Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Widzę że niektórzy chcą grać w nocy, heh. Ja dziś pograłem troszkę w GW więc teraz odpuszczę i niedługo pójdę spać. Chociaż nową postacią (Derwem) całkiem dobrze mi idzie, gram jakiś drugi tydzień a już 3 tytuły troszkę nabite.
A jak wstanę to planuje obejrzeć jakiś film, waham się między Zieloną Milą a Godzinami Szczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AQ, musimy pograć w tygodniu, weź mnie czepnij na GG bo sam na niewidoku jesteś, też gram dervką a samemu to strasznie nudno jest :-)

KONIECZNIE obejrzyj Zieloną Milę. Tylko wiesz - jest to jedyny film na którym się po prostu popłakałem (tak samo jak pół roku wcześniej przy książce) - a mnie naprawdę ciężko rozkleić. Tak więc ostrzegam :) Godziny szczytu zaś są jajcarskie strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:27, AQ22 napisał:

Widzę że niektórzy chcą grać w nocy, heh.

Ja też pewnie będę grał...
W Władcę Pierścieni: Powrót Króla, albo Star Wars Battlefront II.

Dnia 17.02.2008 o 00:27, AQ22 napisał:

A jak wstanę to planuje obejrzeć jakiś film, waham się między Zieloną Milą a Godzinami Szczytu.

A które "Godziny szczytu"?
I czy oglądałeś już "Zieloną Milę"?
Jeśli nie, to koniecznie obejrzy!
A tak w ogóle, to chyba "Zielona Mila" będzie w tym tygodniu w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to co,nie skończyłem?Już 3-4 razy.Mam trzy gry do wyboru Crysis Edycja Limitowana,EK WiC lub Assassin''s Creed EK,co wybrać?Pytam tak przy okazji.Aha o najważniejsze nie spytałem,jak oceniasz grę w skali 1-10?
Dobra idę spać;)
Pozdro.

Zzzzzz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też wam się to GW jeszcze nie znudziło :D Spróbujcie WoW-a, zwłaszcza, że pierwsze 10 dni gry, jest całkowicie darmowych. Na dodatek, gdy wybierzecie Ally, możecie liczyć na moją pomoc... ;]
Balduran -> A grałeś w LotR Online ?
Gorn -> WiC w skali 1-10 ? Myślę, ża zasługuje na 7 ;] Nudzi się po jakimś czasie i naprawdę ciężko później wrócić... Zwłaszcza z perspektywą, że w rankingu spadłeś o jakieś dziesięć tysięcy miejsc... A co do gry, to nie polecam jakichś tam EK, tylko zwykłą edycję premierową, jeszcze na dobrą książkę/bilet do kina zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:37, Probos napisał:

Balduran -> A grałeś w LotR Online ?

Nie miałem jeszcze grać osobiście okazji, aczkolwiek przyglądałem się chwilę jak kolega gra.
Bardzo chętnie bym zagrał, ale troszkę odstrasza mnie abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Coś pisałeś o Guitar Hero, jeżeli wzrok mnie nie mylił... ;p
Powiedz mi, jak przebiega proces instalacyjny, oraz czy gitarka plastikowa zapewnia komfortową zabawę i nie jest zbytnio podatna na uszkodzenia, ok ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...widzę ,że większość tutaj zebrana gra...ja jednak jakoś tego zrozumieć nie mogę :P.
Osobiście nie mogę sobie wyobrazić jak można dobrze grać w nocy xD.Zazwyczaj (mówię tutaj tylko o sobie...innych to nie dotyczy ,chyba ,że mają tak samo jak ja :P )jakoś nie mogę się skoncentrować na grze co potem się odbija na rozgrywkę gdzie patrzę...że już ,np. nie żyje :P.Najczęściej siedzę oglądam jakieś filmy lub anime...albo mnie nie ma przed kompem po prostu ;).

Może ktoś z Was pogrywa regularnie w bilarda?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 00:40, balduran2 napisał:

Nie miałem jeszcze grać osobiście okazji, aczkolwiek przyglądałem się chwilę jak kolega
gra.
Bardzo chętnie bym zagrał, ale troszkę odstrasza mnie abonament


Nie taki abonament straszny, jak go malują ;] Mnie też kiedyś fakt regularnego płacenia odsuwał od tytułu, lecz z czasem zdajesz sobie sprawę, że ten opłacony miesiąc wcale nie mija tak szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:34, balduran2 napisał:

Ja też pewnie będę grał...
W Władcę Pierścieni: Powrót Króla, albo Star Wars Battlefront II.

W Powrót króla gra sie z kolegami ;]

Dnia 17.02.2008 o 00:34, balduran2 napisał:

A które "Godziny szczytu"?

1 albo 2, trzecia część oglądałem w kinie ale nie posiadam.

Dnia 17.02.2008 o 00:34, balduran2 napisał:

I czy oglądałeś już "Zieloną Milę"?

Nie, a nie jedna osoba mi to polecała.

Dnia 17.02.2008 o 00:34, balduran2 napisał:

Jeśli nie, to koniecznie obejrzy!
A tak w ogóle, to chyba "Zielona Mila" będzie w tym tygodniu w TV.

Cenna informacja gdyż tego filmu też nie posiadam, jutro poszukam czy prawdę mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:41, Probos napisał:

/.../
Coś pisałeś o Guitar Hero, jeżeli wzrok mnie nie mylił... ;p
Powiedz mi, jak przebiega proces instalacyjny, oraz czy gitarka plastikowa zapewnia komfortową
zabawę i nie jest zbytnio podatna na uszkodzenia, ok ? :>


Nie moim zdaniem zabawa jest przednia. Na razie przetestowałem na piosence Beastie Boys, ale w nocy nie wypada grać w to. Ludzie śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 00:48, Tomicha napisał:

Nie moim zdaniem zabawa jest przednia. Na razie przetestowałem na piosence Beastie Boys,
ale w nocy nie wypada grać w to. Ludzie śpią...


A tam, ludzie ;p Chłopak się kształci, to mu przeszkadzają, bezczelność ^^
Cóż, zastanawiam się nad zakupem, bardzo mnie kusi ten tytuł, lecz teraz dylemat :
a) abo do WoW-a
b) GH3
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:32, Sephirath napisał:

AQ, musimy pograć w tygodniu, weź mnie czepnij na GG bo sam na niewidoku jesteś, też
gram dervką a samemu to strasznie nudno jest :-)

Wiem że samemu nudno jest, dlatego często zaliczam przerwy w graniu. Ostatnio paru ziomków z gramu zaczęło grać to i ja wróciłem ;] A na gg nie wchodzę praktycznie, jak chcesz mnie złapać to polecam Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:52, Probos napisał:


> Nie moim zdaniem zabawa jest przednia. Na razie przetestowałem na piosence Beastie
Boys,
> ale w nocy nie wypada grać w to. Ludzie śpią...

A tam, ludzie ;p Chłopak się kształci, to mu przeszkadzają, bezczelność ^^
Cóż, zastanawiam się nad zakupem, bardzo mnie kusi ten tytuł, lecz teraz dylemat :
a) abo do WoW-a
b) GH3
;p


Zależy jakie masz postacie w WoW - ie. Jak musisz podlevelować to abonament oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:45, Nertis napisał:

Osobiście nie mogę sobie wyobrazić jak można dobrze grać w nocy xD.

Mi się dobrze gra w nocy, bo nikt mi wtedy nie zawraca d...znaczy nikt mi nie przeszkadza ;)
Zazwyczaj (mówię tutaj

Dnia 17.02.2008 o 00:45, Nertis napisał:

jakoś nie mogę się skoncentrować na grze co potem się odbija na rozgrywkę gdzie patrzę.

Ja i tak zawsze siedzę do późna więc nie mam takich "problemów"

Dnia 17.02.2008 o 00:45, Nertis napisał:

Najczęściej siedzę oglądam jakieś filmy lub anime...

Też lubię oglądać filmy po nocach - nie wiem dlaczego.

Dnia 17.02.2008 o 00:45, Nertis napisał:

albo mnie nie ma przed kompem po prostu ;).

Znaczy się przysypiasz.

Dnia 17.02.2008 o 00:45, Nertis napisał:

Może ktoś z Was pogrywa regularnie w bilarda?? xD

Ja nie gram regularnie, ale jak tylko mam okazje.

Probos ===> A taki abonament, to ile niby kosztuje?

AQ22 ===> Co to znaczy "gra sie z kolegami"? Znaczy w trybie kooperacji? Nie mam go jeszcze odblokowanego. Jak mniemam przez internet się gra?
A co do filmu, to nie zastanawiaj się dłużej i oglądaj "Zieloną Milę"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem bramkę Del Piero. Ładne uderzenie spoza szesnastki, dające Juve zwycięstwo nad Romą w 23. kolejce serie A. Teraz punkcik straty do drugiej w tabeli Romy.
Jutro wyjazd na obóz piłkarski. Cały tydzień sie nie wyśpię, ale myślę, że doszkolę. Pięć dni bez gram.pl :/ ...e tam wytrzymam, przecie uzależniony nie jestem : ) Tylko dużo czytania będę miał, bo newsy czytam, szczególnie jeżeli dotyczą sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:57, El Cascador napisał:

Właśnie zobaczyłem bramkę Del Piero. Ładne uderzenie spoza szesnastki, dające Juve zwycięstwo
nad Romą w 23. kolejce serie A. Teraz punkcik straty do drugiej w tabeli Romy.
Jutro wyjazd na obóz piłkarski. Cały tydzień sie nie wyśpię, ale myślę, że doszkolę.
Pięć dni bez gram.pl :/ ...e tam wytrzymam, przecie uzależniony nie jestem : ) Tylko
dużo czytania będę miał, bo newsy czytam, szczególnie jeżeli dotyczą sprzętu.


Dobrze wolę Juventus od Romy, a Del Piero jest jednym z moich ulubionych włoskich piłkarzy( choć z lekka stary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:56, kulfonito napisał:

Witam dziewczętą :P O czym talking? :D

Witaj. Tutaj? O WoW, GF, Zielonej Milii i Godzinach Szczytu. Próbuję się wkręcić jakoś, może Tobie sie uda : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować