Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 22:25, bitelz90 napisał:

>
> No nie dźiwie ci się, ja też nie nawidzę się uczyć, a jutro mam luzy bo nie ide do szkoły
:D

A czemu nie idzesz ?? Ja musze iść ... :/ Najgorsze jest jeszcze to, że będę dzisiaj siedział
do nocy i robił to wszystko, a jutro idę na studniówkę i teraz się zastanawiam jak ja tam wytrzymam
... :P Heh

Nie ide bo ide do kumpla na waksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:25, bitelz90 napisał:

Najgorsze jest jeszcze to, że będę dzisiaj siedział do nocy i robił to wszystko, a jutro idę na studniówkę i teraz się zastanawiam jak ja tam wytrzymam ... :P Heh


Nie łam się. Ja w zeszłym tygodniu byłem. Z czwartku na piątek spałem 4 godziny, w piątek na studniówkę, powrót po 4, kąpiel, godzina snu i na 8 do pracy. Sześć godzin egzaminowania, w trasę. Powrót i stawianie systemu do 3 nad ranem ;>
Ale za to niedziela, ale za to niedziela... :D:D
Do 12 spałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:39, Unreal11 napisał:

A do kościła nie poszedłeś. Oh ty, ty ..... Modku


Wcale nie powiedziane. Msze są też popołudniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój błąd :D Ale za nim Walgierz wstanie z wyra, umyje zęby, zje śniadanie to minie 5 godzin :D A póżniej forum i patrzy czy nie łamiemy Regulaminu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:33, walgierz napisał:

> Najgorsze jest jeszcze to, że będę dzisiaj siedział do nocy i robił to wszystko, a jutro
idę na studniówkę i teraz się zastanawiam jak ja tam wytrzymam ... :P Heh

Nie łam się. Ja w zeszłym tygodniu byłem. Z czwartku na piątek spałem 4 godziny, w piątek na
studniówkę, powrót po 4, kąpiel, godzina snu i na 8 do pracy. Sześć godzin egzaminowania, w
trasę. Powrót i stawianie systemu do 3 nad ranem ;>
Ale za to niedziela, ale za to niedziela... :D:D
Do 12 spałem :]



Ale ja nie wiem czy wytrzymam :P Pójde na studniówke, zjem to co będzie dobre, troche zapakuje dla mamy i w dom ruszam ... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ... to Ty na weki się wybierasz ... :P Ja tam wolałbym udawać chore i sobie pospać w piatek ... Dzisaij tak chciałem zrobić, ale że musiałem oddać pracę na polski to jakoś się zmusiałem i poszedłem :P Jakbym nie oddał gorziłaby mi jedynka, znaczy dostałbym 1 gdybym nie oddał dzisiaj .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:17, Azrathel napisał:

> A wtedy na nocniakach największy ruch przecież ;-)

na nocnikach? ooo tak, szczególnie jak wieczorem zje się coś nieświeżego...

Dzisiaj to może na nocniku nie skończę ;-) ale jutro idę na imprezkę do akademika i nie wiem gdzie rano się obudzę xD
Chociaż od lat już nie miałem takich problemów bo znam zasady: umiar, nie mieszać, zawsze zagryzać, unikać majonezu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie pospał w niedziele, u mnie tylko są rano msze :P Na 7:30, 9:30 (na tej zwykle jestem), 11:30. Zazwyczaj to ide do kośćioła i jak wracam to śpie, potem jak wstaje to jest obiad, albo moja kochana się upomina żebym już przychodził, a ja taki zamulony odpisuje jej, że zaraz będę, a potem nie moge wstać z wyra i jeszcze godzine sie budze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 22:51, sodolis napisał:

Chociaż od lat już nie miałem takich problemów bo znam zasady: umiar, nie mieszać, zawsze zagryzać,
unikać majonezu xD



No zestaw zasad pierwsza klasa :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:51, sodolis napisał:

ale jutro idę na imprezkę do akademika i nie wiem gdzie rano się obudzę xD


Gdzie, to pół biedy. Pytanie z kim?
Nie wiadomo, czy nie będziesz rozważał odgryzienia sobie ręki ("Poranek kojota") ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, ma ktoś pomysł jak moge sobie stroba ulepszyć, bo ten mio się znudził i chce jakieś tło z obcego vs predator, szukam już godzine i nie mogę znależć tapet, może ktoś zna jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:57, Unreal11 napisał:

Cholercia, ma ktoś pomysł jak moge sobie stroba ulepszyć, bo ten mio się znudził i chce jakieś
tło z obcego vs predator, szukam już godzine i nie mogę znależć tapet, może ktoś zna jakiegoś
linka?


1. google
2. wpisz: alien predator
3. zmień na "grafika"
4. przebieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 22:59, walgierz napisał:


1. google
2. wpisz: alien predator
3. zmień na "grafika"
4. przebieraj :)


OoooO, to żeś mnie pocieszył, ale jeszcze poszperam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 22:59, walgierz napisał:

1. google
2. wpisz: alien predator
3. zmień na "grafika"
4. przebieraj :)


Hehe, łatwo powiedzieć. :P Ja tak szukałem to nic nie znalazłem. Większość obrazków jest w bardzo małej rozdzielczości i są jakieś takie... dziwne. Poza tym, niektóre wyobrażenia alienów mnie przerażają (zielone ludziki z duużymi oczyma :D). Lepiej poszukać w google konkretnej strony z tapetami z filmu i wtedy ustawić na sajcie. *Na podstawie własnych doświadczeń*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 22:59, walgierz napisał:

1. google
2. wpisz: alien predator
3. zmień na "grafika"
4. przebieraj :)


OoooO sory za spam, ale chciałem podziękować ci Wodzu WAlgierzu za dobrą radę,jest ich naprawdę sporo. < jestem łajza że na to nie wpadłem> :D THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 23:03, Luke Shadow napisał:

Większość obrazków jest w bardzo małej rozdzielczości i są jakieś takie... dziwne.

Ustawiasz sobie wielkość obrazka :)
Możesz zaznaczyć duże i po problemie :)

--> Unreal11
Co za samokrytyka ;P
Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować