Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 00:35, MagdalenaMM napisał:

no tak, wiedziałam, że jak to napiszę to sie pojawisz :D

Chyba że jak się pojawię, to jak to napiszę ;P

dave03 ===> Faktycznie, gra jest dość długa. Żeby przejść całą grę, razem z wszystkimi questami musisz poświęcić ze 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 00:59, Budo napisał:

Robiąc poboczne questy powiedziałbym że ok 300-350 godzin ;]
To długa gra.. ale jak znasz gre i wiesz co gdzie i jak to czas ten znacznie sie skraca- tyle
jest orientacyjnie na pierwsze przejście bez specjalnej pomocy :)


Czyli jest gorzej niż myślałem:P

PS balduran2 - sorry za przekręcenie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz chłopaki & płci piękna mam pytanie... ile potrzeba ramu żeby płynie chodził Gothic III bo póki co ja mam 1gb i sie trochę tnie :/ na średnich detalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:12, Yanek12 napisał:

No to teraz chłopaki & płci piękna mam pytanie... ile potrzeba ramu żeby płynie chodził Gothic
III bo póki co ja mam 1gb i sie trochę tnie :/ na średnich detalach :/


Na max. detale podobno minimum 2gb trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:12, Yanek12 napisał:

No to teraz chłopaki & płci piękna mam pytanie... ile potrzeba ramu żeby płynie chodził Gothic
III bo póki co ja mam 1gb i sie trochę tnie :/ na średnich detalach :/

janus ja mam 2 gb ramu i mi chodzi malinowo na wysokich detalach i przycina tylko w jaskiniach jak wlanczam pochodnie ale to na 1/20 sec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:03, balduran2 napisał:

> no tak, wiedziałam, że jak to napiszę to sie pojawisz :D
Chyba że jak się pojawię, to jak to napiszę ;P


że jak? idź może lepiej spac bo dziwnie piszesz, albo nie ja ode spać bo nie wiem co czytam i błędy już robię...

patrYX93 --> "Czary jakieś liche, a przeciwnicy jednym hitem zabierają 3/4 życia... w dodatku dziwna jest gra, kiedy pół godziny trzepią się nawzajem mieczami i nie mogą trafić"bardzo dobra uwaga, mnie to tez zdziwiło i denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wina karty, no ale w sumie ona także nie jest zła WinFast PX8500 GT TDH 256mb GDDR2 O.o... bo uważam że skoro Guild Wars śmiga na max detalach bez problemu 0 zacinania się, to Gothic III powinna śmigać na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:03, balduran2 napisał:

dave03 ===> Faktycznie, gra jest dość długa. Żeby przejść całą grę, razem z wszystkimi
questami musisz poświęcić ze 2-3 miesiące.

Dla kogoś kto gra pierwszy raz to może, ale to i tak może. Bo te 3 miesiące to chyba za długo jednak :D. Myślę, że dla każdego kto przechodził raz Baldury i wie co i jak, to jakies półtora do dwóch tygodni :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:22, Yanek12 napisał:

to
Gothic III powinna śmigać na średnich.

W przypadku Gothica III to mamy istną loterię:) Tak naprawdę nie wiadomo czy działała by dobrze na jakiejkolwiek konfiguracji dobrze,niezależnie od jakości detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze powinien ale ten Gothic 3 takie cyrki odstawia ze to szok np. moj qmpel mial minimalnie gorsza karte graficzna od mojej a wszystko inne identyko to mu na maxach tez troszq lagowalo ale grac sie dalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

& Darkstar181
No to wystarczy mi pothxować :P ... mam nadzieje że to lekkie lagowanie na średnich detalach wytrzymam :D. Boje sie tylko co będzie gdy wyjdzie dodatek do Gothica III czy Gothic IV :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:29, paladin thunder napisał:

A ja właśnie spędzam ostatnią noc w Irlandii. Jutro wracam do Polski i nie mogę zasnąć z tego
podekscytowania.


Lepiej idź trochę pośpij bo akurat mój brat wczoraj WRACAŁ do Irlandii i z podekscytowania grał sobie w Gohtica III do 3 nad ranem. Mówiłem mu żeby poszedł spać ale nie chciał, dzisiaj jak rozmawiałem z nim rano to lunatykował xD. A tak w ogóle to witamy chlebem i solą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:23, el-coyote napisał:

Dla kogoś kto gra pierwszy raz to może, ale to i tak może. Bo te 3 miesiące to chyba za długo
jednak :D. Myślę, że dla każdego kto przechodził raz Baldury i wie co i jak, to jakies półtora
do dwóch tygodni :].

No tak...napisałem tak bo dave03, będzie pierwszy raz grał w BGII.
A faktycznie, jeśli ktoś raz gra po raz enty to wystarczy spokojnie z 3-4 tygodnie. Wszystko się już zna na pamięć, wie w jakiej kolejności przechodzić to idzie bardzo szybko.

Yanek12 ===> Ja też mam 1GB RAMu i na max detalach działa mi dobrze - ale nie idealnie. Ale za to makartę graficzną 512 MB oraz procesor dwurdzeniowy 4000+. Za to na średnich działa mi super, idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sa jakowes pogloski o dodatku do Gothica 3 bo zem nie slyszal ostatnio jak sa to prosze o newsy

PS
paladin thunder bardzo na temat patrz post walgierza na poczatku stronki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:33, lancuch napisał:

a sa jakowes pogloski o dodatku do Gothica 3 bo zem nie slyszal ostatnio jak sa to prosze o
newsy

Było o tym parę razy, nawet pojawiła się w jakimś serwisie notka że gra dodatek pojawił się w planie wydawniczym jednego ze sklepów internetowych. Sami twórcy zapowiadali dodatek, który miał się dziać na wysach południowych.
Jednak na tylu informacjach się skońćzyło, od dawna już nic o dodatku nie słychać, więcej było gadania o nowej części, Gothic 4... obawiam się że nad samym dodatkiem zaniechano prac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no troche szkoda ze tak malo tych informacji no nic badzmy dobrejmys;i ze dodatekk wyjdzie i bedzie Hitem!
PS
Ide spac bo mama znowu zrobi mi kazanie ze siedze do pozna a wstaje o 12 ;/
ale i tak wstane o 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nową kartę czas zepsuć i zgłosić gwarancję dopłacić sporo kaski i kupić np. GF 8800 GT :P. Ale lepiej na wszelki wypadek kupie jeszcze z 1g ramu. Bo sądzę że to właśnie też trochę przez niedobór ram się dzieje. Bo jak wczytuje sie obszar albo jest dużo tekstur to czasami komp taką zawieche łapie że szok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować