk Cyberpunka, świetny film jak i dwie serie serialu, mangi niestety jeszcze nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 03:09, Obi-wan Kenobii napisał:

Bo te są wyjątkowe...z całej polski i nie tylko :)


no pewnie :) na zadnym innym forum nie spotkalem sie z takim tematem :D niesamowity i choc nie mam nic super ciekawego do powiedzenia to z mila checia tu zagladam.

Dnia 14.07.2007 o 03:09, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale patrząc po avku widzę że przeprowadziłeś się do "Wlewa"? :D


nie ;p moj avatar jest zlewka z jakiejs nazwy miejscowosci gdzies w polszcze... ;)
jak zobaczysz taki avatar na innym forum to znaczy ze to ja :>


a jesli chodzi o Ghost in the shell to widzialem go i podobal mi sie srednio. nie gustuje w mandze, totez nie skupialem sie za bardzo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensensensensensensen. Kurde, nigdy nie miałem takiej akcji żebym nie mógł zasnąć kiedy chcę. Chyba uzależniłem się od forum ;]. Albo to te wakacje, albo wreszcie nauczyłem mój organizm, że sen to strata czasu, oj jak by fajnie było ;]. Ciekaw jestem czy tak samo będę miał po 12 sierpnia, Metal Hammer Festiwal :D. Swoją drogą durnawa nazwa; Festiwal Metalowego Młota xD Groźnie brzmi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

No to chyba dobrze, praca po nocach to ZŁO... no chyba że to jakaś przyjemna praca.

A czemu? ja jestem poniekąd zmuszony do takiej pracy ponieważ ma młodeszego brata który skacze mi w dzięń po pokoju więc skupić się zwyczajnie nie da...A czy przyjemna? Zazwyczaj tak choć dziś planowałem skączyć pisać regulamin do zabwy forumowej - Gothic 3, jest to jedyny tego tymu temat do którego się załapałem więc chę go uratować bo Modki planują go zamknąć bo straszny bałagan się zrobił...Od dotychczasowego prowadzącego ma, zgodę więc z niej korzytsam :)

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

Cóż chodzę do koledżu językowego (Angielski) więc trochę go umieć muszę :-] Niestety słuchanie
to akurat u mnie najgorzej rozwinięta zdolność, w ogóle zawsze miałem z tym problemy, czasami
nawet w Polskich piosenkach czy filmach nie rozpoznaje słów... ale cóż widać tak to już jest,
za to łatwo sobie radzę z czytaniem dlatego napisy to dla mnie zbawienie :-]

Oj, z kolej ja lubię oglądac filmy z napisami ponieważ dokształacam się w znajomość tegoż języka :)
No ale żeby w Polskim filmie słów nie rozumiec to już "lekka" przesada xD
A tak ogólnie to "słuchanie" jak np Anglicy rozmawiają to całkiem co innego niż w szkole, moja siostra wyemigrowała do Irlandi i ni w ząb nie rozumie co oni gadają (matura zdana na 6)

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

No ładnie to tak :-P O dwa lata mnie postarzyłeś... Noo o dwa lata i parę dni bo 21 latek mi
stuknie 16 bieżącego miesiąca,

Oj, przepraszam ale i tak byłem blizej niż Pan ;] I na wszelki wypadek, jakby nieznane siły mi nie pozwoliły być na forum tegoż wspaniałego dnia to już dziś składam przedwczesne życzenia,a ponieważ mój "musk" już śpi będą krótkie: 100 laat! ;D

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

a ja wcale nie piszę mondrych postów, tylko długie i pokrętne, takie co by udawały że są mądre XD

Taki "modry" spam to jest? :D Ale muszę przyznać że barzo dobrze Ci to udawanie wychodzi bo ja sie nabrałem (idalej nabieram).

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

Mhm obstawiałem okolice 17-19 lat,

Łooj...Nie schlebiej mi :D Pomiędzy mną a tobą jest ok 7 latek różnicy xD

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

ale po spojrzeniu na sajta okazało się że się odrobinkę przecyferkowałem :-]

Ale na szczęścię tylko "odrobinkę" :D

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

A Mr Hide to gdzie ?? W szafie schowałeś ??

Ano tak :P Bo ja, jako doktor jedyny w swoim rodzaju odkryłem wreście antidotum na Mr Hide :D

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

Nom to mnie trochę gryzło że przy zmniejszeniu do rozmiarów avka masa szczegółów znika.

Niestety znika, alezawsze możesz sobie ustawić na większe avki na forum. Choć "wielkie" nie będą to zawsze troszkę lepiej...Ale jak ja próbowałem się do wiekszych dostosować to nie mogłem się przyzwyczaić...

Dnia 14.07.2007 o 03:11, Hubi Koshi napisał:

Ghosta warto obejrzeć to praktycznie że klasyk Cyberpunka, świetny film jak i dwie serie serialu,
mangi niestety jeszcze nie czytałem.

Cóż, ale zapewne po Anagielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

No ale żeby w Polskim filmie słów nie rozumiec to już "lekka" przesada xD

Nie wiem skąd się to bierze, może mi jakieś neurony w mózgu nie łączą, ale po prostu czasami mam problem z rozpoznaniem słowa, nic na to nie mogę poradzić niestety.

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A tak ogólnie to "słuchanie" jak np Anglicy rozmawiają to całkiem co innego niż w szkole, moja
siostra wyemigrowała do Irlandi i ni w ząb nie rozumie co oni gadają (matura zdana na 6)

Bo oni się tam nie posługują angielskim edukowanym tylko lokalnym, często slangowym. Dlatego właśnie jak człowiek chce się nauczyć komunikować to parę miesięcy w angielskojęzycznym kraju biją na głowę dwa czy trzy lata na uczelni.

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Oj, przepraszam ale i tak byłem blizej niż Pan ;]

Jak mi jeszcze raz powiesz Pan to podłogi od sufitu nie odróżnisz jak ja i mój 10 kilogramowy młotek z tobą skończymy :-P. Człowieku Ja się stary czuje jak mi ludzie per Pan mówią.

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

100 laat! ;D

A dziękuję, dziękuję, ale ja planuje całą wieczność żyć, 100 latami się nie zadowolę XD

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Taki "modry" spam to jest? :D Ale muszę przyznać że barzo dobrze Ci to udawanie wychodzi bo
ja sie nabrałem (idalej nabieram).

O tototototo mądry spam, Dokładnie, a nabierasz się bo ja mam sporo doświadczenia w takim mądrym spamowaniu XD

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Łooj...Nie schlebiej mi :D Pomiędzy mną a tobą jest ok 7 latek różnicy xD

Eee nie aż takie wielkie, dopóki pamiętam jak to mniej więcej było kiedy byłem w twoim wieku... O Nie <zgroza w głosie> użyłem tej frazy... jak jeszcze zacznę mówić "A za moich czasów" czy też "Jak byłem młodszy" to bardzo cię proszę DOBIJ MNIE. Ja nie chce być STARY T_T

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale na szczęścię tylko "odrobinkę" :D

Dokładnie

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Ano tak :P Bo ja, jako doktor jedyny w swoim rodzaju odkryłem wreście antidotum na Mr Hide

Niech zgadnę, środek przeciwko kacowi ?? Naprawdę człowiek na kacu potrafi się w prawdziwego potwora zmienić XD

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Niestety znika, alezawsze możesz sobie ustawić na większe avki na forum. Choć "wielkie" nie
będą to zawsze troszkę lepiej...Ale jak ja próbowałem się do wiekszych dostosować to nie mogłem
się przyzwyczaić...

Na tym polega problem, mam avki ustawione na duże, a i tak sporo szczegółów wcina, chociaż uśmiech jednak widać... jako tako.

Dnia 14.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, ale zapewne po Anagielsku?

Cóż, ja oglądałem sobie wersję którą kupuję razem z Kinem Domowy. Znaczy na DVDku są dostępne trzy wersje. Polski dubbing, Angielski dubbing i polskie napisy, Japońska wersja i polskie napisy. Ja to trzecie zawsze wybieram. Mam po prostu lekkie uczulenie na wszelkiego rodzaju "lokalizacje" szczególnie gdy przychodzi do dubbingu, jak coś oglądać to w oryginalnej wersji z zrozumiałymi dla siebie napisami, albo i bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Przez 3 tygodnie nie miałem działającego PieCa. Ale się jakoś żyło. 2 lipca miałem urodziny a dziś imieniny: Kamil ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:31, Arkads napisał:

Witam wszystkich! Przez 3 tygodnie nie miałem działającego PieCa. Ale się jakoś żyło. 2 lipca
miałem urodziny a dziś imieniny: Kamil ;P

To looknij przypiętego posta. Zmieniły się zasady. Przed 24:00 ani mru mru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:31, Arkads napisał:

Witam wszystkich! Przez 3 tygodnie nie miałem działającego PieCa. Ale się jakoś żyło. 2 lipca
miałem urodziny a dziś imieniny: Kamil ;P

Wesołych Urodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować