Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ale jajca się teraz dzieją normalnie xD. Przychodzi braciak ze zgrają swoją i imprezują xD. Nawaleni wszyscy w trzy **** ,ale to szczegół >.<. Wchodzi ziomek braciaka i z tekstem : "Ejj...ty weź znajdź dla brata spodnie..." . Myślałem ,że się popłacze...chyba tam teraz każdy ledwo stoi na nogach...to znaczy ledwo siedzą xD. Chyba z zamulaszczej nocy się zrobi ostra "polewa" xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 03:17, Nertis napisał:

Ale jajca się teraz dzieją normalnie xD. Przychodzi braciak ze zgrają swoją i imprezują
xD. Nawaleni wszyscy w trzy **** ,ale to szczegół >.<.

Oj tak... uwielbiam ja takie momenty -_-''

Dnia 18.05.2008 o 03:17, Nertis napisał:

Wchodzi ziomek braciaka i z tekstem : "Ejj...ty weź znajdź dla brata spodnie..." .

o.O
Oj, a co brat zrobił ze swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 03:31, Graffis napisał:

Oj tak... uwielbiam ja takie momenty -_-''


Też uwielbiam takie momenty ;D. Mam darmowe browary ,więc co tutaj narzekać? xD.

Dnia 18.05.2008 o 03:31, Graffis napisał:

o.O
Oj, a co brat zrobił ze swoimi?


A wiesz ,że nie wiem? Myślał ,że na sobie ma jeansy ,a tu się okazuje ,że to są dresy i kumpel do mnie z tekstem ,żebym poszukał tych jeansów xD.Ja zaraz spadnę z fotela chyba xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 03:36, Nertis napisał:

Mam darmowe browary ,więc co tutaj narzekać? xD.

No ja jestem w zasadzie mało imprezowy. To znaczy ''bawię się'' tylko gdy presja społeczna na to jest już zbyt wielka (czyt. urodziny itp). Cóż są gusta i guściki jak to się mówi ;) To jednak wcale nie znaczy, że się bawić nie umiem (co wiele osób może potwierdzić - ciężko mi dotrzymać kroku i potrafię być dusza towarzystwa. Zwyczajnie mało mnie to rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 04:07, Black Monday napisał:

Ja przeszedłem ćwierć Warszawy na pieszo. Oczywiście by wytrzeźwieć. Co nie do końca
mi się udało ale chyba ok

Ok zrobiło się jasno więc ja idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to, już tak późno i nikt nie wstąpił do marków? :) Dawno tu nie byłem, trzeba było się wyspać do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 00:45, 143872 napisał:

A cóż to, już tak późno i nikt nie wstąpił do marków? :) Dawno tu nie byłem, trzeba było
się wyspać do szkoły ;)


hehe.. ja własnie ide spać bo oglądałem "wpuszczony w kanał". Świetna bajka, najlepsza jaką widziałem i najśmieszniejsza. Polecam wszystkim. No trzeba by iść spać, ja mam dzisiaj na 8 do szkoły :) I byle znowu do czwartku.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem właśnie drugi raz w Far Cry''a :) Jutro nie idę do szkoły więc mogę posiedzieć dłużej :) Ale jakoś cicho dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh... zapowiada sie ciekawa nocka nie ma co:
What are the adaptations patients with chronic illness or pregnancy have to make in their lives? Comment on the the communication skills used in interviews with those patients.
Po to człowiek z uporem godnym lepszej sprawy tłukł sobie do łba biologię, chemię i fizykę, żeby teraz marnować czas na takie pierdoły. Ech... chociaż tyle, że na RPGowym forum EVE trwa zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja się zapytam:
Kto z was skończył już GTA4 ;>
Ja stoje na 40% i jakoś czasu znaleźć nie umiem na dokończenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 00:58, lama123 napisał:

A teraz ja się zapytam:
Kto z was skończył już GTA4 ;>
Ja stoje na 40% i jakoś czasu znaleźć nie umiem na dokończenie :(

Oj, nieładnie ;p. Ja mam 80% ukończone, wszystkie misje done i poluję na te ******* gołębie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 00:58, lama123 napisał:

A teraz ja się zapytam:
Kto z was skończył już GTA4 ;>
Ja stoje na 40% i jakoś czasu znaleźć nie umiem na dokończenie :(


Mi również brakuje kilku misji do końca (jakieś 50% gry), czas jednak mam, ochoty za to znaleźć nie potrafię - nie podoba mi się jakoś to GTA IV, już nie ten sam klimat, co w poprzednikach :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 01:56, des1og napisał:

> A teraz ja się zapytam:
> Kto z was skończył już GTA4 ;>
> Ja stoje na 40% i jakoś czasu znaleźć nie umiem na dokończenie :(

Mi również brakuje kilku misji do końca (jakieś 50% gry), czas jednak mam, ochoty za
to znaleźć nie potrafię - nie podoba mi się jakoś to GTA IV, już nie ten sam klimat,
co w poprzednikach :/.

Zamieniłbym się z tobą za ten czas :P
IMO Gta4 jest najlepszą odsłoną gry i basta ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wspaniałe GTA...hm...kontrowersyjne będzie to co powiem ale nie podoba mi się GTA IV! Stacje radiowe cienkie, nic dla mnie. Samochody prowadzą się gorzej, nie wiem co to miało być, jakiś ukłon w stronę realnej jazdy? Po cholerę komu realna jazda w takiej grze jak GTA? ;P Jak ktoś chce symulatora to niech kupi Colina. Grafika w porządku, ale też nie zachwyciło mnie wcale to liberty city(nowy jork). Miasto szare aż do bólu. Przerywniki według niektórych świetne ale mnie one nudzą jak diabli. No i gramy jakimś ruskiem. Zachęcające? Nie wydaje mi się. Humor od panów z R* jeszcze nigdy nie był dla mnie tak przejmująco i dogłębnie nudny. Ale pewnie, nadal to GTA, można sobie pojeździć po mieście, i ogólnie róbta-co-chceta. Sprawa wygląda tak że zamówiłem sobie na gramie trzy gry: GTA IV, Army of Two i Stalker:Cień Czarnobyla, mam już je od tygodnia, z bratem skończyliśmy już AoT, tryb co-op jest genialny, świetne postacie, wysoko oceniam tę grę. Stalker też mnie niesamowicie wciągnął, gram w niego nadal, to długa gra, chociaż ma pewne niedociągnięcia. A GTA..? Leży...leży sobie i czeka na lepsze czasy aż zdecyduje się po nią sięgnąć ;P. Najlepsza częścią serii pozostanie dla mnie Vice city. Wciąż pamiętam szok związany z zetknięciem się z tą grą i postać Tommy''ego Vercetti.
Sumując:
GTA: Vice City >>>>> GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 02:33, Konował napisał:

Sumując:
GTA: Vice City >>>>> GTA IV

A ja powiem coś jeszcze bardziej kontrowersyjnego:
GTA >>>> cała reszta rodzinki GTA.
Tak jest, dla mnie GTA jest jedno - to pierwsze. I można dodawać co się chce, ale szoku wywołanego tamtą rozrywkowością nie przebija szpanerska grafika, wielkie rozmiary miasta, nowe bronie, gangsterzy obwieszeni złotem i z opuszczonymi gaciami lub muzyka z amerykańskich przedmieść.
No ale ja jestem narzekający na wszystko niemal zgred, jak już nie raz ustalaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to - co w tym temacie taka posucha ostatnio? :P Nie wierzę, że nikogo nie ma, wszyscy śpią...

Ja nareszcie mam wolne, właśnie skończyłem durny raport, miało być góra godzinkę na sfinalizowanie całej roboty, a wyszło grubo ponad 5! I tylko Excel, Word, Excel, Word... :/
A teraz mam dylemat - iść spać czy pograć w Jade Empire jeszcze :D Chyba to drugie wybiorę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 03:16, Quatre napisał:

A teraz mam dylemat - iść spać czy pograć w Jade Empire jeszcze :D Chyba to drugie wybiorę
^_^

Słuszny wybór - taki jaki powinien dotyczyć każdego Nocnego Marka. No i jak sam widzisz, nie każdy śpi - są tacy, którzy jeszcze na forum siedzą i nadrabiają zaległości z dnia. Co prawda już dzień kolejny, ale to szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak naprawdę stałem się nocnym markiem... A jutro muszę się wyspać i jechać na jazdy :P. Mam pytanie - czy ktoś z tutaj obecnych lubi Nine Inch Nails? Jeżeli tak, to czy ściągali ostatnią płytę (na)Trenta, The Slip? Ostatnio mam fazę na ten album :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w temacie można się wypowiadać tylko do szóstej? U mnie noc często kończyła się znacznie później.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować