Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 08:32, Monastor napisał:

> A mnie codziennie w nocy budzi alergia. Leci mi z nosa woda i nie można zasnąć. Strtasznie

> głupia ona jast. nIkomu jej nie życzę. A dzisiejszy dzień będzie bardzo upalny. Ufff...
Najlepiej
> wskoczył bym do zimnego basenu.
> Pozdrawiam.
Ja sobie jadę nad jeziorko... Drzewka, chłodek, wiaterek ;]
Gzy, komary, kleszcze :(
Laptop, mp3, telefon na konkurs
Śmierdzący koń, zimna woda, ciernie na łące
Boisko do nogi, ładny las na spacer, miłe towarzystwo

Hmm... Jechać czy siedzieć przy kompie ? ^^


Jedz odetchnij nie zjonizowanym powietrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:32, Monastor napisał:

> A mnie codziennie w nocy budzi alergia. Leci mi z nosa woda i nie można zasnąć. Strtasznie

> głupia ona jast. nIkomu jej nie życzę. A dzisiejszy dzień będzie bardzo upalny. Ufff...
Najlepiej
> wskoczył bym do zimnego basenu.
> Pozdrawiam.
Ja sobie jadę nad jeziorko... Drzewka, chłodek, wiaterek ;]
Gzy, komary, kleszcze :(
Laptop, mp3, telefon na konkurs
Śmierdzący koń, zimna woda, ciernie na łące
Boisko do nogi, ładny las na spacer, miłe towarzystwo

Hmm... Jechać czy siedzieć przy kompie ? ^^


Ja bym na twoim miejscu został w domu, bo:
- kleszcze przenioszą horoby
- komary gryzą (szczególnie nad jeziorem)
- NAJWAŻNIEJSZE- jest ZA CIEPŁO!!! (chociaż potem wskocyć do zimnej wody, no sam nie wiem...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:37, Bigjack7 napisał:

Jedz odetchnij nie zjonizowanym powietrzem :)

OK, tylko wezmę pyralginę, bo jak odchodzę od kompa to mnie boli głowa i muszę jechać na środkach przeciwbólowych

Przyda się też pare ulotek z logo gram pl... narysuję sobie forum na piasku i będę pisał posty

Będę tęsknił, wracam sobotę :P

PS
Co to za kraj, żeby w 30-osobowej wsi nie było darmowego internetu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:38, Dawid17 napisał:

Ja bym na twoim miejscu został w domu, bo:

... mogę pograć w Gothica, w HoMM3 w thiefa i posiedzieć na forum

Dnia 12.07.2006 o 08:38, Dawid17 napisał:

- kleszcze przenioszą horoby

Od początku wakacji wyciągnąłem sobie chyba z 30 kleszczy i nic mi nie jest, żadnej choroby...
Chorób wprawdzie nie ma, ale te horoby to faktycznie może być zagrożenie... nigdy nie słyszałem o horobie, to coś poważnego? ;) ;P

Dnia 12.07.2006 o 08:38, Dawid17 napisał:

- komary gryzą (szczególnie nad jeziorem)

Było odkomarzanie... facet przyszedł na działkę, spryskał wszystkie drzewa wodą (twierdząc, że to specjalny środek), wziął 30 zł i poszedł
Tylko że nie widziałem pojedyńczego komara od tamtego czasu :)
Najgorsze są gzy... tną straszliwie

Dnia 12.07.2006 o 08:38, Dawid17 napisał:

- NAJWAŻNIEJSZE- jest ZA CIEPŁO!!! (chociaż potem wskocyć do zimnej wody, no sam nie wiem...)
:P

Właśnie nad jeziorami jest odczuwalna niższa temperatura... nawet o kilka stopni... powinieneś o tym wiedzieć i najlepiej sam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do choroby kleszczy, jest bardzo groźna, a ja w poblkiżu nie mam żadnego CZYSTEGO jeziora. We wszystkich są stare opony, butelki itp. Fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:46, Dawid17 napisał:

Wracając do choroby kleszczy, jest bardzo groźna, a ja w poblkiżu nie mam żadnego CZYSTEGO
jeziora. We wszystkich są stare opony, butelki itp. Fuj...

Przecież nie zamierzam pływać :P
Tam jest strasznie zakwitnięta woda od glonów i dno muliste i obrzydliwe w dotyku :P
Nie wejdę tam za nic... ale jest chłodno ;)

Borelioza, zpaalenie opon mózgowych i te sprawy... wiem o tym dobrze.... Jak wyjmiesz kleszcza przed upływem doby to nic ci sie nie stanie. Przy obecnej medycynie, żeby Ci się coś stało, musiałbyś najpierw pozwolić kleszczowi stołować się do znudzenia, a potem zignorować wszelkie podejrzane objawy. Za bardzo straszą tą boreliozą. Teraz jak niedzielny wczasowicz wraca z lasu i zobaczy kleszcza, to beczy że umrze i jedzie na pogotowie... Kleszcza można wykręcić z zamkniętymi oczami przez pierwsze kilka godzin... potem jest trochę trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 09:02, Monastor napisał:

> Wracając do choroby kleszczy, jest bardzo groźna, a ja w poblkiżu nie mam żadnego CZYSTEGO

> jeziora. We wszystkich są stare opony, butelki itp. Fuj...
Przecież nie zamierzam pływać :P
Tam jest strasznie zakwitnięta woda od glonów i dno muliste i obrzydliwe w dotyku :P
Nie wejdę tam za nic... ale jest chłodno ;)

Borelioza, zpaalenie opon mózgowych i te sprawy... wiem o tym dobrze.... Jak wyjmiesz kleszcza
przed upływem doby to nic ci sie nie stanie. Przy obecnej medycynie, żeby Ci się coś stało,
musiałbyś najpierw pozwolić kleszczowi stołować się do znudzenia, a potem zignorować wszelkie
podejrzane objawy. Za bardzo straszą tą boreliozą. Teraz jak niedzielny wczasowicz wraca z
lasu i zobaczy kleszcza, to beczy że umrze i jedzie na pogotowie... Kleszcza można wykręcić
z zamkniętymi oczami przez pierwsze kilka godzin... potem jest trochę trudniej.


U mnie jeszcze nigdy nie stołował się kleszcz i bardzo dobrze. Ja bym poszedł do lasu ale tam są żmije. nie chciał bym aby mnie użarła. Radzę uważać na nie w tym roku i chodzić do lasu w butach powyżej kolan, bo ukąszenie żmii jest bardzo groźne. A słyszałem, że w tym roku jest ich bardzo dużo. Miałem kiedyś przed domem małą żmiję zygzakowatą. Nie mile wspominem to zetknięcie się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Ja bym poszedł do lasu ale tam

Dnia 12.07.2006 o 09:10, Dawid17 napisał:

są żmije. nie chciał bym aby mnie użarła. Radzę uważać na nie w tym roku i chodzić do lasu
w butach powyżej kolan, bo ukąszenie żmii jest bardzo groźne.

Faktycznie, straszne - w lesie sa zmije. Nie wychodz z domu, najlepiej nie wstawaj sprzed kompa. Slyszalem, ze w swiecie zewnetrznym mozna spotkac tez rekiny, jadowite pajaki i inne straszne rzeczy, nie odchodz na metr od klawiatury ! ;P


>A słyszałem, że w tym roku jest

Dnia 12.07.2006 o 09:10, Dawid17 napisał:

ich bardzo dużo. Miałem kiedyś przed domem małą żmiję zygzakowatą. Nie mile wspominem to zetknięcie
się z nią.

Uzarla cie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn... komp mi się przegrzewa. Dysk twardy i procek przede wszystkim. Dysk to już chyba nie pożyje zbyt długo :/ A więc dzisiejsza nocna partyjka DS''a odpada. CS jest mniej energożerny i ma mniejszą emisję cieplną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Tobie co się niby z kompem dzieje? Wiem że za oknami gorąco, ale bez przesady ;) Jak mi wytrzymuje 100% obciążenie przez 10h na dzień to jest dobrze ;) No ale tak to jest jak się wentylator włączyło na 2 i postawiło obok kompa ;) To już jest lepiej. Sam sprawdź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bez przesadyzmu panowie, mi komp ciągnie ładnie cały czas na wiatrakach fabrycznych i nie ma problemu.
Może dlatego że sprzęt nie jest najnowszy i jakoś super sie nie grzeje ;]
Noc jeszcze młoda, ale w te wakacje mam zamiar sie wysypiać, więc przesadnego zarywania nie będzie, nie chcę pamięać tych nocy, nie tak dawno gdzie o tej porze siedziałem przed ksiazkami fcuk ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wszyscy narzekają na przegrzewanie się kompa, a u mnie normalna temperatura, i w dodatku chodzi tak cicho,zę można by pomyśleć żę wyłączony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:19, PolishWerewolf napisał:

A Tobie co się niby z kompem dzieje? Wiem że za oknami gorąco, ale bez przesady ;) Jak mi wytrzymuje
100% obciążenie przez 10h na dzień to jest dobrze ;) No ale tak to jest jak się wentylator
włączyło na 2 i postawiło obok kompa ;) To już jest lepiej. Sam sprawdź :P


Brat grał w DooM''a 3... A ta gra działa u mnie tylko pod Linuxem, pod Winem skacze. To pewnie przez to :P Wcześnie jeszcze... pewnie chcecie jakiegoś posta, co ? A mi się cholernie nie chce już pisać... MG będę tylko do końca lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam otwartą klape , żeby mi sie komp chłodził , ale nawet jak jest gorąco to sie nie przegrzewa .
Wystarczy klape zjdjąć .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja codziennie siedze długo bo nie moge zasnąć:D gram w NFSMW, słucham muzy, oglądam TV albo siedze na forum bo po co spać przecież są WAKACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest juz polnoc a mi sie spac nie chce :D Za goraco na spanie;/ Poza tym wakacje, wiec moge dlugoo siedziec;] A Wy co robicie o tak pozniej porze :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obmyślamy jak upiec Inkwizytora na ZK ;) A tak na serio. To po co spać? :P No chyba że teraz ma się przyjemne sny o kimś... :) Tak jak ja to mam teraz. To się opłaca spać :) Teraz to i tak trzeba się zacząć obmyślaniem na jutro... Paru rzeczy na ZK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 00:15, PolishWerewolf napisał:

Obmyślamy jak upiec Inkwizytora na ZK ;) A tak na serio. To po co spać? :P No chyba że teraz
ma się przyjemne sny o kimś... :) Tak jak ja to mam teraz. To się opłaca spać :) Teraz to i
tak trzeba się zacząć obmyślaniem na jutro... Paru rzeczy na ZK :)



Druidzie Ty naprawdę chcesz spłonąć na stosie... Gdyby nie fakt, że jesteśmy w tym małym miasteczku, a nie gdzieś bliżej paladynów, to bym postarał się Tobą zająć;p Nom ja już nie mogę doczekać się jutrzejszej fabuły :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować