Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - zakończenie trylogii, ale nie serii

70 postów w tym temacie

W Diablo nigdy nie grałem, ale w to postaram się zagrać.
Niezbyt się przekonuje do h''n''s, głównie przez tytuły z głupią kamerą (LOKI, a tak się fajnie zapowiadało, tylko ta kamera uuuuu...)

Teraz niech Blizz zapowie WarCraft IV to wszyscy oszaleją. Czekam na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:51, Revan17 napisał:

Znając Blizza to już kilka osób pracuje nad Diablo IV, albo zaczną pracę w ciągu najbliższych
miesięcy. Diablo III ponoć powstaje juz 5 lat, wiec z następna częscią pewnie będzie
podobnie.


Blizzard to mistrzowie ciemności. ;]
Nie zdziwił bym się, gdyby np. mieli już połowę Diablo IV skończoną ^^.
---
Jeżeli chodzi o mnie... to będzie ciężki wybór :<. Tzn. Starcraft 2 i Diablo 3... i człowiek nie wie w co grać. ;P
Chyba będę sobie robił zestawienie po godzince dziennie w każde ^^. A że koniec sagi? Nie szkodzi. Tak naprawdę nikłe widzę powiązanie fabularne pomiędzy I a II częścią. Tzn. tylko kosmetyczne połączenie jedynki i dwójki [powrót Diablo etc etc], bo o Mrocznej Trójcy w jedynce było "niespecjalnie" dużo powiedziane. To nie Baldur's Gate ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie to wszystko sklada do kupy ,w zwiazku z tym kolejnym, kompletnie tajemniczym projektem MMO. Idealny material na MMO, tym razem mierzone w inna klientele (diablo to w koncu ciezsze klimaty niz warcraft), projekt gry nad ktorym pracuja juz od pewnego czasu ale nie mowia o nim absolutnie nic. Teraz diablo III, zakonczenie watkow i przygotowanie terenu, a potem ogloszenie nowego tytulu i przemianowanie marki na MMO.

Zwroccie uwage ze ,choc z jednej strony powiedzial ze po diablo 3 COS bedzie, to nie mowil o kontynuacji serii, a uniwersum, co moze oznaczac tak prace nad normalnym diablo 4, jak i nad gra w tym swiecie, o innej konwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie wielu ma racje Diablo IV nie będzie a będzie jakiś MMORPG, podobnie powinno
> być jeśli chodzi o Starcrafta dojdą do trzeciej części i zrobią MMORPG z niego i szczerze
> wtedy niektórzy będą mieli problem w którego grać MMORPG bo będą trzy i każdy wspaniały

Problem w tym że tytułowa postać gry Diablo już zginą parę razy, tak więc robienie kolejnej gry z nim w roli głównej było by bardzo naciągane.

Aby ''zabić'' starcrafta trza by było unicestwić wszystkie rasy ;P. Tak więc tutaj mogą tych części zrobić więcej niż trzy ;]

A tak w ogóle to sądzę że kolejna gra w uniwersum diablo będzie się nazywała Hellcraft :>

Hellcraft: Return of Terror ! ;P


@BF WYMIATA

Umm wymagania której gry ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużych wymagań co do fabuły trójki nie mam. Bądź co bądź to hack&slash jest, a nie Baldur ;)
Ważne tylko żeby nie była nadmiernie naciągana. Żeby przy odrobinie samozaparcia i pomocy browarka dało się w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Blizz...
Jeszcze jednej gry nie wypuścili, a już mówią o następnej. I co gorsze, pewnie już robią tą następną :)
Jeśli chodzi o fabułę Trójki, to chyba nie bedzie ona naciągana, jak niektórzy twierdzą - Blizz świetnie to załatwił w LoD, kiedy został zniszczony Kamień Świata - teraz wszystko może się zacząć na nowo. Albo pójść całkiem inną drogą. Ech... Pewnie już wtedy, kiedy wydawano LoD, trwały zaawansowane prace nad DIII.

EA pewnie cały czas zazdrości Blizzowi. Wystarczy kilka słów o czymkolwiek, a fani jednej z trzech gier mówią o tym przez miesiąc. A gier i tak nie widać :-)

Cokolwiek by nie wyszło, co będzie po DIII, i tak będzie wielkim hitem. Nie ważne jakie będzie nastawienie fanów do grafiki bądź fabuły w trailerach czy demach. Każda gra Blizzarda będzie legendą i tak. Dlatego, że robi je Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III zakończeniem?!, no może być ;p, choć do takiego czegoś hitowego dać już zakończenie trylogii, to jak dla mnie zbyt mało dali ;p zgodził bym się dać zkończenie trylogi przy 5 części :D ale przy 3? phi... ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:29, Harpagan napisał:

Diablo III zakończeniem?!, no może być ;p, choć do takiego czegoś hitowego dać już zakończenie
trylogii, to jak dla mnie zbyt mało dali ;p zgodził bym się dać zkończenie trylogi przy
5 części :D ale przy 3? phi... ;p.


Eee..jak sama nazwa wskazuje trylogia sklada sie z trzech czesci:) z 5 to moglaby byc saga :)

Moim zdaniem, bardzo dobrze, ze koncza z ta historią, bo ileż można tego biednego Diablo zabijac;) Mysle, ze do trzech razy sztuka:)
Co więcej, blizzard stworzył tak wspaniałe światy, że kolejne historie w świecie sanktuarium(o ile sie nie myle, tak zwie sie swiat diablo) moga byc duzo ciekawsze od trylogii diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 22:33, Choinix napisał:

A że koniec sagi?
Nie szkodzi. Tak naprawdę nikłe widzę powiązanie fabularne pomiędzy I a II częścią. Tzn.
tylko kosmetyczne połączenie jedynki i dwójki [powrót Diablo etc etc], bo o Mrocznej
Trójcy w jedynce było "niespecjalnie" dużo powiedziane. To nie Baldur''s Gate ;].



To nie prawda .
Radzę poczytać księgi znajdujące sie na poszczególnych poziomach "jedynki" albo poszukać w necie (np u Kalaisa)
LIBRARIUS EX HORADRIM jest tam historia mrocznej trójcy grzesznych wojen itd ...

Moim zdaniem cała historia związana z trylogią DIABLO była znana(lub choć jej"grubszy"zarys) już przy powstaniu jedynki co potwierdza fakt ze ten sam człowiek odpowiada za ten aspekt gry w "3ce"

A ze uda sie w najnowszym dziele blizza unicestwić Diablo ostatecznie może i dobrze ktoś gdzieś kiedyś napisał
"Coś się kończy coś się zaczyna" ];->
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Coś się kończy coś się zaczyna"
pewnie nie sapkowski, ale z nim mi sie to kojazy - w sensie pewnie ktos madry powiedzial to kiedys, sapek uzyl i spopularyzowal^^

zamiec to jedyna firma, ktorej wierze. tzn nie spodziewam sie po nich, ze wypuszcza gniota.
od zawsze robia genialne gry (the lost vikings, warcraft 1 zaczynajac od najstarszych chyba)
wiec jesli diablo4 bedzie mialo zupelnie inna fabule, bez zwiazku z poprzednimi - i tak bedzie swietne :]
jesli d4 nie bedzie, wymysla cos innego, rownie genialnego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 01:50, k13 napisał:

Mam nadzieję że mimo wszystko mają w planach dodatek(ki) do D3 :P

będzie, bo jak dobrze pamiętam to w dodatku ma się pojawić nekromanta(ale to już inny temat...)
A najlepiej żeby wyszły 2 dodatki, tylko nie wiem czemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 01:50, k13 napisał:

Mam nadzieję że mimo wszystko mają w planach dodatek(ki) do D3 :P

Na pewno będą ;P. Kwestia dodatków została ogłoszona w newsie z brakiem nekrosa w 3 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować