Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – pierwsze wrażenia

70 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 08:59, anadim napisał:

Co do porównań Wiedźmina z Mass Effect: jako gry są porównywalne, przynajmniej z mojego
punktu widzenia. Ostatnimi czasy większość gier przechodzę gdzieś tak do połowy bo mi
się po prostu nudzą (nie wiem czy to moja wina czy twórców) a tu w obu przypadkach aż
chciało się grać. Jako RPG to już "Wiesiek" rządzi. W ME fabuła jest prosta jak konstrukcja
cepa - po podjęciu decyzji w zasadzie konsekwencje następują ze skutkiem natychmiastowym
- już choćby to mocno przechyla szalę ku Wiedźminowi. To tak dla przykładu.

Jakby to ładnie ująć: Wiedźmin to taka swojska kiełbasa, a ME to szyneczka z delikatesów.
Niby widać co jest droższe i "wyższej jakości", ale wybaczcie - chyba pozostane przy
kiełbasie :)

Zgadzam sie z toba.
Nie ma co porownywac oba tytuly bo i tak obiektywnej oceny z tego nie wyciagniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupię update za 20 zeta i będę zadowolony ;) Wszystko w jednym miejscu, na ładnych płytach będzie lepiej wyglądać, niż na wypalonych w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:48, Ambr0ktn napisał:

Dziwne, że jakoś Wiesiek wygral z Mass Effectem (konsolowym) w tamtym roku.


Raczy sobie kolega żartować?
Mass Effect na konsolach sprzedał się w liczbie kilku milionów egzemplarzy, a Wiedźmin, z tego co wiem, nie przekroczył nawet 700 000 tys.

Z lepsza jakością też bym nie przesadzał - ME to świetna gra i zbierała nie gorsze recenzje i opinie od naszej rodzimej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym coś zauważyć:

"Obie dodane przygody, choć krótkie, stanowią miły element, który uatrakcyjni wszystkim fanom czekanie na kolejną odsłonę tej rewelacyjnej gry."

Mam wrażenie, że ktoś się wygadał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież już zaraz po premierze Wiedźmina (1.0) Tomek Bagiński wypaplał, że następny będzie jak 18 miesięcy :P to taka tajemnica poliszynela... wszyscy wiedzą, ale nikt o niczym nie słyszał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupie cały pakiet. Niewielka to cena , za to bogate wyposażenie, tym bardziej, że ( wstyd sie przyznać) nie miałem jeszcze okazji obcować z tą grą, jedynie z wersją demo, więc mile widziane będzie u mnie to Wiedźminśkie Wydanie Rozszerzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jeśli nie posiadam edycji podstawowej to czy jeśli kupie sobie edycje rozserzoną to będe posiadał to samo co w podstawowej wersji czy muszę najpierw zakupić podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł zdecydowanie zachęcił mnie do kupna Edycji Rozszerzonej Wiedźmina!

Sam od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu tego tytułu. Początkowo miał on zostać wydany w maju czy czerwcu, ale z niewiadomych przyczyn premiera została przesunięta o kilka miesięcy. Akurat w przyszłym tygodniu stan mojego budżetu się poprawi, więc chyba skorzystam i zakupie tą edycję. Co prawda nie pogram, ale ten tytuł wypada mieć w kolekcji! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kisame5
> A ja mam pytanie jeśli nie posiadam edycji podstawowej to czy jeśli kupie sobie edycje rozserzoną to będe
> posiadał to samo co w podstawowej wersji czy muszę najpierw zakupić podstawkę.

Edycja rozszerzona zawiera wszystko to, co jest w podstawowej wersji. No i posiada dodatkowe elementy, jak chociażby płytka z muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Wiciuu i Szypek26
Oj koledzy ,niepoprawni optymiści. Wiedżmina kupiłem rok prawie temu, Przeszedłem go , przy "pomocy" córki trzy razy i czekam na nowe wydanie .Mam na myśli nie patche , nie face liftingi ,nie dodatki typu-mały scenariuszek na godzinę grania ,ale na nową fabułę , na w pełni nową fabułę. I niechby była ona oparta nawet na tym samym silniku ,ze wszystkimi niedoskonałościami pierwszej wersji gry. Mam jednak wrażenie ,ze nic takiego się nie kroi ,bo chyba by było słychać coś na ten temat? A może to Wy macie rację? Może twórcy w zaciszu swoich informatycznych laboratoriów szykują nam niespodziankę? -oby tak było!! Na razie czekam w zwątpieniu-w końcu nie na darmo nadano mi biblijne imię niedowiarka.Pozdrawiam wszystkich miłśników Wiedżmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo na gram nie zaglądałem, ani też z growym środowiskiem kontaktu przez około dwa miesiące nie miałem (wakacje), wybaczcie więc, jeśli moje pytanie jest trywialne; jak w patch (rozszerzenie) zaopatrzyć będą mogli się posiadacze pudełkowej wersji 1.0? Czym jest tak często wspominany "uptade za 20zł"? Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze wersji 1.0 będą mogli się w patch zaopatrzyć dwojako.

1. Dzięki "update za 20 zł" - w którym oprócz płyty DVD z patchem otrzymasz również płytę CD z muzyką inspirowaną grą (tak, to ta co była do kupienia za 30 zł).

2. Ściągając 2 GB patcha z serwera. Ogólna zawartość do ściągnięcia wynosić będzie około 9 GB, z czego sporą część zajmują inne wersje językowe. Oczywiście będzie też można ściągnąć płytę z muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:15, glizda101 napisał:

Jak rozumiem, wybrawszy bramkę numer 1 wszystkie płyty otrzyma się pocztą?


Można też pofatygować się do Empiku - tam też Update ma być dostępny.

Dnia 26.08.2008 o 20:15, glizda101 napisał:

A co z ładnym pudełkiem?


Całość ma być ubrana w jakieś pudełko - ale czy ładne, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
A ja rozszerzenie sobie kupię - mimo jak wiadomo - można za free zassać z strony Redów. Ale jak ktoś napisał wcześnie - ładnie wydane/tłoczone będzie lepiej wyglądać niż wypalone w domu. Po za tym - powiedzmy sobie szczerze - 19zł? Nie bądzmy śmieszni i nie dyskutujmy że to powinno kosztować mniej .... ludzie ... coniektórzy tyle wydają (jeśli nie więcej) na codzienne niezdrowe używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:16, orzech4 napisał:

Raczy sobie kolega żartować?
Mass Effect na konsolach sprzedał się w liczbie kilku milionów egzemplarzy, a Wiedźmin,
z tego co wiem, nie przekroczył nawet 700 000 tys.
Z lepsza jakością też bym nie przesadzał - ME to świetna gra i zbierała nie gorsze recenzje
i opinie od naszej rodzimej produkcji.

fiaty też sprzedają sie w większej liczbie, niż mercedesy, ale cóż z tego wynika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować