Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 04:11, igorinho napisał:

voloramis ===> Tak, najlepiej idź do szkoły jako uczeń, a będziesz miał sporo wolnego...
:D Współczuję, ale chyba nie pracujesz 1 i 3 maja, prawda? Poza tym jaki masz zawód, że tak
narzekasz?


zawod to zaduzo powiedziane ... pracuje w kafejce internetowe ;) a na szkole to juz jest dla mnie zapozno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 04:30, Graffis napisał:

Mam to szczęście, że wiele osób ode mnie z klasy tu studiuje, a wielu znajomych wciąż się zjeżdża w te okolice.
No i oczywiście jest forum, skype, gramsajt, gg i wiele innych metod kontaktu z przyjaciółmi w kraju. A jeśli o
anglików chodzi... dla wzajemnego dobra i zrozumienia raczej sie unikamy. To jest jednak kultura i mentalność
która ciężko mi zrozumieć, a może to sie stać za cenę wielu stresów i popsutych znajomości. Na razie spośród
350 studentów na roku, znam niewielu i jakoś z tym żyję, bez depresji i załamań.


No i bardzo dobrze, bo to wpływa korzystnie na organizm :D Rzeczywiście, kontakt zapewniony masz, więc na razie trzymasz rękę na pulsie. Skoro przyjaciele się zjeżdżają, a Ci na miejscu już studiują, to masz w Anglii dobre towarzystwo. To są wyspy - ja bym się tam nigdy nie nudził :D

Dnia 27.04.2007 o 04:30, Graffis napisał:

Oj tak... godzina już niemłoda, a od ósmej wykłady. Dane zorganizowane o ile to możliwe tylko poprawnie,
więc to pewnie jeden z ostatnich postów. na wypadek gdyby nim był żegnam się uprzejmie, życząc miłej
nocy i jeszcze lepszego dnia, w który nas tak pięknie i spokojnie wprowadza.


Tak, zaraz świta więc najwyższy czas odpocząć, po zarwanej nocy. Ja jak wcześniej powiedziałem, do 6:00 się stąd nie ruszam, może sobie zdążę jeszcze z kimś popisać. Dobrej nocy i nie nudnego wykładu ( to jest teoretycznie niemożliwe :D ) SEE YOU

voloramis ===> Nie taka zła ta praca, przynajmniej dla mnie :D Nigdy nie mów nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave, Nocne Marki :D
Wiem, że i tak mnie ktoś wyprzedzi z rozpoczęciem więc nie mam się czym chwalić :D
Graffis ---> przyszło mi Guild Wars! Yeah! :D:D ale dopiero jutro będe miał neta u siebie (router kupiony, ale w tych sprawach mój tata zielony no i taki znajomy nam to jutro zrobi :D) A co najlepsze to razem z Guild Warsem mi przyszła gra Homeworld 2 z EKN!! Ładne zdziwienie miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:03, Oskar24 napisał:

Ave, Nocne Marki :D
Wiem, że i tak mnie ktoś wyprzedzi z rozpoczęciem więc nie mam się czym chwalić :D

A jednak byłeś pierwszy. Witamy!

Dnia 27.04.2007 o 22:03, Oskar24 napisał:

Graffis ---> przyszło mi Guild Wars! Yeah! :D:D ale dopiero jutro będe miał neta
u siebie (router kupiony, ale w tych sprawach mój tata zielony no i taki znajomy nam to jutro
zrobi :D)

Jutro chyba jeszcze z nami sobie nie pograsz, bo najpierw musisz przejść samouczek. Chociaż jakbyś się sprężył, to może wieczorkiem :)

A co najlepsze to razem z Guild Warsem mi przyszła gra Homeworld 2 z EKN!! Ładne

Dnia 27.04.2007 o 22:03, Oskar24 napisał:

zdziwienie miałem :D

Znaczy się co? Tak po prostu Ci go CDP dodał jako prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:03, Master J napisał:

To co zaczynamy??U mnie już dzwony wybiły 10.00.Proponuje temat "Gdzie wybieracie się na majówkę?"


Ja raczej będę się bujac po mieście i okolicach - jutro wyciągam rower, doprowadzam go do stanu użyteczności i jadę na pewną wioskę nieopodal mojej mieściny do pewnego lachona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam jutro w nocy albo w niedzielę na drugi koniec polski do mojego brata.Będę się lenił przed kompem i może uda mi się (czytaj: wejdę) wejść do kompa mojego dziadka (to nie pomyłka) i poudzielać się na forum.Zrobię to za wszelką cenę:)No i w piątek wracam...potem weekend i powrót do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:07, Klimos napisał:

Znaczy się co? Tak po prostu Ci go CDP dodał jako prezent?


No normalnie sam nie mogę uwierzyć...:D Pewnie pomyłka, no ale cóż - specjalnie już zarejestrowałem :D:D Dla niedowiarków dołącze screena z mojego konta :P No ale kurde, 20 zł piecotą nie chodzi, więc nie wiem o co chodzi :P Może mam jakieś specjalne traktowanie u CDP :D

20070427221256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie się nie wybieram, bo będę siedział z domu i sie będę uczył;/ Wychowawczyni (&^&*^E%^$%^) dała nam kartki z ocenami, a parę ocen przemilczałem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła to być pomyłka. A paczka była skierowana na twoje nazwisko?? Bo mi kiedyś przysłali na jakieś nazwisko z innego miasta. I miałem zonk(zamówiłem HOMMV EK i Stubbsa), bo w paczce tylko EK HOMMA V ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:18, Vasilli napisał:

A ja nigdzie się nie wybieram, bo będę siedział z domu i sie będę uczył;/ Wychowawczyni (&^&*^E%^$%^)
dała nam kartki z ocenami, a parę ocen przemilczałem;p


Chmmm...Parę?:D:D Tak, tak, jasne :D Ja mam tyle prac, że chyba mnie trafi...Gazetka na polski, praca na historie, "przemowa" na angielski, strona zadań z matmy :/ Chyba się załamie :/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem niedawno kartkę z ocenami na której były trzy pały o których nie powiedziałem.Oczywiście dwie z nich poprawiłem:)Ale ja dałem ojcu do podpisania kartkę rano kiedy był zaspany...Nie uwierzycie nawet nie spojrzał co podpisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:19, Vasilli napisał:

Mogła to być pomyłka. A paczka była skierowana na twoje nazwisko?? Bo mi kiedyś przysłali na
jakieś nazwisko z innego miasta. I miałem zonk(zamówiłem HOMMV EK i Stubbsa), bo w paczce tylko
EK HOMMA V ;P


No pewnie, że na mnie :D Wiesz, ja tam nie narzekam :P
No i wymyślcie jakiś temat, bo ten się coś szybko wyczerpał :D:D Ja sobie w międzyczasie bęe czytał instruk...ekchmm...chciałem powiedzieć grubaśny tom ze wskazówkami do Guild Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje, u nas panuje zasada nie zadawania nic na weekend, nawet jeśli taki długi. Wychowawczyni, swoją drogą od 1 maja mamy inną, gdyż obecna uczy tylko do końca tego roku szkolnego. Potem nie wraca-urlop macierzyński (po urlopie zostaje w domku :)) i tak lata z brzuchem póki co. Dostaliśmy parę zadań, ale to dlatego, że inaczej poszłaby na nie cała lekcja. Ogólnie trafiła nam się bardzo charyzmatyczna- a raczej wymagająca nauczycielka Polskiego, i od następnego roku szkolnego będzie nas uczyć :/ Tegoż języka. Nie mam powodu do zadowolenia, bo ćwierć z nas pewnie będzie miała same 2 i nieliczni 3, reszta 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:23, Oskar24 napisał:

> Mogła to być pomyłka. A paczka była skierowana na twoje nazwisko?? Bo mi kiedyś przysłali
na
> jakieś nazwisko z innego miasta. I miałem zonk(zamówiłem HOMMV EK i Stubbsa), bo w paczce
tylko
> EK HOMMA V ;P

No pewnie, że na mnie :D Wiesz, ja tam nie narzekam :P
No i wymyślcie jakiś temat, bo ten się coś szybko wyczerpał :D:D Ja sobie w międzyczasie bęe
czytał instruk...ekchmm...chciałem powiedzieć grubaśny tom ze wskazówkami do Guild Wars ;)


Proponuję temat; jak znaleźc się w CD-A:) Proste-albo zbluzgac Smugglera albo napisac coś yntelygentnego^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować