Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Congratulations :) I dzięki tobie zauważyłem, jaki tuning zrobili w statach, bo rzadko zaglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:12, tykus napisał:

Congratulations :) I dzięki tobie zauważyłem, jaki tuning zrobili w statach, bo rzadko zaglądam
;)


Ponownie przyłączam się do gratulacji. A co do tuningu to właściwie został on wprowadzony dziś do obiegu, bo wczarj jak tam zajrzałem nie było tylu "bajerów" co dzis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:07, sferis napisał:

Ej :D Wchodzę sobie dzisiaj wieczorkiem na gram.pl i patrzę w statusie "Delegat" :D:D:D:D :-)
Niezłe zaskoczenie. W sumie mam chyba mało postów jak na Delegata ;> Jak myślicie? Zresztą
zobaczcie na moje statystyki http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=380006 Aż sam się
zdziwiłem ;>



No jak na Delegata to masz mało postów ;P ale nie dziwie się, bo jesteś nim dopiero od paru chwil ;)) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odbiegnę troszkę od tematu. Gra ktoś z was w New Star Soccer 3 (gra zamieszczona w ostatnim numerze Niezbędnika) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. A może wy wiecie. Co polecacie bardziej vBulletin czy Invision Power Board? ;> Bo ja już sam nie wiem :-( jedni mówią tak drudzy siak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:23, sferis napisał:

Ej. A może wy wiecie. Co polecacie bardziej vBulletin czy Invision Power Board? ;> Bo ja
już sam nie wiem :-( jedni mówią tak drudzy siak :-(


IPB przypadkiem nie jest płatne?
Wiem, że było jakieś 3 lata temu, jak mieliśmy podobny dylemat podczas stawiania forum dla naszego kierunku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:25, Klimos napisał:

IPB przypadkiem nie jest płatne?
Wiem, że było jakieś 3 lata temu, jak mieliśmy podobny dylemat podczas stawiania forum dla
naszego kierunku studiów.


Jest płatne. IPB jak i vBulletin. Ale ... jakie to ma znaczenie? ;> Ja się pytam, które jest lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:29, sferis napisał:

Jest płatne. IPB jak i vBulletin. Ale ... jakie to ma znaczenie? ;> Ja się pytam, które jest lepsze :P


Od strony administracyjnej zajmowałem się tylko IPB i było OK, na pewno lepsze od phpBB. Moje informacje niestety jednak są dość przeterminowane, bo tak jak wspominałem, zajmowałem się tym c.a. trzy lata temu. Może na jakimś bardziej specjalistycznym forum spytaj, albo przynajmniej w wątku o programowaniu www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:59, pretorianie napisał:

Czy znacie może jakieś źródło z którego mogę pobrać najlepiej w pdf książkę (właściwie to podręcznik)
o C i C++?


Hmmm... Księgarnię :) Kiedyś miałem jakieś darmowe, ale wsiąkły po formacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:57, otc napisał:

Gad dem. Przed 12 wszyscy spać poszli? To ja idę się kąpać i poczytać i sobie zagrać, a potem
do szkoły i się wyspać i potem na nocne marki i tak w kółko :D


No nie wszyscy poszli spać ... Ja muszę nauczyć się jeszcze na chemi, bo jutro mam sprawdzian ... :/ Ale brykam już, bo tak to nie mogę się uczyć ... ;P
Dobrej nocy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:57, otc napisał:

Gad dem. Przed 12 wszyscy spać poszli? To ja idę się kąpać i poczytać i sobie zagrać, a potem
do szkoły i się wyspać i potem na nocne marki i tak w kółko :D


Wcale nie wszyscy ja właśnie byłem się wykąpać. A ty z tym kąpaniem, czytanie, graniem i chodzeniem do szkoły w kółko się za bardzo nie rozpędzaj, bo weekend niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja... mam juwenalia :) Teoretycznie jutro się rozpoczynają, ale już dzisiaj ciekawe sytuacje na mieście można było zauważyć ;)
O 11 zaczyna się pochód studentów przez miasto :] Na pewno będzie ciekawie :D:D

Potem koncerty i "zabawy" studenckie, hehe. No po prostu jak tu nie kochać juwenaliów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki :P Ostatnio coraz częściej sesje zaczynam ;) Chmmm...Koniec tygodnia się zbliża, jutro w szkole ma luźny dzień (w porównaniu do całego tygodnia). Jeszcze po południu na trening i wolność (czytaj: granie w Guild Wars :P)
P.S. No i przegapiłem mój rok na gram.pl :( Był dwa dni temu :P Oczywiście mówię o zarejestrowaniu konta, na forum dopiero od pięciu miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Masz wyczucie:) U mnie jutro też luźniejszy dzień, ale to nic w porównaniu z tym że do wakacji jeszcze tylko około 27dni!!! HURREY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Ja jutro mam mature ustną z polskiego, więc poproszę o trzymanie kciuków w godzinach 11:15 - 11:40. Z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Dawno już tu nie pisałem (chyba w sobotę :D) z wiadomych powodów - nauka ;( Dzisiaj też pewnie długo nie pobędę. Ale dłuższą sesję pewnie zaliczę w sobotę. Jutro też może na chwilę wpadnę - ale nie na 100% bo festyn w moim miasteczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:03, judyta88 napisał:

Witam:)
Ja jutro mam mature ustną z polskiego, więc poproszę o trzymanie kciuków w godzinach 11:15
- 11:40. Z góry dziękuję;)

Będę między angielskim a chemią ale na pewno znajdę czas - powodzenia

PS. Ja też mam jutro luźny dzień. 4 lekcje xD w tym infa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować