Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 11:17, Modok napisał:

Całe forum się cieszy a połowa z was nie ma 18 lat to jak kupi cię grę?

A co to za nowość, że jak się nie jest pełnoletni to nie można kupować gier od 18 lat? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:17, Modok napisał:

Całe forum się cieszy a połowa z was nie ma 18 lat to jak kupi cię grę?


Przestrzeganie ograniczeń wiekowych co do gier, to martwy przepis w naszym kraju. Owszem zdarzają się przypadki, gdy sprzedawca nie chce sprzedać gry, wtedy idzie się do innego sklepu :). Zresztą przy zamówieniu przez internet nikogo nie interesuje ile masz lat. Sytuacja w której kurier prosi o pokazanie dowodu wydaje się banalna nieprawdaż? :]

PS. Nie pisze się "kupi cię", tylko "kupicie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:17, Modok napisał:

Całe forum się cieszy a połowa z was nie ma 18 lat to jak kupi cię grę?


po ludzku w necie. A tak wogóle to super wiadomość !!! trzeba będzie trochę kompa ulepszyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę i oto problem z piractwem rozwiazany Microsoft live i bedzie spokoj, zycze wszyskim piratom milego grania bez zapisywania gry bedziecie przechodzic od poczatku gre na okraglo a multi nawet nie lizniecie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 02:16, hans olo napisał:

Toż nawet ja PCtowiec pamiętam i to bardzo dobrze. Tytuły podałem pierwsze lepsze.

Podałeś jeden tytuł, Republic Commando, wśród, hmm... dziesiątek tysięcy innych gier na past geny?

Anyway, argument pecetowców, że konsolowcy są ułomni, bo mają auto aim jest śmieszny i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wśród niektórych kręgów wciąż panuje zasada "konsola to Twój wróg". Gimme a break...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:21, Marcinos07 napisał:

> Całe forum się cieszy a połowa z was nie ma 18 lat to jak kupi cię grę?
>
A co to za nowość, że jak się nie jest pełnoletni to nie można kupować gier od 18 lat?
;P


od czego są rodzice ;p już widze co będzie jak zaraz wejde na serwer samp gtasite xD
btw oryginal trzeba kupic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:05, Zaitsev napisał:

I tak najlepszą wiadomością jest obsługa Games for Windows LIVE. Zobaczymy, czy ta myszka
tak rewelacyjnie sprawdzi się w starciu z gałką pada :)


Ktoś ma do tego jakieś wątpliwości ? O.o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:05, Zaitsev napisał:

I tak najlepszą wiadomością jest obsługa Games for Windows LIVE. Zobaczymy, czy ta myszka
tak rewelacyjnie sprawdzi się w starciu z gałką pada :)

O ile tryb autocelowania w konsolowym multiplayerze GTA IV będzie włączony, zostaniecie ownięci tylko 20:1 ;). Jeżeli celowanie jest ''swobodne'' to użytkownicy konsol mają najzwyczajniej zero szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:36, Shini napisał:

> Toż nawet ja PCtowiec pamiętam i to bardzo dobrze. Tytuły podałem pierwsze lepsze.

Podałeś jeden tytuł, Republic Commando, wśród, hmm... dziesiątek tysięcy innych gier
na past geny?

Anyway, argument pecetowców, że konsolowcy są ułomni, bo mają auto aim jest śmieszny
i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wśród niektórych kręgów wciąż panuje zasada
"konsola to Twój wróg". Gimme a break...

A gdzie ja powiedziałem, że auto-aim to ułomność? Napisałem tylko, że na padzie by osiągnąć skuteczność myszki musisz, ale to musisz mieć auto-aim. Możesz mi wmawiać co chcesz, ale jednak wszyscy którzy grali crossplatformowo na PC potwierdzają to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee, yyy, coś się od wczoraj zmieniło? Czyżbyśmy mogli grać na multi z konsolowcami? o.O W sumie fajnie, będzie wiele osób do grania, już zacieram rączki. W wyścigach możecie wygrywać ale w DM trzeba wam będzie dawać ogromne fory ;P Z resztą zobaczymy po 21 ;P

"Proszę i oto problem z piractwem rozwiazany Microsoft live i bedzie spokoj, zycze wszyskim piratom milego grania bez zapisywania gry bedziecie przechodzic od poczatku gre na okraglo a multi nawet nie lizniecie !!!!!!!!!!"

A skąd to info.? ; o Sorry, dzisiaj dopiero teraz na kompie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:29, Taikun napisał:

W trybie online można włącząc i wyłączać autoaim ? :D skończ się ośmieszać

Napisałe, ze w grze nie ma auto, więc to Ty sie tutaj ośmieszyłeś pierwszy. A w online nie ma auto, bo nie musicie grać przeciwko PCtowcom. Kończę tą głupią dyskusję pożal się Boże. Bo zawsze ta sama osoba ja zaczyna i zawsze doprowadza mnie do tego samego szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:17, Modok napisał:

Całe forum się cieszy a połowa z was nie ma 18 lat to jak kupi cię grę?


hahahaha. Kto ci przestrzega PEGI:P W sklepie nawet na to nie patrzą:/ W wieku 13 lat sprzedali mi Mafie od 18+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 09:20, Patryk Mogilno napisał:

Wymagan nie ma a wy parametry kompa podajecie...

A coś ci nie pasuje...? -.-
Można się domyślać na jakim poziomie będą wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza będzie moc obliczeniowa, procesor na pewno 2-rdzeniowy z no ja wiem...taktowaniem 2.5 GHZ. Ram do płynnego wczytywania obszaru, pewnie 2 GB kość wystarczy. Około 8-10GB na dysku i karta graficzna z rodziny 8xxx ale możliwe jest,że karty sprzed 3 lat udźwigną grę. Grafika jest ładna i idealnie pasuje do gry, ale jednak nie jest to majstersztyk na miarę chociażby Assassin''s Creed czy Crysia, ale może to i lepiej. Tak to wygląda w mojej ocenie.


P.S. To jednak będzie ten multi między platformami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pc''towcy się cieszą... komu zaspoilerować?
Moim zdaniem gra nie jest taka super. Imo 8+/10 - ukończcie grę, pograjcie kilka dni w multiplayera, a się zgodzicie :)
Co do tych ewentualnych ''headshotów'' dla iksowców w ewentualnej rozgrywce cross-platform : przecie my mamy ciekawy system auto-aim, który przy odpowiedniej wprawie celuje prosto w głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy już oficjalnie premiera 21 listopada w Europie o ile nie będzie żadnych opóźnień jak to miało bodaj miejsce na konsolach. Ciekawe czy ta data 21 listopada liczy się całej Europy czy w Polsce trzeba będzie poczekać te parę naście dni więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:07, SoundWave napisał:

> Pecetowcy.
>
> Dostaliśmy jeszcze jedną szansę :] Nie zmarnujmy jej :) Wiecie o co chodzi.

Dnia 07.08.2008 o 01:07, SoundWave napisał:

Teraz to brzmi jakby kazdy PCtowiec mial kupic oryginal GTA IV. Prosze was- nie kazdy
user PCta jest fanem GTA, nie kazdego nawet obchodzi, ze bedzie na PC. Nie robcie z tej
gierki jakiegos Jezusa, ktory ma zaplacic za grzechy wszystkich PCtowcow.


Nie zrozumiałeś :] Skoro ktoś jest fanem, niech kupi w sklepie. Jeśli ktoś fanem nie jest, albo nie obchodzi go w ogóle, że będzie na PC to niech to oleje, ALE NIE ŚCIĄGNIE :] I to jest ta szansa, chcesz - kup, nie chcesz - zapomnij, a nie ściągnij "bo nie jestem fanem ale sobię ściągne i zobaczę" :] Cheeez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować