Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 09:08, pan m. napisał:

Ja tam jestem szczęśliwy bo nie mam konsoli:( Ciekawe,jakie to będzie mieć wymagania.Jak
zbliżone do SA to super:) Narazie nie mam na to kasy,ale sądzę,że dozbieram;)

Pff.. Na takie wymagania jakie miał SA to nawet nie masz co liczyć. GTA IV to całkiem nowy engine, zaawansowana fizyka itp. Wymagania pewnie nie będą takie jakie ma Crysis, ale i nie będą niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie napisaliscie. gdy poraz kolejny widze te piekne slowa ciesze sie jeszcze bardziej niz poprzednio. fajnie ze potwierdzili areszcie to co bylo oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 09:18, pan m. napisał:

GF 7300GT Turbo Force 256VRAM,2GB RAM Kingston,AMD Athlon 3000+.Co o tym sądzisz?

Nie znam się na sprzęcie zbytnio, ale wydaje mi się że raczej by Ci odpaliło ;]. Z drugiej strony, trudno teraz coś powiedzieć, nie wiedząc jakie gra będzie miała wymagania. Ale ja jestem dobrej myśli, GTA nigdy nie miało dużych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:18, pan m. napisał:

GF 7300GT Turbo Force 256VRAM,2GB RAM Kingston,AMD Athlon 3000+.Co o tym sądzisz?

Wymagan nie ma a wy parametry kompa podajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:03, Konował napisał:

> (strzelanie w tej
> serii na konsolach to ponury żart)
lul?
Myślę dokładnie to samo, tylko o GTA na PC. Kolega grał w Vice City na PC, a ja na PS2,
strzelanie i w ogóle sterowanie na PC kiedy grałem chwilę u niego, wydały mi się totalnie
do d...(duszy oczywiście ;p) ^^.

Bo konsola celowała za ciebie a na PC potrzebne były szybkie palce? ^^
Bo jedyne co w VC mogło sprawiać na klawiaturze problem to chyba tylko helikoptery, ale ten problem rozwiązałem.. joystickiem, kupionym lata temu, za 20 zł ^^

Dnia 06.08.2008 o 23:03, Konował napisał:

> Piractwo chyba powodem nie jest, na samym xbox''ie
Tak na samym. Przypominam że PS3 nie zostało złamane.

ale na PS3 rozeszło się też mniej egzemplarzy gry. Ale fakt, nieszczęśliwie sformułowałem tamto zdanie. miałem na myśli że sam xbox, nawet bez PS3 jest w stanie bić PCtowe rekordy piractwa <a i tak mówimy o 200k osobach które grały po sieci i tylko dlatego je namierzono>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 02:08, hans olo napisał:

> MGO/srutututu kawał drutu...
jak nie ma, jak ma? Owszem można wyłączyć, ale to jest nadal fakt - auto-aim jest i nie
przeklinaj. Że sobie możecie wyłączyć to wyłączajcie. Mam to głęboko. Prowokacyjne bzdury
wypisujecie w odpowiedzi na normalnego posta, więc i nie będę waszej krwi oszczędzał.


W trybie online można włącząc i wyłączać autoaim ? :D skończ się ośmieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę konfigurację kompa, który pociągnie GTA 4 na najwyższych detalach bez ścinek :) Czasami tam się tyle dzieje, że ciężko to opisać...Pewnie grafike dopieszczą, będzie lepsza niż na konsolach, a to oznacza moim zdaniem silną potrzebę zainwestowania w nowy komp. O ile ktoś akurat o tym myśli.

Szkoda tylko, że w czasie gdy PeCetowcy kupią grę, konsolowcy być może usłyszą pierwsze info o GTA (V?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w trybie offline można wyłączyć auto-aim.
A w trybie online jeśli jest sie administratorem serwera to też można wyłączyć.

Ale i tak mi się w GTA przyjemniej na padzie gra.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PCtowcy, cieszcie sie, ja nie mam czego zalowac na moim gruchocie z radziem 9600 na pokladzie, nie mam co marzyc o GTA IV na kompie, ale na moim Xie GTA IV pokazuje pazurki. Gra jest prze, prze, przemiodna, wyjatkowo pieknie wyglada na wyswietlaczu full HD. Zreszta premiera na PC bylo przewidzenia, tylko stosuja swoja stara taktyke... Identycznie bylo z poprzednimi GTA. Wiec nic tylko sie cieszyc i patrzec jak ludzie rzucaja sie na release na the pirate bay albo podobnym serwisie (albo kupia w sklepie ;P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu miesiące będą się ciągnąć jak lata w oczekiwaniu na GTA IV, a już tak fajnie szybko leciał czas. Na szczęście po drodze są jeszcze Stalker, Fallout 3 i Spore.... Spore wydatki przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie jestem do końca pewien, czy pecetowcom spodoba się multi w GTAIV... Postacie poruszają się dość realistycznie, a przez to wolno... Przeciętny blaszakowiec jest raczej przyzwyczajony do reagowania w ułamku sekundy na pojawienie się wroga, a tutaj... a tutaj nie jest to aż tak potrzebne. W GTA IV liczy się zręczność, ale bardziej znajdowanie odpowiednich pozycji (jeżeli chodzi o deathmatch) tak, żeby być jak najczęściej "tym trzecim", który nie tłucze się w kupie. Nie wierzę, żeby Rockstarowi udało się pozbyć konsolowego ducha gry. Podobne problemy były także w przypadku poprzednich części. Ale za to będzie się elegancko strzelać z samochodu za pomocą myszki. To pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nom. Multi może nie spodobać się pecetowcom. Zwłaszcza poruszanie się postaci może być problemem. Niko jest wolny w dodatku dziwnie skręca i zawraca. Za to może się schować za przeszkodą, a to już jakieś udogodnienie.
Plusem dla nich jest to, że będzie można celować myszką przez co wiele łatwiej trafić wroga.

A co auto-aimu to może być problem gdy będzie wyłączony. GTA 4 ma to do siebie, że w grze jest bardzo cienia i ciemności na ogół. Więc jeśli postać kucnie (a w tym przypadku znika nick postaci z ekranu) dość ciężko będzie ją zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
Tym bardziej że teraz w grze są cienie budynków, drzew, krzaki itp. to tym bardziej przeciwnika będzie trudniej dostrzec właśnie na konsoli był auto aim i to załatwiało sprawię a na PC trzeba będzie szukać. Ktoś cię zabił a nawet nie widziałeś skąd padł strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować