Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2013 o 00:05, pawbuk napisał:

Jak tam Wam życie mija?

Na ściąganiu gier, które sobie skasowałem. Wszystkich. ;p

I graniu w najnowszego Fire Emblem. Potrzebuję Master Seals w dużych ilościach, bo sporo postaci zbliża się do maksymalnego poziomu, a nie mogę ich nigdzie kupić. : /

@meryphillia
Zagraj w cokolwiek ze mną, to zaczniesz o nich myśleć jak o wybitnych graczach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 00:59, meryphillia napisał:

Mi za każdym razem chce się coraz mniej. :/

Ja gram po sieci głównie w FPS-y, ale też czasami mam dość głupoty graczy. Co nie oznacza, że nie można trafić na naprawdę sensownych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 00:10, meryphillia napisał:

Grałem w wiele gier sieciowych, ale bez kitu takiej ilości zretardziałych autystyków
nigdzie jeszcze nie widziałem, jak w WoT.

Try LoL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu jakiś ruch się pojawił w temacie ostatnio. Ktoś może mi streścić pokrótce o czym tak rozprawialiście pomijając jakieś LoLe, WoWy i inne tego typu cuda wianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, czyli nic nowego.

Mnie za to irytuje nieco perspektywa czekania do mniej więcej października na wybranie, skompletowanie, zamówienie, odebranie nowego kompa [ i zapewne monitora ... ] i ogarnięcie systemu i programów pod siebie [ instalacja czegoś innego niż XPek X_x ]. Niby hajs wystarczający mam i to w zapasie ale to podobno będzie najlepszy okres na kupno. A siedzenie na moim półżywym sprzęcie miłe nie jest ...

A pod koniec roku chciałbym wymienić / dokupić jakieś mebelki, chociaby częściowo do mieszkania. A przede wszystkim pracę zmienić na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez w końcu muszę zaopatrzyć się w nowego krzemiaczka, choć stary nadal będzie w użyciu z racji że większość moich ulubionych gier nie zadziała na Viście, a co dopiero mówić o W7/8.

Zresztą prawdę powiedziawszy, to współczesne gry mało co mnie interesują, a do zabawy w ukochane Combaciki (nawet nowe) wystarcza mój stary krzemiaczek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nocny chwilowy kaprys, by "pograć" jakieś mmo z sympatyczną społecznością, takie z którym jeszcze nie miałem okazji się zapoznać (czyli nie WoW, LotRO, RO2, AoC). Pewnie przejdzie zanim ktokolwiek odpisze na tego posta.

Poza tym męczę FMa, od 5 sezonów nie mogę się dorobić choćby jednego super napastnika, same średniaki. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 02:13, Kadaj napisał:

Mam nocny chwilowy kaprys, by "pograć" jakieś mmo z sympatyczną społecznością, takie
z którym jeszcze nie miałem okazji się zapoznać (czyli nie WoW, LotRO, RO2, AoC). Pewnie
przejdzie zanim ktokolwiek odpisze na tego posta.


''jakieś mmo z sympatyczną społecznością'' - przecież takie coś nie istnieje :D

Dnia 21.07.2013 o 02:13, Kadaj napisał:

Poza tym męczę FMa, od 5 sezonów nie mogę się dorobić choćby jednego super napastnika,
same średniaki. : /


Heh, ja od jakiś 2-3 miesięcy zaczynam nowy save i do tej pory kończy się na planach ''w myślach''.:D

@meryphillia - Panie, jaka znowu Vista, toż to istne samobójstwo mogąc od razu wskoczyć na piękny Win7. Pamiętam, że 3/4 mojego komputerowego życia przesiedziałem na XP, który to system uwielbiałem i kręciłem nosem na nowsze, ale 7 spisuje się od samego początku(a mam go już ponad rok) znakomicie(i nawet niektóre gry, vide M&M VII, które nie chciały mi za nic pójść na XP na 7 nagle zaczęły xD).

@Tyler_D - Hmm, mam znajomka który się sprzętem interesuje i ma teorię że najtaniej jest zawsze w wakacje(znaczy teraz chyba). Nie wiem na ile to prawda, ale parę lat temu właśnie w takim okresie kupowaliśmy kompy, rok temu on sobie wymieniał swój na lepszy też na przełomie lipca/sierpnia. Straszny z niego dusigrosz, więc coś w tym może być, i może to pomóc w skróceniu Twoich cierpień.xD

To sobie popisałem.xD Poza tym jest beznadzieja, więc śmiało można udać się do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu w temacie o upgradzie sprzętu - doradzili by poczekać te parę miesięcy bo pojawią się nowe cacka, potanieją te obecnie mnie interesujące, spadną nieco ogólnie ceny i takie tam. Sam nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 02:31, Nephren-Ka napisał:

''jakieś mmo z sympatyczną społecznością'' - przecież takie coś nie istnieje :D

Oj tam. ;p

Dnia 21.07.2013 o 02:31, Nephren-Ka napisał:

Heh, ja od jakiś 2-3 miesięcy zaczynam nowy save i do tej pory kończy się na planach
''w myślach''.:D

Niedługo mi stuknie 2000 godzin według Steama (ile z tego przeAFKowane, ciężko stwierdzić). Wtedy chyba dojrzeję do wymiany wysłużonej 2010 na nowsza wersję. ;p

A póki co w styczniu zdobycze bramkowe moich napastników to: 6,3,3,1. Boczny obrońca ma 4. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu kolonizacyjnego. ;]

Nawet nie idzie tak źle ostatecznie.
W końcu jestem w stanie produkować tyle narzędzi, że wystarcza na budowę nowych obiektów produkujących niezbędne speciały dla mieszkańców i których mogę dzięki temu "ewoluować" na kolejne poziomy statusu społecznego.
Nie licząc etapów inwestycji bilans też utrzymuje się na poziomie dodatnim i teraz już tylko pozostaje zwiększac ilośc mieszkańców.

Na spamie screenowym nowa wyspa zajęta pod mordercze zdobywanie tranu na biednych wielorybach ku uciesze mieszkańców żądnych oleju do lamp. ;]

20130721042920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam śpiochy? ;]

Właśnie obejrzałem sobie Batmana Burtona.
Film świetny nadal, z nadal najlepszą telewizyjną wersją Gotham City, ale mimo to starzejący się okrutnie.

Czas poprzeglądać internete przy muzyczce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 02:57, Sigu napisał:

Wiecie, że Techland rekrutuje graczy? :D


Raczej większość pracowników, których rekrutuje się w tego rodzaju firmach jest graczami. ;)

Polatałbym sobie.
Instalujemy więc LockOn''a. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować