Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2011 o 01:59, meryphillia napisał:

Niestety katalog MindSaw już usunięty z sieci, no chyba, że leży gdzieś indziej, ale
nie chce mnie się teraz go szukać, więc nie zapodam linkacza do masy podobnych wałczesonów.
Kto nie ściągał, gdy reklamowałem label na blogasku, ten stratny teraz...


To dobrze.:P Mam teraz straszne zaległości(2-3 tygodnie bez śledzenia wydarzeń) i pewnie zawaliłoby mnie to totalnie.:>
Z h-h pora przesiąść się na ambient, i nowe dzieło Deaf Center obsłuchać. Po 2 kawałkach już widzę, że klimat jest i śmiało za ost do jakiegos filmu mogłoby robić.:>

@Mr_Terrorist - "The Rebound" z tego co pamiętam niezły był, czy też "(500) Days of Summer". Z tym, że to takie mało komediowe(ale jednak) filmy są(przynajmniej mi się tak wydaje).:>

@Harrolfo - właśnie widzę, jak spadasz.:P To taki trend obecnie chyba jest, ostatnio słyszałem tylko 'nie zdam tej matury'(zdane świetnie), 'nie dostanę się na UW'(a jutro okaże się, że się dostała), wszyscy tak marudzą, a dzieje się zupełnie co innego.:P
Pink Panter znam ja chyba, ale miło ze przypomniałeś(bo dobre to).:> Teraz mam skojarzenie z kreskówką, a ona z kolei wywołuje skojarzenie z takim czymś jak 'Mrówka i Mrówkojad', co przypomina mi, że nie mam tego jak obejrzeć(a chciałbym). Porąbane, wiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 02:04, meryphillia napisał:

Kiedyś to oglądałem i całkiem sympatyczne było:
http://www.filmweb.pl/Statek.Milosci


Jak spojrzałem co to jest na filmweb to aż mi się przypomniała gra "Larry 7: Miłość na Fali" ;p tak jakoś ;D

@Nephren-Ka - Te dwa podane przez Ciebie filmy akurat oglądałem ;p 500 dni miłości moim zdaniem był świetny, ale co prawda komedia to nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 02:12, Bezi_113 napisał:

70 minut temu wylądowałem lotem powrotnym z Rzymu i... zimno tu w tej Polsce :P


No niestety ostatnio to strasznie poje**** ta pogoda ;p a co tam robiłeś w tym Rzymie ? ;) Wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chapie dzisiaj, jak szalony.
Akurat skończyłem uzupełniać główny katalog świetnego monotonika (dzisiaj poleciało mniej więcej 3,16GB empetruch, bowiem nieco tam jeszcze grafik jest).
Teraz zabieram się za breakbeatowy sublabel 211 Mono.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 02:08, Mr_Terrorist napisał:

@Nephren-Ka - Te dwa podane przez Ciebie filmy akurat oglądałem ;p 500 dni miłości
moim zdaniem był świetny, ale co prawda komedia to nie jest ;)


Bo to jakieś skrzywienie z ''tagami'' z serwisów filmowych jest(z tą komedią), sam dodałem, że mało komediowe.:P
Jak ma być komedia, to polecam to: http://youtu.be/5wTxm47cKvE Szczerze mówiąc, dawno nie uśmiałem się tak na żadnym filmie.xD
A poważnie, to taka animacja nowa(dla mnie, czyli może już być stara :P) jak "Rango" jest całkiem przyzwoita.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 02:15, Bezi_113 napisał:

W sumie to smażyłem się w 40 stopniowych upałach, podczas gdy Was zalewały burze :)


Tylko smażyłeś ? Może coś zwiedziłeś ? Jadłeś włoską pizze lub spaghetti ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jadłem włoskiej pizzy.
Jadłem pizze :)
Tutejsze wyroby z grubego ciasta obsrane mrożonym łajnem trudno jest nazwać pizzą, w porównaniu włoskiego dania z cieniutkiego ciasta prawdziwą mozarellą :)
Ale cóż powiedzieć, najtańszy makaron tam jest lepszy od naszej ukochanej Lubelli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bear Gryllsa nigdy nie oglądałem, ale włączyłem odcinek, w którym odwiedził Polskę i tak mnie wciągnął, że postanowiłem obejrzeć cały. Przy okazji włączyłem Pogromców Mitów (też nigdy nie oglądałem) i chyba zacznę oglądać Discovery Channel ;] Na poprawę humoru Al Bundy (lepszy serial niż "Świat według Bundych" nie istnieje i koniec), a teraz lecę spać, bo jutro trzeba wcześnie wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi o milionerach :P
Odezwę się rano, teraz mi się już nie chce.
A mi się Pogromcy Mitów znudzili, Bear Grylls też, jedyne ciekawe programy jakie można złapać czasem na Discovery to How The Uinverse Works i Steven Hawking''s Universe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 02:54, Gumisiek2 napisał:

Bear Gryllsa nigdy nie oglądałem, ale włączyłem odcinek, w którym odwiedził Polskę i
tak mnie wciągnął, że postanowiłem obejrzeć cały. Przy okazji włączyłem Pogromców Mitów
(też nigdy nie oglądałem) i chyba zacznę oglądać Discovery Channel ;] Na poprawę humoru
Al Bundy (lepszy serial niż "Świat według Bundych" nie istnieje i koniec), a teraz lecę
spać, bo jutro trzeba wcześnie wstać :(


O widzisz, ja mam podobnie - z tym, że Gryllsa nie należy nadużywać, podobnie MB, bo się znudzi. Za to płytki DVD z "Married with Children" mają u mnie niemalże święty status.:>

Tym oto miłym akcentem żegnam się z ''nocnym życiem forum'', i spadam spać.
Zostawię Wam jeszcze ''smutasa''(ale jakiego klimatycznego) do posłuchania: http://youtu.be/L-6OMf1bTGs i miłej nocy życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 01:59, Mr_Terrorist napisał:

Witam wszystkich ;D Mam ochotę obejrzeć jakąś komedię romantyczną :3 polecicie coś ?

edit.

o faktycznie ;o gdzie jest Braveheart?


Hahaha :D Co świeto że mnie nie było.. co poprzedniego dnia znów nadawałem :D i poszedłem spać o 19:00 w niedziele a wstałem przed chwilą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 04:44, laki13 napisał:

A ja trochę w Art of Murder: Sztuka Zbrodni pograłem,a niedługo biorę się za instalkę
The Next Big Thing ;)


Ja żyje :D wstałem z grobu dzisiejszego trochę później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby pójść spać, ale obejdę się z ludzką pokusą, wampiry nie śpią w nocy :<
Idę zaczytywowywać się w Wiedźmiską Sagę, adios :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 04:47, Bezi_113 napisał:

Korci mnie żeby pójść spać, ale obejdę się z ludzką pokusą, wampiry nie śpią w nocy :<
Idę zaczytywowywać się w Wiedźmiską Sagę, adios :)


Cooo już w kimono ehhh kurde ja przed chwilą wstałem i nie mam z kim podróżować tutaj po sferach :C czytać książkę o 5 rano hihihih xD maniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować