Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 23:55, Kafar napisał:


> No baaa, ja tutaj cały czas jestem, a moje oko widzi wszystko ... :> =D Bo jakby nie
patrzył
> jest na szczycie wielkiej wierzy ;PP

Z takiej najszybciej się spada :P:P:P


Hihihi, nie znalazłem reposty żadnej :PP Cfaniak z Ciebie Kafciu :PP haha =P


vazon ---> naprawdę nic szczególnego ;P w ogóle ntrzeba było nie oblewać tego :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... w gimnazjum sporo

Dnia 26.04.2007 o 23:55, bitelz90 napisał:

nauczycieli to moja rodzina była ...

To już wiemy dlaczego na samych szóstkach zdałeś gimnazjum ;) Ja bez tego miałem wywiady w domu: A co ciekawego w szkole..., A dlaczego..., A po co... Żyły można sobie podciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... taki grzeczny był z Ciebie chłopczyk? :P
Moze porozmawiamy o nałogach? Tylko nie komputerowych, bo wszyscy jesteśmy uzależnieni :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieci nocy lece ogladac kolejny film.. wracam za 1(jeśli zrobię przerwę) - 2h :) kolejna noc z maratonem filmów o zombie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:00, Kafar napisał:

dobra dzieci nocy lece ogladac kolejny film.. wracam za 1(jeśli zrobię przerwę) - 2h :) kolejna
noc z maratonem filmów o zombie!:)

Kronikę rodzinną oglądasz???(joke) Tyle wspomnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:00, Kafar napisał:

dobra dzieci nocy lece ogladac kolejny film.. wracam za 1(jeśli zrobię przerwę) - 2h :) kolejna noc z maratonem filmów o zombie!:)


jaki film? w TV? uwielbiam kino klasy B, więc podziel się zdobyczą! :D

obadajcie sobie nowe tytuły z EXN - niepewne info, ale zawsze info ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=300&pid=202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:52, vazon napisał:

Moje urodziny ;) hehehe


Jak to nic szczególnego?
W takim razie życzę Ci...nie wiem czego Ci życzyć - chyba w tej sytuacji, trzeba Ci życzyć żebyś nie musiał całe życie na emigracji być. A także szybkiego awansu na forum.

Ja będę leciał, bo jutro wybieram się do Krakowa i muszę wcześniej wstać. Branoc.

P.S. Zmieniłem wygląd GS''a na Nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

P.S. Zmieniłem wygląd GS''a na Nocny.

Codziennie będziesz nas raczył tekstami co zrobiłeś na gramsajcie? Może napisz dokładną godzinę o której będziesz zamieszczał informację. Jak codziennie coś zmieniasz to zbierz to wszystko razem i wtedy zareklamuj w wątku specjalnie do tego stworzonym. Przy dużym update nic Ci nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

Jak to nic szczególnego?

No a nie.

Dnia 27.04.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

W takim razie życzę Ci...nie wiem czego Ci życzyć - chyba w tej sytuacji, trzeba Ci życzyć
żebyś nie musiał całe życie na emigracji być.

Dzięki za życzenia a na emigracji nie wyobrażam sobie żyć za długo. To nie dla mnie ale jak mus to mus(na razie)
A także szybkiego awansu na forum.
Oby...

Dnia 27.04.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

Ja będę leciał, bo jutro wybieram się do Krakowa i muszę wcześniej wstać. Branoc.

Branoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:59, vazon napisał:

>... w gimnazjum sporo
> nauczycieli to moja rodzina była ...
To już wiemy dlaczego na samych szóstkach zdałeś gimnazjum ;) Ja bez tego miałem wywiady w
domu: A co ciekawego w szkole..., A dlaczego..., A po co... Żyły można sobie podciąć...


Nie miałem samych 6 ;PP Ale nie powiem, że nie miałem dobrych ocen. :PP Ale przez to, że czasami uczyli mnie członowie rodziny doprowadzało do tego dostawałem gorsze oceny niż powinienem dostać. Nawet kiedyś, jak byłem przy odpowiedzi z histy dostałem 3+ i jak wracałem do domu z moją ciocią, która wtedy uczyła mnie właśnie historii powiedziała mi, że źle mnie oceniła, bo powinienem dostać chociać 4- za swoja odpowiedź, ale że po rodzinie to surowiej się ocenia ... heh :P


greg_f ---> Nałogi ? Jakie nałogi ? Ja nie mam żadnych nałogów oprócz: komputera, gitary, piłki nożnej i mojej lubiej ;)) =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do życzonek: życzę dużo zdrowia, bo jest najważniejsze, potem dużo sukcesów, kasy, dziołszki (albo faceta:P) :] no i oczywiście dozo seksu! :}}}

kaszanka z tymi konserwacjami serwerów, mam nadzieję że dzisiaj się nie pojawi żółta karteczka... :\

balduran >> GN&GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...(albo faceta:P) :]
Te życzonko to anuluje.Wolę kobitki...

Dnia 27.04.2007 o 00:21, greg_f napisał:

no i oczywiście dozo seksu! :}}}

OJ tak, tak. Jak najbardziej. Do końca świata i jeden dzień dłużej...

Dnia 27.04.2007 o 00:21, greg_f napisał:

kaszanka z tymi konserwacjami serwerów, mam nadzieję że dzisiaj się nie pojawi żółta karteczka...
:\

Ja już dzisiaj ze 3 razy widziałem tą kartkę nieszczęsną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:25, vazon napisał:

Ja już dzisiaj ze 3 razy widziałem tą kartkę nieszczęsną...


No ja już się bałem, ze się pojawi w pewnym momencie, bo nie chciało wejść na nic z domeną gram.pl, ale już działa i miejmy nadzieję, że podziała, póki temat nie zdechnie
Czy wam też nie działa gramirc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:28, greg_f napisał:

No ja już się bałem, ze się pojawi w pewnym momencie, bo nie chciało wejść na nic z domeną
gram.pl, ale już działa i miejmy nadzieję, że podziała, póki temat nie zdechnie

No mi działa wszystko oprócz GS''a

Dnia 27.04.2007 o 00:28, greg_f napisał:

Czy wam też nie działa gramirc?

A IRC to tylko na Explorerze jakoś się włącza bo na Mozilli nie ma bata. Sam nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:30, vazon napisał:

A IRC to tylko na Explorerze jakoś się włącza bo na Mozilli nie ma bata. Sam nie wiem czemu.

musisz zainstalować najnowszą Javę w wersji 1.6 to wtedy ruszy Ci pod FF.
btw... chyba zostaliśmy sami... wszyscy gdzieś odpłynęli... albo do wyrka albo do świata GE ;]
też bym pograł w GW jakby mi ruszyło - albo jakbym w ogóle je miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:33, greg_f napisał:

musisz zainstalować najnowszą Javę w wersji 1.6 to wtedy ruszy Ci pod FF.

No właśnie mam najnowszą wersję ale i tak nie działa a nie będę się bawił bo i tak z tego IRC'' a nie korzystam.

Dnia 27.04.2007 o 00:33, greg_f napisał:

btw... chyba zostaliśmy sami... wszyscy gdzieś odpłynęli... albo do wyrka albo do świata GE
;]
też bym pograł w GW jakby mi ruszyło - albo jakbym w ogóle je miał :P

Ja właśnie wczoraj zamówiłem wszystkie części ale dopiero jak wrócę do Polski to zacznę grać bo tam one na mnie czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Twoje oczy? Widzę, że nie stosujesz się do poleceń lekarza o ochronie zdrowia. Mam nadzieję, że nie popsujesz ich na tyle, że nie będziesz pisał na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:19, bitelz90 napisał:

greg_f ---> Nałogi ? Jakie nałogi ? Ja nie mam żadnych nałogów oprócz: komputera, gitary, piłki nożnej i mojej lubiej ;)) =D


ja tez nie mam oprócz seksu, masturbacji, seksu (tego nigdy za wiele :D ), słodyczy i ... bulimii :\
joke! :PPP

Zostaliśmy sami z Vazonem i temat zdycha... dobra ja lecę, bo trzeba o 6 do pracy wstawać. Pewnie później wpadnie Kafar i reszta, jak pograją w GW
Pozostaje mi tylko się pożegnać GN&GL ziomki nocarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:43, vazon napisał:

A jak tam Twoje oczy? Widzę, że nie stosujesz się do poleceń lekarza o ochronie zdrowia. Mam
nadzieję, że nie popsujesz ich na tyle, że nie będziesz pisał na forum.


własnie juz zaczyna mi przechodzi i zacząłem olewać zalecenia lekarza... takim już jestem debilem, jak jest już lepiej to zaczynam od nowa, aż do następnego razu aż będzie jeszcze gorzej... :\ kurcze jestem faktycznie nieodpowiedzialnym debilem :]
dobra lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:44, greg_f napisał:

> greg_f ---> Nałogi ? Jakie nałogi ? Ja nie mam żadnych nałogów oprócz: komputera, gitary,
piłki nożnej i mojej lubiej ;)) =D

ja tez nie mam oprócz seksu, masturbacji, seksu (tego nigdy za wiele :D ), słodyczy i ... bulimii
:\
joke! :PPP


To pierwsze i trecie tez mnie się tyczy ;PP Ale drugie nie :PP

Dnia 27.04.2007 o 00:44, greg_f napisał:


Zostaliśmy sami z Vazonem i temat zdycha... dobra ja lecę, bo trzeba o 6 do pracy wstawać.
Pewnie później wpadnie Kafar i reszta, jak pograją w GW
Pozostaje mi tylko się pożegnać GN&GL ziomki nocarze :)


Ja zaraz też pewnie będę brykał ... Napisałem prace badawczą, zrobiłem bibliografie i zaraz brykam do wyra :] Jutro lajt, nie mam lekcji bo jade na zawody w uni - hokeja (nie wiem, jak to się pisze :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować