Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 01:32, ellasar napisał:

Dlaczego w temacie można się wypowiadać tylko do szóstej? U mnie noc często kończyła
się znacznie później.:D


A powiedz mi, ile tak w nocy siedzisz przy kompie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczyna się robić ciemno, pracuje/gra mi się znacznie lepiej. Zazwyczaj odchodzę, kiedy słońce zaczyna mi przeszkadzać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 01:32, ellasar napisał:

Dlaczego w temacie można się wypowiadać tylko do szóstej?

Bo umownie noc się wtedy kończy? Cisza nocna trwa do 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czterech dniach widzę, że się coś w wątku ruszyło, ale i tak marnie. Takiej bidy już dawno tu nie było. Kto to słyszał, żeby tutaj na jednej stronie było widać posty oddzielone od siebie o tydzień? ;] Na dzisiejszy wieczór mam dylemat: popracować trochę, czy może jednak pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:18, Klimos napisał:

Po czterech dniach widzę, że się coś w wątku ruszyło, ale i tak marnie.

Marnie? Beznadziejnie.

Dnia 28.05.2008 o 00:18, Klimos napisał:

Takiej bidy już dawno tu nie było.

Czy ja wiem. Ostatnimi czasy, coraz częściej tak jest.

Dnia 28.05.2008 o 00:18, Klimos napisał:

Kto to słyszał, żeby tutaj na jednej stronie było widać posty oddzielone od siebie o tydzień? ;]

Nie widziałem.

Dnia 28.05.2008 o 00:18, Klimos napisał:

Na dzisiejszy wieczór mam dylemat: popracować trochę, czy może jednak pograć...

Jak to co robić? Oczywiście, że...pracować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł... Wolałbym się jednak wyspać, bo jutro mam jazdę, i to dość wcześnie bo o 11... ale spodobało mi się to :). Tak ciężko jest Ci zasnąć czy po prostu lubisz poszaleć w nocy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:18, Klimos napisał:

Na dzisiejszy wieczór mam dylemat: popracować trochę, czy może
jednak pograć...


Ja sobie pogram - nocą mi się raczej kiepsko maluje (chociaż mam kolegę, który lubi malować przy świetle sztucznym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:21, balduran2 napisał:

Marnie? Beznadziejnie.
Czy ja wiem. Ostatnimi czasy, coraz częściej tak jest.

To nasze rozruszanie tematu dwa tygodnie temu, to widzę że taka jednorazowa akcja była :|

Dnia 28.05.2008 o 00:21, balduran2 napisał:

Jak to co robić? Oczywiście, że...pracować ;P

No właśnie z siecią korporacyjną się połączyłem i koleżanka z pracy mnie prosiła bym coś sprawdził. Następnie skrobne parę maili, które już powysyłam jutro rano i jak starczy sił zabiorę się za magisterkę, bo w poniedziałek mam spotkanie z promotorem i wypadałoby pokazać mu coś działającego. Jak sił nie starczy, to pewnie jakąś misję w GTA sobie przejdę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy, to wszyscy ;]
A ja idę spać! Rano raczej trudne zaliczenie z architektury, w południe złożenie projektu zabudowy jednorodzinnej w CADzie na informatykę (Heh.. trzeba go jeszcze skończyć :), a po południu rozpocznie się kucie do egzaminu z mikroekonomii... Tjaa... To będzie ciężki dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a jednak ktoś tu jest :)

Dnia 28.05.2008 o 00:21, Skywalker560 napisał:

Ja bym pograł... Wolałbym się jednak wyspać, bo jutro mam jazdę, i to dość wcześnie bo
o 11... ale spodobało mi się to :).

Znudzi Ci się jak egzamin będziesz miał :P
Ja też już niedługo do swojego autka też będę mógł wsiąść. Jutro zdejmują mi szwy, w poniedziałek dostanę stabilizator na kolano i w miarę normalnie będzie można funkcjonować. A za dwa tygodnie wracamdo Danii...

Dnia 28.05.2008 o 00:21, Skywalker560 napisał:

Tak ciężko jest Ci zasnąć czy po prostu lubisz poszaleć w nocy? ;)

Jestem raczej typem człowieka, który woli posiedzieć do 2-3 i wstać 9-10, aniżeli chodzić spać o 22 i zrywać się skoro świt o 6 rano. Nawet jak muszę wcześnie wstać, to rzadko udaje mi się przed północą położyć do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:29, Klimos napisał:

Znudzi Ci się jak egzamin będziesz miał :P


Zapewne :P.

Dnia 28.05.2008 o 00:29, Klimos napisał:

Jestem raczej typem człowieka, który woli posiedzieć do 2-3 i wstać 9-10, aniżeli chodzić
spać o 22 i zrywać się skoro świt o 6 rano.


Ta... ja potrafię pójść spać o 20 i stać o 13, hehehe. Chociaż generalnie to chodzę spać po 24, ostatnio nawet dobijam do drugiej ;).

A tak w ogóle to co Ci się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:32, Skywalker560 napisał:

Ta... ja potrafię pójść spać o 20 i stać o 13, hehehe. Chociaż generalnie to chodzę spać
po 24, ostatnio nawet dobijam do drugiej ;).

Nie no, aż tak długo spać nie potrafię. Raz poszedłem o 19 czy 20 i potem obudziłem się o 2 czy 3 i noc z głowy. Zasnąłem chyba koło 6, na godzinkę, bo do pracy trzeba było wstawać.

Dnia 28.05.2008 o 00:32, Skywalker560 napisał:

A tak w ogóle to co Ci się stało?

Gdzieś już tu trochę wcześniej opisywałem co i jak. Dokładna historyjka parę stron wcześniej. W skrócie: kontuzja kolana, gips, artroskopia, zerwane więzadła krzyżowe i teraz powolne leczenie i powrót do zdrowia. A za 3 miesiące przeszczep :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja potrafię tak długo spać ;). Wypadek jak widzę bardzo bolesny ;). A mi w sumie ten mój "test na nadgorliwość" prawie się udał, ale mogło być lepiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:25, Klimos napisał:

To nasze rozruszanie tematu dwa tygodnie temu, to widzę że taka jednorazowa akcja była

Chyba tak - przynajmniej na razie.
Graffis, z tego co zauważyłem to ostatnio nie ma prawie czasu - nawet w nocy chyba. Rzadko go widzę na Xfire, a już o projekcie SW nie wspominając.
Nie mówiąc, już o innych NM którzy całkowicie się wykruszyli.

Dnia 28.05.2008 o 00:25, Klimos napisał:

No właśnie z siecią korporacyjną się połączyłem i koleżanka z pracy mnie prosiła bym
coś sprawdził. Następnie skrobne parę maili, które już powysyłam jutro rano i jak starczy
sił zabiorę się za magisterkę, bo w poniedziałek mam spotkanie z promotorem

Pracuj, pracuj.
A o GTA IV mi tu nie gadaj, bo ja sobie wcześniej aniżeli w sierpniu nie zagram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was, a zarazem podziwiam... potraficie przesiedzieć przed ekranem komputera całą noc? wiem, że od czasu do czasu można... ale chyba nie każdej doby?... x_X dla większości dzień zapewnia wystarczającą dawkę wrażeń i zmęczenia, ale cóż - wyjątki były, są i będą ;x miłej nocy wszystkim życzę, sam jednak mam za słabą wolę, żeby siedzieć przed komputerem do samego rana ;)

Przy okazji - czy cisza nocna nie zaczyna się o 22:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:48, Lfdracon napisał:

Nie rozumiem was, a zarazem podziwiam... potraficie przesiedzieć przed ekranem komputera całą noc?

A kto powiedział, że ciągle siedzimy przy komputerze? I nikt też nie mówił, że siedzimy całą noc.
Ja czasem jeszcze idę do telewizora, coś oglądnąć ;P
A tak na serio, to przeważnie coś tam sobie robię - najczęściej czytam książkę i zaglądam od czasu, do czasu na forum.
Standardowo kładę się spać między 02:00 a 03:30. Aktualnie gdy już zasypiam, wydaje mi się że zaczyna się już ciemno robić.

Dnia 28.05.2008 o 00:48, Lfdracon napisał:

Przy okazji - czy cisza nocna nie zaczyna się o 22:00?

Zaczyna się o 22:00, ale ze względu na natłok spamu (tworzony przez dzieci) jaki tu czasem był między godziną 22 a 23, moderatorzy przesunęli godzinę "otwarcia" na 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Chyba tak - przynajmniej na razie.

Za 2 tygodnie to ja już normalnie do pracy będę jeździł, więc wtedy na mnie nie liczcie zbytnio :P

Dnia 28.05.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Graffis, z tego co zauważyłem to ostatnio nie ma prawie czasu - nawet w nocy chyba. Rzadko
go widzę na Xfire, a już o projekcie SW nie wspominając.

Na Xfire to często go widzę. A za dnia to nawet Eve miewa włączone. Chyba, że działa w analogiczny sposób do mnie: na służbowym laptopie wirtualny desktop do kompa w pracy, a na prywatnym GW ;]

Dnia 28.05.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

A o GTA IV mi tu nie gadaj, bo ja sobie wcześniej aniżeli w sierpniu nie zagram ;P

Pocieszę Cię: Spodziwałem się czegoś naprawdę lepszego. Poziom rozwoju gry (oczywiście poza grafiką) przyrównam do Liberty City Stories, bo z tą częścią miałem najwięcej do czynienia - jedyna ukończona na 100%. Z San Andreas dużo kontaktu nie miałem, ale na tyle co pograłem, to jestem gotów stwierdzić, że moim zdaniem czwórka jest krokiem wstecz w stosunku do SA.


@Skywalker560:

Dnia 28.05.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Wypadek jak widzę bardzo bolesny ;).

Aż tak źle nie jest na szczęście...

Dnia 28.05.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

A mi w sumie ten mój "test na nadgorliwość" prawie się udał, ale mogło być lepiej ;).

Jak już się wziąłem, to ciężko mnie będzie odciągnąć. Aż do momentu jak skończę, albo porządnie się wkurzę, że nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:54, Klimos napisał:

Za 2 tygodnie to ja już normalnie do pracy będę jeździł, więc wtedy na mnie nie liczcie zbytnio :P

Biedaczek ;(

Dnia 28.05.2008 o 00:54, Klimos napisał:

Na Xfire to często go widzę. A za dnia to nawet Eve miewa włączone.

Może i jest online, ale na czat gildii nie zagląda - co oznacza chyba, że nie ma czasu. A Eve to mu pewnie coś tam samo robi...

Dnia 28.05.2008 o 00:54, Klimos napisał:

Pocieszę Cię: Spodziwałem się czegoś naprawdę lepszego.

Chyba właśnie dlatego, nie będę brał GTA IV od razu, razem z konsolą. Inne tytuły bardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 00:59, balduran2 napisał:

Biedaczek ;(

J aż tak bardzo nie narzekam. Praca z domu, z odległości 1000km, przy łączu 512 kbps tak średnio ma sens. Przynajmniej w robocie będą mieli ze mnie większy pożytek a i ja nie będę się wściekał, że wszystko wolno chodzi :P

Dnia 28.05.2008 o 00:59, balduran2 napisał:

A Eve to mu pewnie coś tam samo robi...

Jak ostatnio w GW graliśmy, to Graffis co 12 minut na chwilę uciekał, bo gdzieś tam statki musiał wysyłać

Dnia 28.05.2008 o 00:59, balduran2 napisał:

Chyba właśnie dlatego, nie będę brał GTA IV od razu, razem z konsolą. Inne tytuły bardziej mnie interesują.

Z jednej strony żałuję, że kupiłem pre-order, poczekałbym ze 2-3 miesiące i używkę z Allegro zgarnął jakieś 80-100 złotych taniej. Z drugiej strony jednak i tak by mnie ciągnęło do tej gry i raczej bym nie uwierzył narzekaniom na forach dopóki sam bym nie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować