Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GM-i z Age of Conan mają chyba za dużo wolnego czasu...

42 postów w tym temacie

Hahahah
-Ja nosze majtki :)
[żart]
***
-Ile masz lat?
-9
-o boże ty żartujesz?
-No pomyśl co 9-letnia dziewczynka może wiedzieć o "świętej dziurze" ;p

To się wtopił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego skryptu tego "flirtu" stwierdzam, że Gm był od początku podpuszczany przez gracza i jak widać po jego tekstach robił sobie jajca - opisy pod koniec miał nastarane, ale liczył, że to faktycznie jest jakiś mały erpeg sam na sam ;] Ile razy już sie to robiło pod WoWem i problemów nie było ;] Przynajmniej widać, że GM tez człowiek i jaja sobie potrafi robić ;] Ja poprosiłem pod woWem GMa, że na potrzeby filmiku do Machinimy chciałbym na chwile dostać teleport na GM Island - bez problemu poszli na to ;] Ja narobiłem ujęć i wróciłem Heartstone''m do Elwyn. GM też człowiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi gracza o nicku GM. Nie dlatego, że został zrobiony w trąbę, a dlatego, że na końcu prawie każdego zdania dodawał "lol". To jest choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 15:52, lewak napisał:

Szkoda mi gracza o nicku GM.


GM to nie jest nick, ale skrót od Game Master. Na ogół pojawia się przed bądź po nicku właściwym takiego osobnika... Kim są Gamemasterzy chyba tłumaczyć nie muszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:32, Outlander-pro napisał:

o.O
Dziwny koleś ... i w dodatku ciągle lol pisał. Jakiś no life GM który lubi .jpg

Co masz na myśli? :P
Dziwny koleś jest może, ale co ma oznaczać to, że lubi .jpg? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev link się w nowej karcie "rostworzył" :D To jest odpowiedź na moją prośbę, czy tak tylko Ci przypadkiem wyszło? Jeśli to pierwsze to dzięki wielkie, zaoszczędziłem kilka kalorii :p
A co do tematu to muszę przyznać, że niezłego rotfla walnąłem. Dialog debeściak :D Nie ma to jak dobra pompa na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale wtopa ;-)

No i pomyśleć, że w sumie tak szanująca się osoba, jaką jest GameMaster Age of Conan została tak łatwo wrobiona. Ja już wiele razy przekonałem się, że nie warto ufać wielu rzeczom, zwłaszcza tego typu. Widać, że jest on jakoś mało doświadczony, no ale cóż, chciało się chłopakowi, to zaczął pisać... ;> Do takiej sytuacji nie powinno dojść - przez tą osobę firma może stracić renomę. Ale cóż, najwyraźniej ta osoba jest mało odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ GM wpadł... Najwidoczniej mu się także nudziło. Że też nie miał czego robić... i bez przerwy lol. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować