Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2014 o 02:21, Isildur napisał:

Na tego co masz zarejestrowane konto na gramie ;>

Mhm. Ten adres mailowy obsługuje jeszcze Gumtree i stronkę, do której niekoniecznie chcę się przyznawać. ;d

Kochane Chrome jednak pamiętało hasło i chyba się podniosę z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Co tam?:D

Pograłbym w GTA ale konsoli nie chce mi się włączać:P

Jutro o tej porze będę powoli wstawał bo jadę na 5dni do Krynicy na szkolenie z pracy także wreszcie oderwę się od tego bagienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 00:05, Citkowsky napisał:

Witam, witam. Co tam?:D

Same śliczności, czyli nowo wydane Final Fantasy XIII-2 na PC. A w przerwach wożenie świątecznych towarów po Europie. ;p

Dnia 14.12.2014 o 00:05, Citkowsky napisał:

Jutro o tej porze będę powoli wstawał bo jadę na 5dni do Krynicy na szkolenie z pracy

Może się jakieś fajne praktykantki trafią. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 00:08, Kadaj napisał:

Może się jakieś fajne praktykantki trafią. : >


Zabieram żonę bo to ostatni dzwonek byśmy gdzieś razem spędzili trochę czasu z dala od codziennego życia :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, zima sobie śmieszki robi chyba, i od wczoraj +5 cały czas. Miał jakiś tam orkan znad Norwegii silne wiatry sprowadzić, a do mnie nic nie dotarło. Niedobry orkan.:/

A świat wirtualny jak zwykle utrudnia. Siada człowiek po całym dniu roboty z myślą a ubije może przez parę minut nieco potworków w PoE, a tam patch. No nic, w sumie dobrze bo jakieś rzeczy dodane zostały, a że net szybki to 10 minut i mam menu przed sobą. Odpalam postać i bęc, znowu reset drzewka umiejętności był. Niby może to też być fajne, ale dodawać od nowa ~100 punktów mając dość rozbudowany wybór(i trza myśleć, żeby było dobrze) czasami może nieco odstraszać od gry.

Dźwięki: http://youtu.be/_MkwzQ4g3bg Jak ktoś lubi coś spokojnego i klimatycznego może śmiało odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stój kto idzie!! :D
A to wąpirz Nephren-Ka... Widzę avatar zmieniłeś jak i status. Ładnie to tak ? ;-).

Witam i też resztę bezsennych, którzy po nocy nie mogą spać. Co tam słychać ciekawego. U mnie dziś całe 4 stopnie C za oknem przez co ów okna mogłem dziś umyć :D. Jedna ze świątecznych misji została wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 00:52, Braveheart napisał:

A to wąpirz Nephren-Ka... Widzę avatar zmieniłeś jak i status. Ładnie to tak ? ;-).


Czasami sobie zmieniam, jak już strasznie nie mam co robić. Honoruję tym różne ulubione płyty, także nie jest jeszcze bardzo źle z głową.

Dnia 16.12.2014 o 00:52, Braveheart napisał:

Witam i też resztę bezsennych, którzy po nocy nie mogą spać. Co tam słychać ciekawego.
U mnie dziś całe 4 stopnie C za oknem przez co ów okna mogłem dziś umyć :D. Jedna ze
świątecznych misji została wykonana.


Też już odhaczyłem okna(poza swoim xD), jak i wiele innej roboty która tyczy się porządków. Najwięcej standardowo zejdzie przy wszelkim gotowaniu/smażeniu/pieczeniu, zwłaszcza że będę się większością z tych rzeczy osobiście zajmował(trzeba dbać o jakość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 00:52, Braveheart napisał:

U mnie dziś całe 4 stopnie C za oknem

Jak dla mnie cała zima mogłaby tak wyglądać.

Wygrałem upatrzoną aukcję na Steamie i kończę zabawy z eventem, teraz czas szykować portfel na wyprzedaż. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno pytałeś o Monzę, dopiero dzisiaj pograłem trochę. 5 kolejek do końca i 5 pozycja, nie wiem czy uda mi się to utrzymać, ale i tak jest to wynik ponad oczekiwania moje i zarządu. Po Twojej radzie co do próśb do zarządku, poskutkowało. Pomimo biedy rozbudują bazę dla młodzieży. Do tego podwyższono mi budżet płac i dali trochę kasy na transfery.

@Kadaj - dla mnie również, już wydałem mniej na opał niż corocznie, więc jeśli pogoda się utrzyma to będę bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 01:30, haderQ napisał:

Witam. Niedawno pytałeś o Monzę, dopiero dzisiaj pograłem trochę. 5 kolejek do końca
i 5 pozycja, nie wiem czy uda mi się to utrzymać, ale i tak jest to wynik ponad oczekiwania
moje i zarządu. Po Twojej radzie co do próśb do zarządku, poskutkowało. Pomimo biedy
rozbudują bazę dla młodzieży. Do tego podwyższono mi budżet płac i dali trochę kasy na
transfery.


To nie moja rada, to kolega Kadaj mnie poradził kiedyś, ja tylko przekazałem.
Szkoda, że nie można w jakiś sposób odciąć zupełnie zainteresowania innych klubów od naszych piłkarzy. Pewnie że jest to zupełnie nierealne, ale w FM dużo rzeczy właśnie takich jest.xD


Bleh, śniegu nie ma, i nawet się ponoć nie zanosi żeby był.:/ Zima powinna być jakoś ręcznie sterowana, jak już się zacznie jej kalendarzowy czas to 30 cm białego puchu i -10 do końca czasu trwania. Ale nieeeeeeee.

Bleh2, moja niechęć do wszystkiego niemal się coraz bardziej powiększa, i co gorsza, występuje tylko w czasie wolnym od wszelakich prac. Przy okazji też wymyśliłem sobie jakże fajne powiedzonko: ''ludzie tną głębiej niż miecze''. Inspirowane zdaniem które Arya usłyszała z ust Syrio Forela, przerobione przez osobiste doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zima powinna być jakoś

Dnia 18.12.2014 o 00:09, Nephren-Ka napisał:

ręcznie sterowana, jak już się zacznie jej kalendarzowy czas to 30 cm białego puchu

Bleh, to ja proszę guzik wyłączający zupełnie śnieg. W jakichś górach to jest może i fajne, ale tu zaraz komunikacja wysiądzie, a chodniki zmienią się w bagna pełne brudnej, niszczącej buty mazi. : /

Poza tym jak jest zimno to nie działają dotykowe panele w windach, trzeba poczekać aż się ręce trochę ogrzeją. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 00:13, Kadaj napisał:

Bleh, to ja proszę guzik wyłączający zupełnie śnieg. W jakichś górach to jest może i
fajne, ale tu zaraz komunikacja wysiądzie, a chodniki zmienią się w bagna pełne brudnej,
niszczącej buty mazi. : /


Jak jest odpowiedni mróz, to nigdzie nie ma żadnej mazi. Pojawia się ona w momencie jak się wszystko topi, i sam też tego nie lubię.

Dnia 18.12.2014 o 00:13, Kadaj napisał:

Poza tym jak jest zimno to nie działają dotykowe panele w windach, trzeba poczekać aż
się ręce trochę ogrzeją. ;d


Heh, ja windą jechałem raz w życiu, jak miałem może z 10 lat(i było to stare urządzenie, do którego strach wsiadać).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek upłynął pod znakiem wielkiego szału zakupów, promocji i takich tam. Kupiłem w przecenie 2 zestawy LEGO. Sporo radości ze składania, ale zaczyna mi miejsca brakować. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 00:30, Kadaj napisał:

Czwartek upłynął pod znakiem wielkiego szału zakupów, promocji i takich tam. Kupiłem
w przecenie 2 zestawy LEGO. Sporo radości ze składania, ale zaczyna mi miejsca brakować.
;p


Taki z Ciebie fan? Hehe, przyznam, że sam ostatnio to w dzieciństwie składałem i miałem wtedy tego dużo. Teraz nawet może jako dorosły człowiek chętnie bym się pobawił ale ... te ceny są jednak zabójcze :D Może po prostu odgrzebię stare zestawy, które mam gdzieś pochowane ...

Mam znajomego, który jest lego fanatykiem, kiedyś zabrał mnie do lego sklepu ... przez pół godziny lataliśmy od półki do półki całkowicie zafascynowani, godddamnit xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pobliżu schroniska Samotnia w Sudetach można zobaczyć mgłę... Zdjęcie z połowy października. Co ciekawe zdjęcie zostało zrobione dwudziestoletnim aparatem analogowym i dostało jakiś dziwnyziarnisty filtr... normalnie inne zdjęcia wyglądają jak z gry "Zaginięcie Ethana Cartera". :)
Na Śnieżce to w ogólne sztorm wtedy sie rozpętał... Tabliczki pokryły sie lodem i o mało co nie pomyliłem szlaku (raz się wracałem). Ogółem polecam :)

20141219004415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 00:38, Outlander-pro napisał:

Taki z Ciebie fan?

Od bardzo dawna. A w przyszłym roku wracają piraci, mój portfel już zastanawia się jak to przetrwać. ;d

Dnia 19.12.2014 o 00:38, Outlander-pro napisał:

te ceny są jednak zabójcze :D

Trzeba szukać promocji.

Swoją drogą ceny nie zmieniły się za bardzo, zwłaszcza patrząc na liczbę elementów. Swego czasu za Skull''s Eye Schooner dałem 4 miliony złotych (dzisiejsze 4 stówy), a dziś zestawy ~1000-elementowe LEGO wycenia na 100-110€ - różnica niewielka. Inna kwestia, że zmienił się sposób konstrukcji i budowle po prostu wyglądają na mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hop hop, witam Ja was z deszczowej i brzydkiej Krynicy-Zdrój ;)
Szkolenie już się skończyło i zaraz pakuję samochód i powrót do domu.

Liczyłem na śnieg i przedświąteczną atmosferę.
Skończyło się na pustkach w mieście, totalnym braku śniegu, padającym deszczu i totalnym braku jakiegokolwiek świątecznego klimatu.
Szkoda.
Cóż, przynajmniej nie musiałem wstawać o 5.40 jak do roboty tylko kulturalnie o 8 żeby o 9 szkolenie zacząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj aj aj. Czas się kłaść do trumny bo 6:00 dochodzi. Obowiązków świątecznych z dnia na dzień co raz to mniej :D. Kurde już 20 strzelił. Za 4 dni święta i wielka wyżerka :D Za oknem wyjątkowo ciepło.. i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 05:53, Braveheart napisał:

Aj aj aj. Czas się kłaść do trumny bo 6:00 dochodzi. Obowiązków świątecznych z dnia na
dzień co raz to mniej :D. Kurde już 20 strzelił. Za 4 dni święta i wielka wyżerka :D
Za oknem wyjątkowo ciepło.. i dobrze.


Mniej? Ja nie wiem jak to robisz, ale ja im bliżej godziny zero, tym mam więcej do roboty. Prace około-sprzątaniowe się kończą, za to dochodzi tych kuchennych(w tym tradycja pieczenia makowców dzień przed Wigilią). W tym roku sam wykonuję większość wszystkiego(pod czujnym nadzorem ofc xD) i w sumie to dopiero pierniki ''się starzeją''(i tak lipa, że od dziś, a nie od tygodnia-dwóch) i śledzie marynują, a tu jeszcze trzeba przejść przez proces tworzenia flaków, bigosu, schabowych, jakiejś pieczeni z czegoś tam(na 1 i 2 dzień Świąt), barszczu czerwonego(ofc z normalnych buraków, żadnych sztucznych paskudztw w proszku) i lepienia uszek do niego(ofc z grzybowym farszem, na który to grzybki sam zbierałem), smażenia karpia, robienia sałatki warzywnej, wspomnianych makowców i pewnie jednego sernika(którego to nie lubię w ogóle jeść, ale przygotowuje się całkiem fajnie). Jak znam życie to zapomniałem o czymś. Standardowo chyba też dzień Wigilii będzie zajęty dość mocno, jako że świeży barszcz, uszka i pieczony karp smakują najlepiej.:D

@Pierogi_z_Cukrem - fajna fota(choć wolę mgłę w lesie...ale ja pewnie wszystko lubię w lesie bardziej xD), a nazwa schroniska już w ogóle genialna. Patrząc przez chwilkę małą oczami wyobraźni byłem prowadzącym taką ''Samotnię'' i wydało mnie się to bardzo fajnym czymś.


A teraz quest dla bywalców tematu: jeśli znacie jakie utwory/piosenki, które są waszym zdaniem smutne, możecie je mi tu podrzucać. Mam już w pamięci spory zbiór takowych, ale cały czas staram się odkrywać jakieś nowe i rekomendacje są mile widziane. Jakby komuś nie chciało się pisać po próżnicy i zastanawiać się czy znam jakiś kawałek czy nie, to swoista lista wszystkich aktualnych jest tutaj: https://rateyourmusic.com/list/barteq90/official__well__not_rly__ryms_guide_to_the_most_depressive_songs_ever_made_v_2_0_1___now_accessible_via_spotify/1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować