Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 22:34, pepsi' napisał:

Lepiej jednak późno niż wcale, nieprawdaż?


Zależy co rozumieć przez "późno". ;)
Ale żeby nie było tak słodkoooo, ;) dodam że z innymi newsami jest dużo gorzej. Wiem, że trudno nadążyć za Kotaku, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh przecież to już stara gra myślałem że na PC będzie GTA V, bo w IV to już trochę czasu sie pograło na x''a i gra sie znudziła jedynie multiplayer jest rewelacyjny który wciąga do tej gry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrobili się w tylko pół roku? Ładnie. Ciekawe co z dodatkowymi miastami - dam sobie rękę uciąć, że nie rzucą tego jako płatne DLC dla pecetowców, a na listopad gotowe będzie tylko VC albo SA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać tak samo jak na konsolach? Chyba nie po to kupujemy nowoczesne komputery by oglądać te pikselioze...Nie żartuje, GTA IV na prawdę nie zachwyca graficznie tak jak poprzednie części ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas ---> nie przesadzałbym z tym "dużo gorzej". od wewnątrz wygląda to trochę inaczej, niż mogłoby się wydawać. nie jesteśmy w stanie wertować kilkudziesięciu stron 24 godziny na dobę, zresztą nie na tym nasza praca polega. zresztą, newsy można podzielić na te, które muszą ukazać się natychmiast jak i takie, którym nic się nie stanie, jeśli poleżą odłogiem kilka(naście) godzin. oczywiście lepiej byłoby, gdyby ukazywały się niemal natychmiast, ale, jak wspomniałem wcześniej, po prostu nie jesteśmy w stanie osiągnąć takiego poziomu. żyć też kiedyś trzeba.

no, ale dosyć tego offtopa, bo zaraz dostaniemy po głowie od moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może gdybym sprawił sobie w końcu porządnego kompa to ta informacja by mnie ucieszyła... Z resztą od samego początku wiedziałem, że GTA4 wyjdzie również na PC. Czy ktoś się tego w ogóle nie domyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:53, pepsi' napisał:

nie jesteśmy w stanie wertować kilkudziesięciu stron 24 godziny na dobę,

a co w tym trudnego? odpalasz przeglądarkę, dajesz automatyczne odświeżanie co pół godziny i po robocie... co jakiś czas podchodzisz sprawdzić, czy jest coś nowego. i to tyle na ten temat. nikt nie każe robić tego 24/7, ale jak macie ambicje być dobrą stroną branżową, no to sam wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:53, pepsi' napisał:

Vojtas ---> nie przesadzałbym z tym "dużo gorzej". od wewnątrz wygląda to trochę inaczej,
niż mogłoby się wydawać. [..] żyć też kiedyś trzeba.


No jasne, nie oczekuję, że każdy przekroczy normę o 300%. ;) Mnie chodzi raczej o to, że za mało Was pracuje w newsroomie - o ile oczywiście chcecie być wortalem w pełni informacyjnym, bo szczerze mówiąc, nie jestem pewien dokąd gram.pl zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na tym, żeby gra w pełni obsługiwała Xboxowego pada. Po tym co zrobiło BioWare z Mass Effectem boję się o "upecetowienie" GTA. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:37, Shini napisał:

Jak gram na konsolach od kilkunastu lat nigdy nie używałem autocelowania w żadnej grze.
A takich, w których jest tylko i wyłącznie opcja autocelowania włączona i nie da się
jej wyłączyć nie pamiętam. Zresztą nie kojarzę nawet gier z autocelowaniem.

Weź już przestań się pluć. Nawet na niektórych portach z konsol ostawał się autoaim. Często nawet nie jesteś świadom, że konsola pomaga - taka jest prawda. Dajmy na to Star Wars Republic Commando. Niby celownik swobodny, ale tak wielki, że aż podejrzane - no i słusznie, bo niewiele trzeba tutaj żeby mieć prawie 100% skuteczność. Taka jest prawda objawiona i w ogóle się nie wdawaj w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:47, Zaitsev napisał:

Wyrobili się w tylko pół roku? Ładnie. Ciekawe co z dodatkowymi miastami - dam sobie
rękę uciąć, że nie rzucą tego jako płatne DLC dla pecetowców, a na listopad gotowe będzie
tylko VC albo SA...


Miast ręki daj głowę, będzie spokój, i uwolnisz Nas od twoich niedorzecznych tekstów, który jak na oko pachną problemami z osobowością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować