Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 00:10, sliski_wojtas napisał:

Siemanko. Co tam u was dzisiaj słychać ?

Tragdia kanalizacja mi siada i Hydraulika wezwać będe musiał ciągle śmierdzi bo z rur cieknie syf:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:15, benq20 napisał:

> Siemanko. Co tam u was dzisiaj słychać ?
Tragdia kanalizacja mi siada i Hydraulika wezwać będe musiał ciągle śmierdzi bo z rur
cieknie syf:(

To grubo ^^ ;D Ale nie przejmuj się hydraulik przyjdzie, zrobi co trzeba i zabierze należyte pieniążki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:10, sliski_wojtas napisał:

Siemanko. Co tam u was dzisiaj słychać ?


Powitać!

A słychać takie coś(spokojne, można słuchać): http://youtu.be/u81zmQrib9g :>

Dzień nawet na plus - mecze w LoLa ze znajomą, kilka godzin z innymi znajomymi(atrakcja - montowanie kolczyków na dwóch językach), świadoma rezygnacja z całonocnej imprezy na wolnym akurat kwadracie(żeby z tą samą znajomą zagrać sobie jeszcze jeden mecz :P), i spać za jakiś czas(żeby jutro od 7 wszystko w domu zrobić).
Jedyny minus to brak sesji, ale może jutro uda się wszystkie osoby zgrać. A w sobotę się kolejny free-koncert zapowiada.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

> Siemanko. Co tam u was dzisiaj słychać ?

Powitać!

...
Widzę, że dzień pełen atrakcji ;D Ja dzisiaj cały dzień ze znajomymi po mieście latałem ^^ btw. wbiłem 46 level w bc2 właśnie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:28, benq20 napisał:

Wbiłeś 46 level w bc2 to faktycznie dzień pełen atrakcji zaszalałeś aż mi mowe odebrało.

Nom wiadomka ;) napisałem, że cały dzień na mieście spędziłem, a w bc2 godzinkę pograłem, więc niedużo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

A słychać takie coś(spokojne, można słuchać): http://youtu.be/u81zmQrib9g :>


A u mnie (ha, ja też raz rzucę linką, a co! :P) http://youtu.be/v5FW8Xo8ENo i http://youtu.be/VajwSe0cgj0 - takie tam granie, jak na moje uszy całkiem sympatyczne. ;)

Btw, tak ostatecznie stwierdziłem, że z tego co podesłałeś, najbardziej mi pasują Kolory i Mother and Child Divided. Ale z tego co się orientuję to Porcupine Tree dużo więcej kawałków w tym stylu nie ma?

EDIT: http://www.joemonster.org/p/605891/Kabaret_Potem_Piosenka_o_rybaku_i_rybce_z_tombaku <- zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim - pomyślałem, że w imię prokrastynacji oderwę się od pisania newsów, których o tej porze i tak nie czyta i wpadnę tutaj.
Nie chcę wyjść na leniwego, ale proszę - skoro już nic nie robię, zabawcie mnie. Sprawcie, bym marnował czas przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, a ja wyczekuję na moją grę, którą zamówiłem - Risen. Będzie dzisiaj po 8 u mnie w domku już - listonosz przyniesie, będę musiał nastawić budzik na 8 żeby odebrać ją, co za pech, że listonosz zawsze do mnie przychodzi z poleconymi po 8 ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:26, sliski_wojtas napisał:

Widzę, że dzień pełen atrakcji ;D Ja dzisiaj cały dzień ze znajomymi po mieście latałem
^^ btw. wbiłem 46 level w bc2 właśnie dzisiaj ;)


Jakie tam atrakcje.:P Rozmowy, piwo, krzyki przebijanych, rozmowy, piwo, rozmowy, piwo, pizza, itp(z mojego udziału wykreślamy piwo i niezdrowe jedzenie).:P LoL to też nie atrakcja.:P

BC2 to mam rozumieć Bad Company 2 jest. Nawet chyba zdarzyło mi się w to pograć kiedyś(jak jeszcze grałem w cokolwiek:P), i chyba nawet przyjemnie wspominam.:>

@Harrolfo - Znam to.:> Ogólnie jak skecze KMN chcesz przeglądać, to do rana Ci zejdzie i jeszcze pewnie zostanie.:D
A znasz takie coś: http://youtu.be/ilsQK4UAIv0 ? Tylko całe oglądnij, finał(nieplanowany) niszczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zamówionych gier - ja około 5 minut temu zamówiłem 2 na PC: Blood Stone i Batmana: AA. W obie grałem na PS3, ale wymieniłem. W Bonda chętnie bym pograł, więc kupuję, a w Batmanie co prawda mam od dawna platynkę, ale lubię czasem do niego wrócić (lubiłbym - gdybym nie wymienił ;). Wiem, że lepiej się w niego grałoby na konsoli, ale skoro na PC jest za 25 zł i mogę podłączyć pada od PS3, to czemu nie?
Chociaż oczywiście Arkham City zamówię na konsolę.
I takie pytanko - wiecie może, czy Bond ma acziki na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tu duzo osob siedzi to sie zapytam
Czy zamiast sciagania klienta do ageof conan unchained z oficjalnej strony (sciaga sie wolno) moge pobrac starszego klienta (do hyborian adventures) z jakiejs polskiej strony, pewnie byłoby szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Black Keys to ja nawet znam, całkiem fajny i przyzwoity(garażowy) blues rock grają. Ale do AFI to mnie nie zmusisz.:P Widzę po Last, że ich bardzo lubisz i to jest oki, ale to nie dla mnie. Co ciekawe, to jest ostatnio wiele takich zespołów, które są w gronie młodzieży popularne(jak Mindless Self Indulgence), których ja nie rozumiem.:P
PT ma ogólnie sporo takich metalowcy bardziej i fajnych numerów. Zresztą, najlepiej obsłuchaj sobie takie płyty jak "Fear of a Blank Planet", "Deadwing" i "In Absentia"(polecam właśnie taką kolejność). Podejrzewam, że da Ci to przyzwoity obraz tego zespołu, i kilka(naście) kompozycji może sobie zostawisz na stałe.:>

Edit - o, widzę, że też lubisz(i w ogóle znasz) kabaret Potem.:> Numer o rybce przedni(chociaż odgrywany po raz tysiąc ''ileśtam'').xD

@Harrolfo - to musi śmieszyć, skoro sami autorzy nie wytrzymają w pewnym momencie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

Ale do AFI to mnie nie zmusisz.:P Widzę po Last, że ich bardzo lubisz i to jest oki,
ale to nie dla mnie. Co ciekawe, to jest ostatnio wiele takich zespołów, które są w gronie
młodzieży popularne(jak Mindless Self Indulgence), których ja nie rozumiem.:P

Spoko, nie mam zamiaru zmuszać ;) osobiście lubię energię (chociaż ten kawałek akurat mniej, takie tam akustycznie granie), teksty i - to, co wielu odrzuca od nich - wokal Havoka ;) Ale nawet lepiej, że nie wszystkim pasuje to samo, przynajmniej jest jakaś różnorodność. ;)
A MSI też nie trawię ;]

Dnia 14.07.2011 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

"Fear of a Blank Planet", "Deadwing" i "In Absentia"

[notuje]
Ok, postaram się, zobaczymy co z tego wyjdzie. ;) Kiedyś szukałem przez YT ale trafiałem na same takie powolne kawałki, ale przy większej liczbie może znajdzie się i coś dla mnie. :>

Dnia 14.07.2011 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

Edit - o, widzę, że też lubisz(i w ogóle znasz) kabaret Potem.:>

Niektórzy się dziwią, że mimo wieku znam takie rzeczy, ale tu muszę pochwalić brata, który mnie dobrze pod tym względem wychował ;P Także i Potem, i KOC, i Monty Python nie są mi obce - i tak, chwalę się tym, bo niektórzy nie wiedzą co tracą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować