Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dajcie Quake V !!! :)
Mam pytanko chce se podrasować kompa troche.Wymiana ramu z DDR1 na DDR2 nowy procek,grafa,mobo
1,5GB DRR1 na 3GB DRR2
7300 GT na 8600GT
Celeron D 2,4GHz@3,2GHz na INTEL CORE 2 DUO E4500 2,2 GHz
Mobo tu nie mam pojecia :D

Czy to dobry zestaw nowe gry będą śmigać na High,Medium??? Ewentualnie rozważam zakup PS3 ale jak patrze na ceny gier (170zł-250zł) to ja dziekuje wole zostać przy piecyku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:34, AQ22 napisał:

Ciągnie mnie do tych gierek jednak nie mam talentu do skradanek.


Dlatego Hitman od czesci drugiej ma bardzo fajna opcje. Mozna gre przejsc jako skradanke i jest bardzo trudno, a mozna tez gry te przechodzic metoda "na Rambo", troche latwiej wtedy jest, nauczysz sie rozkladu pomieszczen etc. Contracts staram sie przechodzic po cichutku a jak cos nie wychodzi to wyciagam pistolet i uzywam argumentu sily.

A jakbyscie chcieli mi pomoc to zwrocice uwage na sygnaturke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman mam gdzies jakoś cześć na płytce była w jakimś czasopismie ide poszukać i też troche pociupie bo widzę że fajna giera ;]..... a już wiem jest to cześć Contracts zaraz się przekonamy czy dobra =]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to nie wiem czy powinieneś zaczynac od tej części, bo ponoc najsłabsza i jeszcze siebie zniechęcisz do serii:P Chociaż z drugiej strony jest dosyć tolerancyjna dla błędów gracza. Co do upgrade''u sprzętu to wszystko dobrze poza kartą graficzną. Seria 8600 to niestety duży niewypał i przegrywa nie tylko z 8800, ale także z serią Geforce 79xx. Radziłbym Ci poczekać i zainwestować w 9600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 02:00, reykan napisał:

Heh to nie wiem czy powinieneś zaczynac od tej części, bo ponoc najsłabsza i jeszcze
siebie zniechęcisz do serii:P


Bedac w czwartej misji zaprzeczam. Gra jest bardzo dobra. Co prawda fakt, ze pozniejsze misje to remake tych znanych z jedynki, jednakze fakt jest taki, ze dodano nowe sposoby na przejscie ich. No i nie kazdy mial okazje pograc w czesc pierwsza, bo trudna byla ona bardzo. Chcialbym, zeby bylo wiecej takich "slabych" gier jak Hitman: Contracts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...lekko podłamany wchodzę do tego tematu i witam się z Wami ;).

Widzę ,że coś tu jest mówione o Hitmanie...szczerze to grałem tylko troszkę w jedynkę ,więc nie będę się udzielał zbytnio w tym temacie....pamiętam ,że przeszedłem kilka misji i jakoś tak wyszło ,że braciak wykasował go...no i po przygodzie z Hitman''em xD.
Obecnie siedzę i kacę grę na GBA pod nazwą "Golden Sun" (na pewno znacie...a może i nie xD).Udało mi się już uzbierać wszystkie 28 djinów i teraz zostaję mi tylko nabić sobie trochę lewela dla nowych psyenergi :P.Idę dalej kacić xD.

Może później jeszcze wpadnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne się narażam, ale nie napisałem również nigdzie, że gra jest słaba. Jest najsłabsza, przynajmniej moim zdaniem, w serii, a w ogóle to dobra produkcja (choć robiona w pośpiechu i widać lenistwo twórców, jak mówiłeś- sześć misji to kopia pierwszej części), co pokazuje tylko świetność całej serii:P Chociaż jest w niej trochę świeżości, świetnych miejscówek (rzeźnia, psychiatryk), to później już troszkę bardziej monotonna (jak choćby misje z Triadą, gdzie trzeba chyba z 10 w jednej rozwalić). Dla mnie najlepszy jest Blood Money jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajne :P Troche za dużo krwi ;/ ale ogólnie spoko sie giercuje. Stosuje metode "Na Rambo" ponieważ gra sprawia mi wtedy wiecej radość =] Dobra ide grać czuje że znowu zarwe nocke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 02:10, reykan napisał:

Jest najsłabsza,
przynajmniej moim zdaniem, w serii, a w ogóle to dobra produkcja


A to teraz rozumiem o co chodzi. :) A o Blood Money juz mowilem - zagram jak tylko Contracts skoncze. No i jeszcze apropo trzeciej czesci - trzeba przyznac, ze fabula jest bardzo fajna, no i ten nastroj jak 47 sobie przypomina jak wypelnial te misje.

Dnia 24.02.2008 o 02:10, reykan napisał:

(choć robiona w pośpiechu
i widać lenistwo twórców, jak mówiłeś- sześć misji to kopia pierwszej części)


A gdzie ja cos takiego mowilem? :P Ok, ok wiem o co chodzi. :)

Dnia 24.02.2008 o 02:10, reykan napisał:

Chociaż jest w niej trochę świeżości, świetnych miejscówek
(rzeźnia, psychiatryk), to później już troszkę bardziej monotonna (jak choćby misje z
Triadą, gdzie trzeba chyba z 10 w jednej rozwalić).


O misja w rzezni byla naprawde fajna. Ale to trzeba przyznac seria gier Hitman to jedna z najlepszych gier na PC wogole. I tak miedzy nami mowiac - czekam na Hitman 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 02:29, Wojman napisał:

O misja w rzezni byla naprawde fajna. Ale to trzeba przyznac seria gier Hitman to jedna
z najlepszych gier na PC wogole. I tak miedzy nami mowiac - czekam na Hitman 5.

Teraz IO pracuje prawdopodobnie nad Kane and Lynch 2, choć może projekt Hitmana 5 nie jest zaniedbany. :P

Sam przeszedłem wszystkie części oprócz trójki - na tą po prostu nie miałem sprzętu w dniu premiery, teraz średnio mi się chce grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 02:29, Wojman napisał:


A to teraz rozumiem o co chodzi. :) A o Blood Money juz mowilem - zagram jak tylko Contracts
skoncze. No i jeszcze apropo trzeciej czesci - trzeba przyznac, ze fabula jest bardzo
fajna, no i ten nastroj jak 47 sobie przypomina jak wypelnial te misje.

Fabule akurat nic nie można zarzucić, zawsze lekko owiana tajemnicą, chociaż trochę wkurzający jest fakt, że dwie ostatnie części skupiają się głównie na retrospekcjach:P

Dnia 24.02.2008 o 02:29, Wojman napisał:


A gdzie ja cos takiego mowilem? :P Ok, ok wiem o co chodzi. :)

Ale nieduży klaps twórcom się należy:P W przypadku nowych graczy (ja do nich należę- nie grałem w jedynkę) takie zarzuty są nie na miejscu, ale fakt faktem niektórzy mogą mieć za złe brak oryginalności przy rekordowo niskiej liczbie misji (dwójka miała 20, tu raptem 12, w dodatku kilka bliźniaczo podobnych- własnie wspomniana Triada, a w dodatku w ostatniej misji kilka celów było już zaliczonych:P).

Dnia 24.02.2008 o 02:29, Wojman napisał:


O misja w rzezni byla naprawde fajna. Ale to trzeba przyznac seria gier Hitman to jedna
z najlepszych gier na PC wogole. I tak miedzy nami mowiac - czekam na Hitman 5.

Tak, seria jest naprawdę świetna i z biegiem czasu ewoulowała powiększając rzeszę fanów (w sumie jedynka i dwójka to gry dla entuzjastów planowania) nie zniechęcając starych. A z tym Hitmanem 5 to nie wiem, bo jego miejsce mógł już zająć Kane & Lynch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:46, Wojman napisał:

Mozna gre przejsc jako skradanke
i jest bardzo trudno, a mozna tez gry te przechodzic metoda "na Rambo", troche latwiej
wtedy jest, nauczysz sie rozkladu pomieszczen etc.


Trochę jak w Commandos (lub podobnych - Desperados, Robin Hood). :). Można albo "ostro" pojechać albo pobawić się w skrytobójcę (tu nożyk, tam pułapka). Taki wybór zawsze lubiłem w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Przeszedlem czwarta misje, range uzyskalem tylko Ekspert, a tak sie staralem, zeby zdobyc Silent Assasin. :( Nic kiedys przy okazji przejde cala gre z najwyzsza ranga. A tymczasem ide spac, bo pozn... znaczy sie wczesnie sie robi i trzeba troche sie przespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam nocnych marków :) tak sobie siedzę i piszę (staram się bynajmniej :P) pracę z historii na temat "Czy cesarstwo Bizantyjskie można nazywać kontynuacją Imperium Romanum? Jeżeli tak to w jakim stopniu? Jakie państwa kontynuowały później tradycje Bizancjum?" może podrzucicie jakieś fajne pomysły :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 00:20, turbol napisał:

witam nocnych marków :)


Dobry wieczór Tobie i wszystkim innym ^^

Dnia 25.02.2008 o 00:20, turbol napisał:

tak sobie siedzę i piszę (staram się bynajmniej :P) pracę z historii
na temat "Czy cesarstwo Bizantyjskie można nazywać kontynuacją Imperium Romanum? Jeżeli
tak to w jakim stopniu? Jakie państwa kontynuowały później tradycje Bizancjum?" może
podrzucicie jakieś fajne pomysły :D?


Khem... Zabiłeś rozmowę samym jej początkiem, że tak powiem xD I nie, ja nie mam żadnych (nawet niefajnych) pomysłów xP


Ehh... Tak sobie siedzę i staram się jakoś przełknąć myśl, że po dwóch tygodniach ferii w końcu do szkoły muszę wrócić... Wszystkie moje wnętrzności się buntują przeciwko temu, ale niestety- mus to mus, nic nie poradzę. Ale ja nie chcę do szkoły! <rozpaczliwy płacz>

Ale i tak nie zamierzam z tego powodu kłaść się wcześniej spać, a co! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzisiaj 2x WF, 2x technologia informacyjna i chemia :D 5 lekcji i do domu. Gorzej bo jutro poprawa cosinusów, sinusów i reszty tego badziewia :/ no i te wypracowania. Tak, tak wypracowaniA. Może lepiej pójdzie pomoc w temacie "Grecki idealizm czy rzymski praktycyzm - między Don Kichotem a Sancho Pansą." :P kurde, ale mi się nie chce... zwłaszcza po 2 tygodniach ferii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 00:20, turbol napisał:

witam nocnych marków :) tak sobie siedzę i piszę (staram się bynajmniej :P) pracę z historii
na temat "Czy cesarstwo Bizantyjskie można nazywać kontynuacją Imperium Romanum? Jeżeli
tak to w jakim stopniu? Jakie państwa kontynuowały później tradycje Bizancjum?"


Napisz że po upadku Rzymu Wschodnei Cesarstwo (Bizancjum) zachowało podobne struktury, tradycje - taka kontynuacja polityki Rzymu itp.

A no i jeszcze coś z tego możesz wyciągnąć: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cesarstwo_Rzymskie_Narodu_Niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór "Nocnym Markom".Tak sobie teraz surfuję po necie i tak z przyjemności czytam Wasze wypowiedzi.Dużo postów jest interesujących-jako obywatel tego systemu jestem w trybie nauczania.Więc nie pozostaje mi nic innego - jak zapoznawanie się z "forum" na gram.pl
A że nie chce mi się spać - to wykorzystuję czas na tą stronkę.Jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi - a więc pochwalić się chyba mogę-bo po nocach nie śpię od 1997 roku ... zdziwienie? wiem że to nie do uwierzenia - ale ciekawość i nałogi prowadzą do efektów pobocznych.Kiedy ja znowu będę normalnie spał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cierpiących na bezsenność :D W sumie to się zaraz zwijam ale muszę poczekać jeszcze 10 minut :P Znowu się do szkoły nie wyśpię, ehh ... życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować