Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 01:50, balduran2 napisał:

Klimos ===> A co? Nie wykurujesz się do połowy lipca? Czy też wtedy Cię w kraju nie będzie?


W kraju jestem teraz i się ostro kuruję. Za półtora tygodnia wracam do Danii i nie wrócę wcześniej niż w połowie sierpnia. O ile w ogóle wrócę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 02:04, Skywalker560 napisał:

Przeca emotka ;P. Ten film to jest przykład kiczu i tandety, ale śmieszny film, raz można
go oglądnąć, chociaż ciężkie to zadanie :P.

;P
Ostatnio się zastanawialiśmy czy by nie puścić go w 2 częściach - żeby ludzie wyszli z nie uszkodzonymi mózgami ;D

Dnia 29.05.2008 o 02:04, Skywalker560 napisał:

W takim razie muszę się kiedyś wybrać :). Tylko pasowałoby może zebrać jakąś ekipę, pojechać
z kimś więcej niż tylko samemu itp. :).

Zapraszamy. Jakbyś kiedyś się wybierał daj znać.

Klimos

Dnia 29.05.2008 o 02:04, Skywalker560 napisał:

W kraju jestem teraz i się ostro kuruję. Za półtora tygodnia wracam do Danii i nie wrócę wcześniej niż w połowie sierpnia. O ile w ogóle wrócę ;]

Oj...biedaczek. Ważne jest na razie, żebyś porządnie się wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamiloos wlasnie wrocil do domu po koncercie Metallicy i nie moze zasnac z podniecenia :D:D Bylo genialnie xD Dla zainteresowanych setlista:

01. Creeping Death 02. For Whom The Bell Tolls 03. Ride The Lightning 04. Harvester Of Sorrow 05. The Unforgiven 06. ...And Justice For All 07. Devil''s Dance 08. Disposable Heroes 09. Welcome Home (Sanitarium) 10. Master Of Puppets 11. Whiplash ------- 12. Nothing Else Matters 13. Sad But True 14. One 15. Sandman ------- 16. Last Caress 17. So What 18. Seek & Destroy

Ciesza mnie szczegolnie pozycje 12,16 i 17 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Oj...biedaczek. Ważne jest na razie, żebyś porządnie się wyleczył.


To z tym, ze nie wroce to ja pelen nadziei mowie. Po zakonczeniu rocznego kontraktu chcialbym (sierpien) jeszcze troche tam zostac.
Sorki za PL-literek, ale na Windowsa musialem sie przelaczyc chwilowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 02:22, Klimos napisał:

To z tym, ze nie wroce to ja pelen nadziei mowie. Po zakonczeniu rocznego kontraktu chcialbym
(sierpien) jeszcze troche tam zostac.

Tzn. chcesz żeby Ci kontrakt przedłużyli? Czy może jakąś inną pracę znajdziesz? Dalej języka będziesz się uczył?

P.S. Wszyscy pouciekali, więc ja też chyba będę powoli się zbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 02:30, balduran2 napisał:

Tzn. chcesz żeby Ci kontrakt przedłużyli? Czy może jakąś inną pracę znajdziesz? Dalej
języka będziesz się uczył?


Nie zdecydowałem się jeszcze czy zostać tam na stałe, czy nie. Na razie mi się podoba i kilka lat bym jeszcze popracował, jeśli będą chcieli mnie normalnie zatrudnić. W przeciwnym wypadku wracam do kraju, ewentualnie w rachubę wchodziłaby jeszcze Francja. A duńskiego oczywiście będę się uczył dalej, jak tylko zostanę w Danii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Ostatnio się zastanawialiśmy czy by nie puścić go w 2 częściach - żeby ludzie wyszli
z nie uszkodzonymi mózgami ;D


To coś słabe te mózgi mają ;). Kurs gotowania wymiata! :D Albo ten koleś z Benny''ego Hilla lejący sobie drinka do głowy xD. Chociaż ta kreskówka i stolica planety Panna były całkiem w porządku.

Dnia 29.05.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Zapraszamy. Jakbyś kiedyś się wybierał daj znać.


Oczywiście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 00:46, Skywalker560 napisał:

To coś słabe te mózgi mają ;).

Możliwe. Ale jakby ludzie zaczęli wychodzić już na początku spotkania, to by była lipa ;P

Dnia 30.05.2008 o 00:46, Skywalker560 napisał:

Oczywiście :).

Trzymam za słowo ;)

Klimos ===> Aż tak dobrze się żyje w tej Danii, że chcesz zostać? Czy może we Francji chcesz sobie zająć jakąś porządną posadę, zanim dziesiątki tysięcy Polaków tam się zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 00:57, balduran2 napisał:

zanim dziesiątki tysięcy Polaków
tam się zjawi?

Ostatni będą pierwwszymi ? :P
Swoją drogą słyszałem że dania to najdroższy kraj świata, to prawda ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 00:57, balduran2 napisał:

Możliwe. Ale jakby ludzie zaczęli wychodzić już na początku spotkania, to by była lipa
;P


Cóż, oglądnięcie tego filmu wymaga sporej dozy samozaparcia, do tego jest nieco nudnawy, w każdym razie walczyłem z przemożną chęcią wyłączenia go, ale z bratem ciotecznym wytrzymaliśmy do końca, czasami jednak można pośmiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 05:56, Mightmare napisał:

A duński jest łatwy?

Lepiej nie pytaj. Ju chyba japoski mi lepiej wchodzil...

Dnia 29.05.2008 o 05:56, Mightmare napisał:

wsumie to nigdy nie słyszałem o tym języku.

Nic dziwnego, mowi nim jakies 0,1% populacji swiata :P

Dnia 29.05.2008 o 05:56, Mightmare napisał:

Oczywiście zostan w Danii! Do Francji nie jedź...

A jakies konkrety czemu? Mnie sie podobalo tu i tu. Francja ma kilka zalet nad Dania: przede wszystkim podatki, oprocz tego lepszy klimat (w Danii to non-stop pada i za cieplo nie jest), a oporcz tego jakis normalny jeszyk, w ktorym bez zadnych problemow potrafie sie porozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą normalnością języka to bym polemizował, zapewne jest łatwiejszy niż duński, ale
dla przeciętnego polaka francuski normalny na pewno nie jest.
Mam za sobą 3,5 roku nauki "parlania francy" i stwierdzam, że przynajmiej jego gramatyka jest
zakręcona jak ruski termos.

A dzisiaj? Nothing special...poza partyjką w Trackmanię z pewną grupą gramowiczów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 01:06, Skywalker560 napisał:

Cóż, oglądnięcie tego filmu wymaga sporej dozy samozaparcia,

Tak, tak - to prawda. Ale każdy prawdziwy fan SW musi przez to przejść ;)
Zastanawiam się, jakiej jakości oni mają tego Holiday Special i jak to będzie wyglądać na dużym ekranie.

GungravePL ===> Ja też tam "byłem"! Ja też grałem z Wami w TM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Markow i nocnych markow ;] Fajna gra słow do tego tematu xP
Jak tam co zamulacie dzisiejszej nocy ?:D
Ja rozpaczam ze nie mam 7, 8 i 9 odcinka Prison Break`a z pierwszego sezonu
bo wlasnie się w ten serial dzisiaj wciągnołem :)
Hehe są tu jacys fani ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 00:57, balduran2 napisał:

Klimos ===> Aż tak dobrze się żyje w tej Danii, że chcesz zostać?

Podoba mi się, ot tyle. Głównie ze względu na wspaniałe warunki pracy, ludzi z zespołu i międzynarodowych znajomych.

Dnia 30.05.2008 o 00:57, balduran2 napisał:

Czy może we Francji chcesz sobie zająć jakąś porządną posadę,

Tak jak napisałem post wcześniej. Jak mieszkałem we Francji, również mi się podobało. Może mniej ze względu na pracę, a bardziej na kraj sam w sobie.

Dnia 30.05.2008 o 00:57, balduran2 napisał:

zanim dziesiątki tysięcy Polaków tam się zjawi?

Dziesiątki tysięcy - max. Nie to co w Angli i Irlandi - kilka milionów. Powód prosty - tam bez języka nic się nie zdziała, a próując dogadać się po angielsku, będą cię traktować gorzej niż jakbyś chciał się porozumieć na migi. Taka jest mentalność Francuzów i nic się na to nie poradzi. Jednak znając choć trochę ich mowę i próbując dogadać się po ichniejszemu, zyskuje się z miejsca szacunek i nawet popełniając masę błędów wszyscy będą starali się ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować