Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 01:00, greg_f napisał:

Patrzcie jaka mnie i innych forumowiczów spotkała dzisiaj "niespodzianka"...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=2638
Normalnie śmiech na sali. Sprawdźcie lepiej czy nie przybyło wam zamówień lub czy ktoś wam
nie napisał jakiegoś bezsensowego posta... Paranoja :/ Teraz już wiem czemu niektórzy mówią
na ten wortal sram.pl...


Zwała, trochę tego dzisiaj w wątku technicznym naprzybywało. Mi się tylko raz zdarzyło jak byłem w kafejce to ktoś się nie wylogował na gram.pl i wszedłem na jego konto, popatrzyłem tylko jakie ma gry zarejestrowane. Miał ich bardzo dużo więc nie chcialem się wygłupiać i zalogowałem się na swoje. Nie powinno dochodzić do takich rzeczy wogóle, ale żeby jeszcze na konto pracownika CDP... no no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wracam z imprezy własnie- co tak wcześnie? Bo lipa w mieście nic sie nie dzieje, kluby świecą pustkami i ogólnie nie bardzo jest gdzie iść na parkiet, jedynie można usiąść i wypić piwko. Troche porażka, no ale moje miasto nigdy nie słynęło z bogatego życia nocnego... to jedna z niewielu chyba jego wad (dla mnie ;]).
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Budo otwiera dzisiejszą sesję, tego się nie spodziewałem ;D

Dnia 27.07.2007 o 00:22, Budo napisał:

Wracam z imprezy własnie

Co tak wczeście?!

Dnia 27.07.2007 o 00:22, Budo napisał:

- co tak wcześnie?

No właśnie...

Dnia 27.07.2007 o 00:22, Budo napisał:

Bo lipa w mieście nic sie nie dzieje, kluby świecą pustkami i ogólnie nie bardzo jest gdzie iść na parkiet, jedynie
można usiąść i wypić piwko. Troche porażka, no ale moje miasto nigdy nie słynęło z bogatego życia nocnego... >to jedna z niewielu chyba jego wad (dla mnie ;]).

Tiaa.. Bydgoszcz... Wiesz co? zamień się ze mną :P klubów aż zero, moje Zadoopie nigdy nie słynęło z bogatego życia... codziennego, ludzie albo już powymierali albo pochowali się po piwnicach... To jak, zamieniamy się? ;]

Dnia 27.07.2007 o 00:22, Budo napisał:

;]

^^

Dam Wam radę, cokolwiek robicie na kompie to swoje postępy zapisujcie co 5 min. Mnie dziś spotkał (ponownie w ciągu 2 dni)krótkotrfały brak prądku, dosłownie w sekundkę 5 godz roboty poszło się... huśtać ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:22, Budo napisał:


Wracam z imprezy własnie- co tak wcześnie? Bo lipa w mieście nic sie nie dzieje, kluby świecą
pustkami i ogólnie nie bardzo jest gdzie iść na parkiet,


To gdzie ty mieszkasz ? U mnie w Toruniu zabawy na całego. Wakacje są, Budo było trzeba wskoczyć na parkiet samemu i pokazać wszystkim jak się to robi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem JE:SE, NWN 2 i BG2 - jednym słowem - Zajekurdebiście!!! ;]]] Z wrażenia nie wie działem za co się zabrać, więc wszystko tylko zainstalowałem i spróbowałem każdego po trochu. pograć za dużo nie pograłem, ale za to stworzyłem sobie postacie. Jakby nie było jest to czasochłonne zajęcie, przynajmniej w NWN... Za to ile radosci! :) witam wszystkich (Was dwóch?)
Marnie ostatnio w markach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

Dzisiaj otrzymałem JE:SE, NWN 2 i BG2 - jednym słowem - Zajekurdebiście!!! ;]]]

Rozszyfruje to: Jeda Empire: Special Edition, Neverwinters Night 2, Baldur''s Gate 2 ;] Z tych gier z jedną jestem ostatnimi czasy związany intensywnie (ale nie gram w nią ;]), a w dwie pozostałe nie grałem...

Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

Z wrażenia nie wie działem za co się zabrać, więc wszystko tylko zainstalowałem i spróbowałem każdego po
trochu.

Oj, musiałeś mieć dużo wolnego miejsca na dysku, w końcu powyżej wymienione gry do "lekkich" a nawet "średnich" nie należą. I jaki smak? ;)

Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

pograć za dużo nie pograłem, ale za to stworzyłem sobie postacie. Jakby nie było jest to czasochłonne zajęcie, > przynajmniej w NWN... Za to ile radosci! :)

W NWN to z godzinkę pożna na to poświęcić ^^

Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

witam wszystkich (Was dwóch?) Marnie ostatnio w markach :/

Witam, witam... A jakże, NM to cień (w nocy?! ;D) tegoż tematu parę tygodni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

Dzisiaj otrzymałem BG2

Sagę czy samą 2 część? Ja dziś zakupiłem sagę i jestem zadowolony. Na dodatek udało mi się zarejestrować tą gierkę ,fajnie )

Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

Marnie ostatnio w markach :/

Nic dziwnego ja tu nie zaglądam od zmiany czasu. Na dodatek nie przez zmianę tylko przez spam ;]
Witajcie Nocne Marki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:47, greg_f napisał:

Dzisiaj otrzymałem JE:SE, NWN 2 i BG2 - jednym słowem - Zajekurdebiście!!!


Ja nigdy nie lubiłem dostawać kilku gier naraz potem nie wiadomo za oc się zabrać ale fajne tytuły są szczególnie NWN polecam i widze że cię najbardziej wciągnoł.Je to kiepska gra aczkolwiek ciekawa nawalanka. Ja nie mam takiego szczęscia mam skoki napięcia w zasulaczu i musze go wymienić pozatym nie spełniam wymogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z pokazu Harrego P. słynnego maga ze szkoły H. Kolejna część filmu jest hmm... fajna :). Zdecydowanie polecam fanom, chociaż nie tylko. Byłem wraz z dziewczyną i znajomym i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że po obejrzeniu Zakonu Feniksa wszyscy jesteśmy zadowoleni :).

IMO był nawet trochę za krótki, za dużo wycięte z książki. Jednak z drugiej strony nie mogę narzekać na dobór faktów, wszystko było tak jak być powinno - tyle tylko, że mogło być dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:22, Budo napisał:

Dobra, nie ma co czekać, trzeba uciekać:
zapraszam po 24- zmiana regulaminu


Wreszcie się dokopałem do tego posta zmieniającego regulamin :). Oj Budo Budo temacik biednego Kerotha tak ciemiężyć :P. Dobrze, że ja codziennie chodzę spać po nocy, więc dla mnie godziny są do zniesienia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale coś nam tu towarzystwo nie daje sobie rady z wymogami tematy i zawiewa już posty kurzem. Co to się ze światem dzieje? Nikt już po nocach nie grywa? Przecież się są wakacje! Czy może imprezujecie piątkowo? ;>

Ja jak niemal co noc ostatnio latam covert opsem w EVE i próbuję sprzedawać statki, które właśnie kończą się produkować. Rola CEO, mimo że przejęta przeze mnie tylko na pewien czas, okazała sie być naprawdę poważna, ale co tam, lubię wyzwania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Niop... Zwykłej serii już i nie produkują - mam sagę, otrzymałem ją przed premierą ;]
Teraz pozostaje tylko znalezienie czasu na tak CZASOCHŁONNE gry :]
Właśnie wróciłem z imprezy... nudy jakich mało, ale jutro wyjeżdżam na imprezę do Katowic <jupii> Mam nadzieję, że pobawię się o wiele lepiej ;P
Witam i zegnam zarazem, bo z rana trzeba posprzątać i jechać nad wodę ;DD, tak więc GN&GLl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam temat do nocnych marków o 2 wielkich sagach które właśnie trafiły na półki sklepowe. Oczywiście mowa o Icewind Dale i Baldur''s Gate. Przeszedłem Baldura, i IWD1. Mam zamiar kupić sage o IWD i jestem ciekaw czy IWD2 zmienił się tak samo jak BG2 w stosunku do BG1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 01:38, Grizzly. napisał:

No ja mam temat do nocnych marków o 2 wielkich sagach które właśnie trafiły na półki sklepowe.
Oczywiście mowa o Icewind Dale i Baldur''s Gate. Przeszedłem Baldura, i IWD1. Mam zamiar kupić
sage o IWD i jestem ciekaw czy IWD2 zmienił się tak samo jak BG2 w stosunku do BG1 ?


jeśli chodzi o interfejs to zmienił się i to bardzo (na lepsze) a fabuła równie ciekawa jak jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 01:47, st-Luke napisał:

jeśli chodzi o interfejs to zmienił się i to bardzo (na lepsze) a fabuła równie ciekawa jak
jedynka


...ee.. myślałem trochę o dłuższej formie wypowiedzi. Np. jak ten news o sadze o BG :P hehe Nie no ale czy też jest tak dużo modów? O NPC się nie pytam bo nie ma, to wiem. Szkoda, że jak robili IWD to o tym nie pomyśleli. Czy ciągle trzeba się szwędać po podziemiach czy jest jak w BG2 miasta itp. Chciałbym takiego porównania BG2 do IWD 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 01:47, st-Luke napisał:

jeśli chodzi o interfejs to zmienił się i to bardzo (na lepsze) a fabuła równie ciekawa jak
jedynka

O ile z interfacem, grafiką, mechaniką IwD zrobiło krok naprzód, o tyle według mnie fabuła... cóż nie jest zła. Opowieść jest snuta w ciekawy sposób, wydaje się nawet mniej banalna niż w ''jedynce''. A jednak czegoś brak... Nie umiem kreślić co to, chyba część klimatu. Kuldahar już tak nie poruszyło, nie złamało serca. Smocze Oko nie napełniało takim podnieceniem przy kolejnych poziomach, Odcięta Dłoń nie wstrząsnęła swoją pustka i smutkiem... Chyba to wszystko na potwierdzenie tego, że lepsze jest wrogiem dobrego. Z drugiej strony dla mnie IwD to gra bardzo osobista, która kojarzy mi się z bardzo konkretnymi wydarzeniami, z bardzo konkretną radością i smutkiem ;) Można chyba powiedzieć, że wtedy to właśnie tej gry z przejmująca pustką Dłoni, ciemnością Głebi Dorna i ciepłem Dębu Kuldahar potrzebowałem. A od tego już prosty wniosek - IwD II miało bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 01:47, st-Luke napisał:

jeśli chodzi o interfejs to zmienił się i to bardzo (na lepsze) a fabuła równie ciekawa jak
jedynka


BG 2 w stosunku do jedynki i jeżeli chodzi o fabułę, to skok o kilka poziomów, tzn ja mam takie odczucia; ale grając w IWD strasznie się nudziłam - idziesz przed siebie, jedną trasą i wybijasz wszystko co się rusza, jeżeli faktycznie w IWD2 jest podobna fabuła, to chyba sobie podaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 02:21, MagdalenaMM napisał:

jeżeli faktycznie w IWD2 jest podobna fabuła, to chyba sobie podaruję...


Jestem fanem bg2, przeszedłem tą grę pare razy, ale iwd2 nawet nie skończyłem... to prawda, że ta gra fabularnie leży. Co więcej tereny są dość nudne, tylko snieg i snieg.. jedno miasto wygląda inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0.o
Jeszcze nie śpisz? Dalej masz wolne? Jeśli nie to może byś do odpwoiedniego tematu zajżał :P.

BTW: Witam Wszystkich :) Heh, explorer mi się zawiesł na godz 0:30... Wyobraźcie sobie moje zdziwienie jak ujżałem że to już po 2... No nic, trza iśc spać ;] Ach, i muszę się pochwalić że dziś rozegrałem pierwszą sesję ircowej mafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!! Właśnie skończyłem robić zadanie z niemieckiego na jutro :D. Jutro 9w zasadzie dziś) mam niemiecki :''(. Gdybyście byli rodzicami to wpadlibyście na to by w wakacje dzieciakom wymyślać korki z niemca? Moim już całkiem odbiło...
Cóż nadal mi się nie chce spać to poczytam książkę. Właśnie zacząłem drugi raz Władcę Pierścieni, pierwszy raz czytałem 4 lata temu jeszcze w gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować