Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 01:02, DDK napisał:

Może momentami po nocach nie ma co robić zbytnio, ale widok wschodzącego Słońca rekompensuje
wszystko- polecam xP

Co tam słychać w zakamarkach waszych pokoi, gdzie stoją Wasze PeCety i wy sami przy nich
siedzicie? ^^

Słychać zasilacz, procek, ogólnie całą maszynerie mojego blaszaka :D
Wschód słońca klawy tylko okno w inną stronę mam niż wsch... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:05, kulfonito napisał:

> (...)

Dobry Noc! :P


Słówek się czepiasz xP

Dnia 21.02.2008 o 01:05, kulfonito napisał:

Mój Pecet stoi sobie przy biureczku, ale już za kilka dni jego miejsce zajmie new machina
:D


Heh, upgradzik dobra rzecz ^^ Szkoda tylko, że w dobie dzisiejszych postępów technologicznych (też w grach) komp mający więcej, niż pół godziny już jest nieco przestarzały xD Ale nic, sam całkiem niedawno temu (no, może przesadzam- wrzesień-październik tamtego roku) ulepszałem sprzęt, a już zaczynają się problemy robić... No nic, nikt nas nie zapewniał, że życie będzie łatwe, trza sobie radzić jakoś xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:02, DDK napisał:

Bry wieczór (czy też noc) Nocnym Markom!

Bry. (ale to słowo się popularne stało ostatnio)

Dnia 21.02.2008 o 01:02, DDK napisał:

/.../

To powinieneś się wysypiać moim zdaniem, aby znów mieć silę :P Nie ty jedyny, ale ja nie spie bo bo nie śpie proste :D Jak t nie: ja mam tak: Guild Wars -> odśwież na forum -> Guild Wars -> fotka.pl -> Guild Wars (nawe jeżeli tam stoje w miejscu i czekam aby w gildii pogadać). Ja pamiętam jak wyszełdem rano biegać we wschód słońca - to było nie zapomniane.

Dnia 21.02.2008 o 01:02, DDK napisał:

Co tam słychać w zakamarkach waszych pokoi, gdzie stoją Wasze PeCety i wy sami przy nich
siedzicie? ^^

Słychać cisze i stukot palców w klawisze. Gdzie? W biurku a ja siedze przed biurkiem - ot taki dziw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 05:42, Graffis napisał:

No to musisz sie za to zabrać, bo to rzeczywiście jeden z najlepszych cRPG ostatnich
lat.

Przeszedłem bodajże 4 rozdziały, ale prędzej czy później i tak skończę grę - bo faktycznie jest dobra.

Dnia 20.02.2008 o 05:42, Graffis napisał:

Szkoda, że wśród graczy coraz milej widziane są gry takie jak nadchodzący wielkimi
krokami Fallout 3. Meh...

Fallout 3? Moim zdaniem porażka...

Dnia 20.02.2008 o 05:42, Graffis napisał:

Tak czy siak miło znów choć na chwilę w Nocnych Markach zagościć, po długiej przerwie, ale jestem :)

Musisz się bardzie postarać, a nie grać tylko w EVE ;P

Dnia 20.02.2008 o 05:42, Graffis napisał:

I btw, Star Wars >>> Star Trek ;P

Że jak? Bo nie rozumie...

--------------------------------------

A ja skończyłem właśnie wraz z Kafarem, oraz Stworem sesję w Aliens vs. Predator 2 - coś 3 godziny graliśmy, a teraz przyszedłem do Nocnych marków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie spojrzę tam wątek o Jaskółce, Puszczyku, Utopcach, Triss Merigold... Jeszcze teraz przy prezentacji maturalnej... Geralt,daj żyć ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a ja siedze wlasnie w pracy - znow nie pospie. Wypadek przeplatany z pożarami traw, ktore podpalaja teraz gowniarze - taka sezonowa zabawa.
Dzis sluzba na punkcie alarmowym, wiec przynajmniej nie musze ruszac dupy poza jednostke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

Bry. (ale to słowo się popularne stało ostatnio)


Rly? Ja tego nie zauważyłem, ale sam jakoś tak zacząłem tego używać. Właściwie to nadużywać... But what''s the difference? :P

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

To powinieneś się wysypiać moim zdaniem, aby znów mieć silę :P


Oj tam, nie mam na co mieć siły. Zauważyłem, że gdy się budzę, to czuję się tak samo jak przed "zaśnięciem", więc usunąłem ten element póki co. Nawet snów nie pamiętam xP

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

Nie ty jedyny, ale ja
nie spie bo bo nie śpie proste :D Jak t nie: ja mam tak: Guild Wars -> odśwież na
forum -> Guild Wars -> fotka.pl -> Guild Wars (nawe jeżeli tam stoje w miejscu
i czekam aby w gildii pogadać).


Heh, sam kiedyś grałem w GW, ale niestety- znudziło mi się. Próbowałem z kumplem zacząć grać jeszcze raz po długiej przerwie, ale niestety, nie potrafię się w to wkręcić. Już bardziej wciągnął mnie trial do WoWa :P

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

Ja pamiętam jak wyszełdem rano biegać we wschód słońca
- to było nie zapomniane.


Ogólnie IMO oglądanie wschodów słońca jest genialnym przeżyciem. Za każdym razem ^^

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

Słychać cisze i stukot palców w klawisze. Gdzie? W biurku a ja siedze przed biurkiem
- ot taki dziw :D


Zapomniałem powiedzieć, co u mnie słychać :P W jednym kącie słychać cicho mruczące głośniki telewizora, a w drugim wiatrak szumiący mniej więcej na podobnej częstotliwości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że trzeba znowu czekać 2 tygodnie do następnych meczy ligi mistrzów...;(
Dzisiaj oglądałem ładne widowisko i nie spodziewałem się że Celtic stawi taki opór słabej Barcelonie, no cóż ale to i lepiej...;)
Lece spać, ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, szmat czasu tu nie pisałem ;) Nie oznacza to jednak, że nie śledzę tego tematu ;) Obserwuję Was na każdym kroku ;d
>Ja pamiętam jak wyszełdem rano biegać we wschód słońca

Dnia 21.02.2008 o 01:15, wip_01 napisał:

- to było nie zapomniane.

Rozumiem, iż to z braku innego zajęcia, lub śpieszyłeś do sklepu po bułki na śniadanie? :D? Czy może lubisz takie sporty...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:29, czapla56 napisał:

Ehhh, szmat czasu tu nie pisałem ;) Nie oznacza to jednak, że nie śledzę tego tematu
;) Obserwuję Was na każdym kroku ;d

Chyba mnie :P Bo jakbym ja się nie wpisał to ty też mnie, takie rzeczy sie wie ^^

Dnia 21.02.2008 o 01:29, czapla56 napisał:

Rozumiem, iż to z braku innego zajęcia? Czy może lubisz takie sporty...? :)

Eee nudzilo mi się wtedy :D Ale nie powiem, jestem wysportowany i coś takiego dla mnie to przyjemnosć tylko ;) Teraz (tzn jeszcze w ferie) namawiam przyjaciółkę aby o 6 sie wybrala na biegi, bo chce schudnac a ja odpoczać od kompa. A samemu tak nudno :P

A ty chyba mialeś jeszcze wrócić prawda? Nie zrobiłeś tego, okłamaleś mnie, foch :P To koniec Czapla, potem dostaniesz /ignored na whisp. Chyba ze ładnie przeprosisz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 01:34, wip_01 napisał:

> Rozumiem, iż to z braku innego zajęcia? Czy może lubisz takie sporty...? :)
Eee nudzilo mi się wtedy :D Ale nie powiem, jestem wysportowany i coś takiego dla mnie
to przyjemnosć tylko ;) Teraz (tzn jeszcze w ferie) namawiam przyjaciółka aby o 6 sie
wybrala na biegi, bo chce schudnac a ja odpoczać od kompa. A samemu tak nudno :P

Mam kudłate myśli co do tego kawałka ]:->

Dnia 21.02.2008 o 01:34, wip_01 napisał:

A ty chyba mialeś jeszcze wrócić prawda? Nie zrobiłeś tego, okłamaleś mnie, foch :P To
koniec Czapla, potem dostanie /ignored na whisp. Chyba ze ładnie przeprosisz :)

Cóż, zdziwisz się... ;) Przed chwilą wszedłem, żeby zobaczyć czy jesteś, bo długo nie odpisywałeś... :D Niestety, próżno było szukać... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie skończyłem oglądać film "Finding Forrester" ( "Szukając Siebie" ) :)
Podobał mi się bardzo i mimo pory obejrzałem całość :)
Ktoś też może oglądał, to moglibyśmy podyskutować na ten temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:36, czapla56 napisał:

Mam kudłate myśli co do tego kawałka ]:->

Jakie? :D Powiedz, chętnie uslyszę. Od razu mówie to jest przyjaciółka :D

Dnia 21.02.2008 o 01:36, czapla56 napisał:

Cóż, zdziwisz się... ;) Przed chwilą wszedłem, żeby zobaczyć czy jesteś, bo długo nie
odpisywałeś... :D Niestety, próżno było szukać... :]

Ja długo nie odpisywałem? Jak miałem odpisać kiedy Czapla is offline? Więc mówię "Ide" poiwedzialem Akodo "dobranoc" i poszedlem tu :D Chyba ze masz jakąs misje hm/vanq to zawsze mogę się lognąć ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:18, balduran2 napisał:

--------------------------------------

A ja skończyłem właśnie wraz z Kafarem, oraz Stworem sesję w Aliens vs. Predator 2 -
coś 3 godziny graliśmy, a teraz przyszedłem do Nocnych marków...


Tak wiele się dzięki nam nauczył więc polecamy się na przyszłość :P i wszystkim razem i z osobna.. ogólnie postępy były widoczne podczas ostatniej rozgrywki. Niestety do doskonałości jak moja czy Stwora jeszcze brakuje ale już tuż tuż. Zresztą przy nas nie można się nie uczyć :P

Wiele fajnych akcji było że po prostu ze śmiechu płakałem :P nie ma to jak solidne granie multyplayer po dobranocce i przed pójściem spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:41, Kafar napisał:

Niestety do doskonałości
jak moja czy Stwora jeszcze brakuje ale już tuż tuż.


Tak jest jeszcze młody, a moc jest w nim silna:) Jeszcze sporo mu brakuje, choć coraz to z kolejnymi rozgrywkami wczuwał się coraz bardziej.. Grając też coraz bardziej umiejętnie:) Oczywiście wszystko to osiągnięte pod okiem doskonałych Mistrzów Kafara i Stwora^^ hihihihihihihiihhi:)

Dnia 21.02.2008 o 01:41, Kafar napisał:

Wiele fajnych akcji było że po prostu ze śmiechu płakałem :P


Oj tak:) ale trzeba przyznać że z nami to praktycznie zawsze jest kupa śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:47, Stwór napisał:

Tak jest jeszcze młody, a moc jest w nim silna:) Jeszcze sporo mu brakuje, choć coraz
to z kolejnymi rozgrywkami wczuwał się coraz bardziej.. Grając też coraz bardziej umiejętnie:)
Oczywiście wszystko to osiągnięte pod okiem doskonałych Mistrzów Kafara i Stwora^^ hihihihihihihiihhi:)


Tak.. szczególnie właśnie ostatnia rozgrywka dała mi do zrozumienia że być może (ale nie w tym życiu oczywiście) uczeń przerośnie mistrza. Jego kocie ruchy i celne celowanie Predatorem ukazywało nie tyle co jego braki ale co wady jeszcze wykorzystywania nabytych umiejętności. No ale cóż w weekend test na Herosów 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:41, wip_01 napisał:

Jakie? :D Powiedz, chętnie uslyszę. Od razu mówie to jest przyjaciółka :D

Duży już jesteś, wiesz co tam może człowiekowi po głowie chodzić... ;)

Dnia 21.02.2008 o 01:41, wip_01 napisał:

Ja długo nie odpisywałem? Jak miałem odpisać kiedy Czapla is offline? Więc mówię "Ide"
poiwedzialem Akodo "dobranoc" i poszedlem tu :D

Ajj tam, tutaj długo nie odpisywałeś, to wszedłem do gw, żeby Cię poinformować o nowej wiadomości.... :>
>Chyba ze masz jakąs misje hm/vanq to zawsze mogę się lognąć ponownie ;)
hm? Dla mnie nie ma czegoś takiego jak hard :)) Jedyny hm to stanie i słuchanie ludzi na pol dis.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 01:53, czapla56 napisał:

Duży już jesteś, wiesz co tam może człowiekowi po głowie chodzić... ;)

Ja mam z 185cm, a chodzić może mucha np na lekcjach :D Ale rozgryzłem ^^

Dnia 21.02.2008 o 01:53, czapla56 napisał:

Ajj tam, tutaj długo nie odpisywałeś, to wszedłem do gw, żeby Cię poinformować o nowej
wiadomości.... :>

Tego kawałka nie rozumiem i nie widzi się abym to rozkminil ^^ Wyjaśniej :D

Dnia 21.02.2008 o 01:53, czapla56 napisał:

hm? Dla mnie nie ma czegoś takiego jak hard :)) Jedyny hm to stanie i słuchanie ludzi
na pol dis.1 :)

Szczególnie w Kamadanie :D No to dawaj Hell''s palniemy na HM jak to takie proste i przyda mi sie bo RoF bedzie zólte ;) No dawaj do gry, cos się porobi, bo spać pójde, a tego nie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 01:58, wip_01 napisał:

Tego kawałka nie rozumiem i nie widzi się abym to rozkminil ^^ Wyjaśniej :D

Na forum nie odpisywałeś dość długom, więc się zacząłem martwić :) Wszedłem do gw, żeby Cię poinformować o odpowiedzi, sprawdzić co się dzieje itd ;) Jednak gdy wszedłem Ciebie nie było już od 25 min... :) Wiesz o co mi chodziło, czy nie? :)

Dnia 21.02.2008 o 01:58, wip_01 napisał:

Szczególnie w Kamadanie :D

Dokładnie to miałem na myśli ;)
>No to dawaj Hell''s palniemy na HM jak to takie proste i przyda

Dnia 21.02.2008 o 01:58, wip_01 napisał:

mi sie bo RoF bedzie zólte ;) No dawaj do gry, cos się porobi, bo spać pójde, a tego
nie chcesz :P

W gw ciągle jestem... :> Misji nie chce mi się teraz za bardzo robić, zresztą i tak ją już mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 02:05, czapla56 napisał:

Wiesz o co mi chodziło, czy nie? :)

"martwić" oj Czapla :D Już rozumiem ^^

Dnia 21.02.2008 o 02:05, czapla56 napisał:

W gw ciągle jestem... :> Misji nie chce mi się teraz za bardzo robić, zresztą i tak ją już mam ;]

Wiem, widze właśnie ;) To znajdź jakieś zajęcie :D Kurde mam Elemkę, Wareczkę, Rangerkę, Askę i nie wiem co robić O.o Chyba trza podrasować rangerke dla E.Druid (:*), o właśnie możesz mnie runnąć z Gates of Kryta do Ascalonu lub Droknar jak nie masz co robić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować